Home‎ > ‎Results‎ > ‎

Meet Results - Creekview Invitational Track Meet - April 29, 2017

Licensed to Smart Event Management LLC - Contractor License
                                       HY-TEK's Meet Manager 4/29/2017 06:02 PM
                      Creekview Invitational - 4/29/2017                       
                             Creekview High School                             
                                    Results                                    
 
100 Meter Dash 8 & Under Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
Finals
  1 Igwilo, Somto                Cherokee Jun                      15.56   2  10   
  2 Lane, Braley                 River Ridge                       19.11   2   8   
  3 Copeland, Va-Nya             Sequoyah You                      19.70   2   6   
  4 Talley, Rylan                Sequoyah You                      20.25   1   4   
  5 Rogers, Lydia                Sequoyah You                      20.45   1   2   
  6 Hodgins, Addison             River Ridge                       20.74   2   1   
  7 Flahardy, Keira              Creekview Yo                      21.22   1 
  8 Gayle, Selah                 Sequoyah You                      21.48   2 
  9 Massey, Kaitlyn              Creekview Yo                      21.63   1 
 10 Mulligan, Reagan             River Ridge                       21.74   2 
 11 Herndon, Joycelyn            Creekview Yo                      21.78   3 
 12 DiSciullo, Keely             River Ridge                       21.90   3 
 13 Sikes, Kolbie                Creekview Yo                      21.99   3 
 14 Reiner, Clara                Sequoyah You                      22.02   2 
 15 Jordy, Emma                  Creekview Yo                      22.53   1 
 16 Poulard, Brittney            Sequoyah You                      23.75   1 
 17 Lott, Naomi                  Creekview Yo                      24.37   1 
 18 DiSciullo, Cailyn            River Ridge                       24.50   1 
 19 Bivens, Lolly                Sequoyah You                      27.19   2 
 
200 Meter Dash 8 & Under Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Igwilo, Somto                Cherokee Jun                      34.92   2  10   
  2 Copeland, Va-Nya             Sequoyah You                      41.79   2   8   
  3 Talley, Rylan                Sequoyah You                      43.27   2   6   
  4 Rogers, Lydia                Sequoyah You                      43.57   1   4   
  5 Hodgins, Addison             River Ridge                       46.28   2   2   
  6 Flahardy, Keira              Creekview Yo                      47.19   2   1   
  7 Gayle, Selah                 Sequoyah You                      47.51   2 
  8 Dodson, Cora                 River Ridge                       47.66   1 
  9 Massey, Kaitlyn              Creekview Yo                      47.70   3 
 10 Mulligan, Reagan             River Ridge                       48.29   3 
 11 Jordy, Emma                  Creekview Yo                      50.53   1 
 12 Reiner, Clara                Sequoyah You                      51.81   1 
 13 Poulard, Brittney            Sequoyah You                      55.42   1 
 14 Lott, Naomi                  Creekview Yo                      56.47   1 
 15 Bivens, Lolly                Sequoyah You                    1:02.91   1 
 
400 Meter Dash 8 & Under Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Copeland, Va-Nya             Sequoyah You                    1:30.56   2  10   
  2 Talley, Rylan                Sequoyah You                    1:35.03   1   8   
  3 Payten, Day                  Creekview Yo                    1:36.14   1   6   
  4 Dominguez, Sofia             River Ridge                     1:36.32   2   4   
  5 Lane, Braley                 River Ridge                     1:38.27   1   2   
  6 Rogers, Lydia                Sequoyah You                    1:38.57   2   1   
  7 Hodgins, Addison             River Ridge                     1:39.67   1 
  8 Henderson, Hailey            Sequoyah You                    1:39.81   1 
  9 Brooks, Elizabeth            Creekview Yo                    1:40.70   2 
 10 Dioguardi, Adalynn           Creekview Yo                    1:41.03   1 
 11 Jordy, Emma                  Creekview Yo                    1:47.35   1 
 12 Poulard, Brittney            Sequoyah You                    1:58.62   2 
 13 Lott, Naomi                  Creekview Yo                    2:09.60   2 
 
800 Meter Run 8 & Under Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Payten, Day                  Creekview Yo                    4:05.73   10   
  2 Reiner, Clara                Sequoyah You                    4:09.25    8   
 
4x100 Meter Relay 8 & Under Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sequoyah Youth Track  'A'                                    1:19.12   10   
  2 River Ridge Youth Track  'A'                                 1:25.00    8   
  3 Creekview Youth Track  'A'                                   1:25.63    6   
 
Long Jump 8 & Under Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Talley, Rylan                Sequoyah You                    8-07.50   10   
  2 Igwilo, Somto                Cherokee Jun                    8-01.00    8   
  3 Lane, Braley                 River Ridge                     8-00.50    6   
  4 Hodgins, Addison             River Ridge                     7-03.50    4   
  5 Henderson, Hailey            Sequoyah You                    6-07.00    2   
  6 Gayle, Selah                 Sequoyah You                    6-03.25    1   
  7 Dioguardi, Adalynn           Creekview Yo                    6-02.50  
  8 DiSciullo, Keely             River Ridge                     5-10.00  
  9 Flahardy, Keira              Creekview Yo                    5-08.50  
 10 Rogers, Lydia                Sequoyah You                    5-05.50  
 11 Massey, Kaitlyn              Creekview Yo                    5-05.00  
 12 Mulligan, Reagan             River Ridge                     5-04.00  
 13 Lott, Naomi                  Creekview Yo                    5-02.25  
 14 Poulard, Brittney            Sequoyah You                    5-01.25  
 15 Reiner, Clara                Sequoyah You                    4-11.00  
 16 Jordy, Emma                  Creekview Yo                    4-04.50  
 17 DiSciullo, Cailyn            River Ridge                     4-01.75  
 18 Brooks, Elizabeth            Creekview Yo                    4-01.00  
 19 Dodson, Cora                 River Ridge                     3-11.00  
 20 Sikes, Kolbie                Creekview Yo                    3-09.50  
 21 Bivens, Lolly                Sequoyah You                    2-07.50  
 
Shot Put 8 & Under Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hodgins, Addison             River Ridge                    12-03.00   10   
  2 Payten, Day                  Creekview Yo                   11-06.00    8   
  3 Dominguez, Sofia             River Ridge                    10-08.50    6   
  4 Rogers, Lydia                Sequoyah You                   10-08.00    4   
  5 Mulligan, Reagan             River Ridge                     7-11.00    2   
  6 Dioguardi, Adalynn           Creekview Yo                    7-09.25    1   
  7 Flahardy, Keira              Creekview Yo                    7-02.50  
  8 Gayle, Selah                 Sequoyah You                    6-09.75  
  9 Dodson, Cora                 River Ridge                     6-04.75  
 10 Brooks, Elizabeth            Creekview Yo                    5-06.75  
 11 DiSciullo, Cailyn            River Ridge                     4-08.50  
 
Javelin Throw 8 & Under Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Payten, Day                  Creekview Yo                      30-00   10   
  2 Henderson, Hailey            Sequoyah You                   28-10.50    8   
  3 Lane, Braley                 River Ridge                       28-07    6   
  4 Talley, Rylan                Sequoyah You                      26-08    4   
  5 Dominguez, Sofia             River Ridge                       26-04    2   
  6 Copeland, Va-Nya             Sequoyah You                      24-08    1   
  7 Poulard, Brittney            Sequoyah You                   22-06.50  
  8 Rogers, Lydia                Sequoyah You                   20-04.50  
  9 DiSciullo, Keely             River Ridge                       20-00  
 10 Lott, Naomi                  Creekview Yo                   17-06.50  
 11 Reiner, Clara                Sequoyah You                      16-11  
 12 Bivens, Lolly                Sequoyah You                      12-04  
 13 Massey, Kaitlyn              Creekview Yo                      12-03  
 14 Sikes, Kolbie                Creekview Yo                   12-01.50  
 
100 Meter Dash 9-10 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 McRae, Rain                  Sequoyah You                      15.42   1  10   
  2 McIntosh, Elise              River Ridge                       16.09   2   8   
  3 Tate, Mckenzie               Sequoyah You                      16.97   1   6   
  4 Reiner, Abigail              Sequoyah You                      17.10   1   4   
  5 Hayes, Evangeline            Creekview Yo                      17.37   2   2   
  6 O'Connell, Teagan            River Ridge                       17.41   1   1   
  7 Salaam, Milanni              Sequoyah You                      17.64   3 
  8 Conneilly, Savanna           Cherokee Jun                      18.17   2 
  9 Hasty, Jaeda                 Sequoyah You                      18.41   2 
 10 Howard, Hailey               Sequoyah You                      18.51   1 
 10 Kenly, Baileigh              River Ridge                       18.51   2 
 12 Leon, Alizea (Ali)           Sequoyah You                      18.54   3 
 13 Fahy, Sydney                 Cherokee Jun                      18.87   1 
 14 Jacobs, Lila                 Sequoyah You                      18.92   1 
 15 Gunnin, Aeslin               Creekview Yo                      19.10   3 
 16 Kinser, Peyton               River Ridge                       19.12   3 
 17 Bryant, Braylee              River Ridge                       19.86   3 
 18 Reimer, Phoebe               Sequoyah You                      19.95   2 
 19 Parker, Sadie                Creekview Yo                      20.29   1 
 20 Weatherby, Leah              Cherokee Jun                      28.11   3 
 
200 Meter Dash 9-10 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 McRae, Rain                  Sequoyah You                      33.86   1  10   
  2 Savage, Lilly                Sequoyah You                      34.42   3   8   
  3 McIntosh, Elise              River Ridge                       35.07   2   6   
  4 Jacobs, Lila                 Sequoyah You                      35.75   3   4   
  5 Salaam, Milanni              Sequoyah You                      35.98   3   2   
  6 Tate, Mckenzie               Sequoyah You                      38.56   3   1   
  7 Conneilly, Savanna           Cherokee Jun                      38.81   2 
  8 Leon, Alizea (Ali)           Sequoyah You                      38.89   2 
  9 Hasty, Jaeda                 Sequoyah You                      39.85   2 
 10 Kinser, Peyton               River Ridge                       40.48   1 
 11 Fahy, Sydney                 Cherokee Jun                      40.55   3 
 12 Gunnin, Aeslin               Creekview Yo                      41.54   2 
 13 Howard, Hailey               Sequoyah You                      43.64   2 
 14 Reiner, Abigail              Sequoyah You                      43.69   1 
 15 Parker, Sadie                Creekview Yo                      44.98   1 
 16 Reimer, Phoebe               Sequoyah You                      46.79   2 
 
400 Meter Dash 9-10 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Savage, Lilly                Sequoyah You                    1:16.06   1  10   
  2 Rogers, Rebekah              Sequoyah You                    1:20.30   2   8   
  3 O'Connell, Teagan            River Ridge                     1:21.16   2   6   
  4 Jacobs, Lila                 Sequoyah You                    1:23.94   2   4   
  5 McRae, Rain                  Sequoyah You                    1:24.30   1   2   
  6 Giannopoulos, Eleni          Sequoyah You                    1:27.46   1   1   
  7 Hasty, Jaeda                 Sequoyah You                    1:28.73   1 
  8 Shafer, Brooke               River Ridge                     1:29.36   1 
  9 Castillo, Sofia              Sequoyah You                    1:29.71   1 
 10 Howard, Hailey               Sequoyah You                    1:33.64   2 
 11 Reimer, Phoebe               Sequoyah You                    1:40.69   1 
 12 Collett, Madelyn             Sequoyah You                    1:45.58   1 
 13 Psillis, Aubrey              Creekview Yo                    1:49.93   2 
 
800 Meter Run 9-10 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rogers, Rebekah              Sequoyah You                    3:16.69   10   
  2 Giannopoulos, Eleni          Sequoyah You                    3:17.14    8   
  3 Reiner, Abigail              Sequoyah You                    3:24.77    6   
  4 Shafer, Brooke               River Ridge                     3:40.33    4   
  5 Scott, Annabelle             Sequoyah You                    3:51.66    2   
 
1500 Meter Run 9-10 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Savage, Lilly                Sequoyah You                    6:17.63   10   
  2 Rogers, Rebekah              Sequoyah You                    6:37.53    8   
  3 Shafer, Brooke               River Ridge                     7:23.06    6   
  4 Parker, Sadie                Creekview Yo                    7:46.48    4   
 
4x100 Meter Relay 9-10 Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sequoyah Youth Track  'A'                                    1:03.43   10   
  2 River Ridge Youth Track  'A'                                 1:08.27    8   
  3 Cherokee Junior Warriors Tra  'A'                            1:21.93    6   
 
4x400 Meter Relay 9-10 Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sequoyah Youth Track  'B'                                    6:09.66   10   
  2 Sequoyah Youth Track  'A'                                    6:44.80    8   
 
High Jump 9-10 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rogers, Rebekah              Sequoyah You                    3-00.00    9   
  1 Reiner, Abigail              Sequoyah You                    3-00.00    9   
  2 Scott, Annabelle             Sequoyah You                   J3-00.00    6   
 -- Shafer, Brooke               River Ridge                          NH  
 
Long Jump 9-10 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jacobs, Lila                 Sequoyah You                   10-06.75   10   
  2 Savage, Lilly                Sequoyah You                   10-03.00    8   
  3 Castillo, Sofia              Sequoyah You                    9-09.00    6   
  4 Leon, Alizea (Ali)           Sequoyah You                    9-06.50    4   
  5 McIntosh, Elise              River Ridge                     8-10.00    2   
  6 O'Connell, Teagan            River Ridge                     8-05.00    1   
  7 Howard, Hailey               Sequoyah You                    8-03.75  
  8 Reiner, Abigail              Sequoyah You                    8-01.50  
  9 Conneilly, Savanna           Cherokee Jun                    7-10.50  
 10 Kinser, Peyton               River Ridge                     7-09.00  
 11 Giannopoulos, Eleni          Sequoyah You                    7-08.00  
 11 Rogers, Rebekah              Sequoyah You                    7-08.00  
 13 Kenly, Baileigh              River Ridge                     7-07.50  
 14 Parker, Sadie                Creekview Yo                    7-03.00  
 15 Block, Alexis                Creekview Yo                    7-00.00  
 16 Collett, Madelyn             Sequoyah You                    6-06.00  
 17 Bryant, Braylee              River Ridge                     6-05.50  
 18 Reimer, Phoebe               Sequoyah You                    6-05.00  
 19 Fahy, Sydney                 Cherokee Jun                    6-01.00  
 20 Hasty, Jaeda                 Sequoyah You                    5-10.00  
 
Shot Put 9-10 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Block, Alexis                Creekview Yo                   20-08.75   10   
  2 Hayes, Evangeline            Creekview Yo                   17-00.00    8   
  3 Savage, Lilly                Sequoyah You                   14-08.25    6   
  4 Parker, Sadie                Creekview Yo                   12-01.25    4   
  5 Scott, Annabelle             Sequoyah You                   10-09.00    2   
  6 Shafer, Brooke               River Ridge                     9-11.75    1   
  7 Psillis, Aubrey              Creekview Yo                    7-09.50  
  8 Giannopoulos, Eleni          Sequoyah You                    7-02.75  
  9 Weatherby, Leah              Cherokee Jun                    6-02.50  
 
Javelin Throw 9-10 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hayes, Evangeline            Creekview Yo                      50-06   10   
  2 Block, Alexis                Creekview Yo                      43-02    8   
  3 Castillo, Sofia              Sequoyah You                      39-05    6   
  4 Salaam, Milanni              Sequoyah You                      38-00    4   
  5 Jacobs, Lila                 Sequoyah You                      37-04    2   
  6 Conneilly, Savanna           Cherokee Jun                      37-00    1   
  7 O'Connell, Teagan            River Ridge                       34-08  
  8 Leon, Alizea (Ali)           Sequoyah You                      26-11  
  9 Howard, Hailey               Sequoyah You                      25-07  
 10 Collett, Madelyn             Sequoyah You                      25-04  
 11 Kinser, Peyton               River Ridge                    25-03.50  
 12 Psillis, Aubrey              Creekview Yo                      19-07  
 
100 Meter Dash 11-12 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 McRae, Mya                   Sequoyah You                      13.40   4  10   
  2 Long, Jasmine                River Ridge                       14.79   2   8   
  3 Cantrell, Allison            Creekview Yo                      15.21   1   6   
  4 Fath, Lauren                 Creekview Yo                      15.63   2   4   
  5 Parodi, Anna Lea             Creekview Yo                      15.85   4   2   
  6 Lockwood, Reagan             Sequoyah You                      15.93   5   1   
  7 Lee, Amber                   River Ridge                       16.00   1 
  8 Davis, Angie                 Cherokee Jun                      16.38   2 
  9 Jones, Emily                 River Ridge                       16.47   3 
 10 O'Connell, Stevie            River Ridge                       17.02   3 
 11 Smallwood, Samantha Lora     Creekview Yo                      17.12   2 
 12 Bell, Cynthia                Sequoyah You                      17.16   3 
 13 Quillen, Mikalah             Cherokee Jun                      17.18   4 
 14 Hartman, Kaitlyn             Sequoyah You                      17.21   1 
 15 Francis, Destina             River Ridge                       17.26   2 
 16 Von Essen, Mira              Cherokee Jun                      17.33   3 
 17 Rueff, Ella                  Creekview Yo                      17.53   2 
 18 Ligon, Catherine             Sequoyah You                      17.59   4 
 19 Hanks, Payton                Creekview Yo                      17.61   1 
 20 Cleveland, Abby              Cherokee Jun                      17.78   4 
 21 Klements, Lydia              Creekview Yo                      18.22   4 
 22 Quillen, Melania             Cherokee Jun                      18.46   3 
 23 Kang, Lauren                 Creekview Yo                      18.69   1 
 24 Hasty, Jessica               Sequoyah You                      18.85   1 
 25 Connell, Audrey              Cherokee Jun                      18.93   2 
 26 Leyva, Grace                 Sequoyah You                      19.06   5 
 27 Carmichael, Tatum            Creekview Yo                      19.30   1 
 28 Ray, Alee                    Cherokee Jun                      19.62   5 
 
200 Meter Dash 11-12 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 McRae, Mya                   Sequoyah You                      30.63   1  10   
  2 Long, Jasmine                River Ridge                       31.88   1   8   
  3 Cantrell, Allison            Creekview Yo                      32.79   3   6   
  4 Lee, Amber                   River Ridge                       33.30   2   4   
  5 Davis, Angie                 Cherokee Jun                      33.46   4   2   
  6 Lockwood, Reagan             Sequoyah You                      33.65   4   1   
  7 Quillen, Mikalah             Cherokee Jun                      36.25   4 
  8 Francis, Destina             River Ridge                       36.92   2 
  9 Ligon, Catherine             Sequoyah You                      36.97   2 
 10 Rueff, Ella                  Creekview Yo                      37.41   2 
 11 Freemon, Anna                River Ridge                       37.44   1 
 12 Hanks, Payton                Creekview Yo                      38.23   4 
 13 Rosko, Erin                  Sequoyah You                      40.23   3 
 14 Sinclair, Natalie            Sequoyah You                      41.06   1 
 15 Crews, Siena                 Sequoyah You                      41.17   1 
 16 Emmett, Molly                Cherokee Jun                      41.28   4 
 17 Hasty, Jessica               Sequoyah You                      41.51   3 
 18 Iwane, Peyton                Sequoyah You                      43.05   1 
 19 Leyva, Grace                 Sequoyah You                      43.54   3 
 20 Ray, Alee                    Cherokee Jun                      46.74   1 
 21 Pfanstiel, Sarah Grace       Cherokee Jun                    1:01.39   1 
 
400 Meter Dash 11-12 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Davis, Angie                 Cherokee Jun                    1:19.96   2  10   
  2 Waites, Stella               Sequoyah You                    1:20.27   2   8   
  3 Hanks, Payton                Creekview Yo                    1:23.01   1   6   
  4 Rosko, Erin                  Sequoyah You                    1:25.46   1   4   
  5 Hartman, Kaitlyn             Sequoyah You                    1:25.50   1   2   
  6 Bell, Cynthia                Sequoyah You                    1:27.64   2   1   
  7 Cuomo, Jenna                 Cherokee Jun                    1:29.83   1 
  8 Ligon, Catherine             Sequoyah You                    1:30.28   2 
  9 Emmett, Molly                Cherokee Jun                    1:32.67   1 
 10 Cleveland, Abby              Cherokee Jun                    1:32.73   1 
 11 Lockhart, Reagan             Cherokee Jun                    1:36.50   1 
 12 Hasty, Jessica               Sequoyah You                    1:41.11   2 
 13 Crews, Siena                 Sequoyah You                    1:42.33   1 
 14 Leyva, Grace                 Sequoyah You                    1:43.05   2 
 15 Allman, Josie                River Ridge                     1:53.40   2 
 16 Wallace, MacKenzie           Creekview Yo                    2:15.82   2 
 
800 Meter Run 11-12 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Iwane, Peyton                Sequoyah You                    3:20.13   10   
  2 Bell, Cynthia                Sequoyah You                    3:42.13    8   
  3 Lockhart, Reagan             Cherokee Jun                    3:46.89    6   
 
1500 Meter Run 11-12 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Fath, Lauren                 Creekview Yo                    6:10.53   10   
  2 Rosko, Erin                  Sequoyah You                    7:01.09    8   
  3 Sinclair, Natalie            Sequoyah You                    7:17.72    6   
  4 Emmett, Molly                Cherokee Jun                    7:47.50    4   
  5 McPherson, Grace             Cherokee Jun                    7:59.88    2   
 
3000 Meter Run 11-12 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Waites, Stella               Sequoyah You                   13:56.07   10   
  2 Brown, Juliana               Cherokee Jun                   15:15.41    8   
 
80 Meter Hurdles 11-12 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Fath, Lauren                 Creekview Yo                      17.56   1  10   
  2 Lee, Amber                   River Ridge                       18.41   1   8   
  3 O'Connell, Stevie            River Ridge                       18.56   1   6   
  4 Pfanstiel, Sarah Grace       Cherokee Jun                      19.62   1   4   
  5 Freemon, Anna                River Ridge                       20.37   2   2   
  6 Quillen, Melania             Cherokee Jun                      20.47   1   1   
  7 Stewart, Cami                Cherokee Jun                      20.54   2 
  8 Long, Jasmine                River Ridge                       20.76   1 
  9 Cuomo, Jenna                 Cherokee Jun                      22.51   2 
 
4x100 Meter Relay 11-12 Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Creekview Youth Track  'A'                                   1:02.10   10   
  2 Sequoyah Youth Track  'A'                                    1:07.18    8   
  3 River Ridge Youth Track  'A'                                 1:08.45    6   
  4 Cherokee Junior Warriors Tra  'B'                            1:08.74    4   
  5 Creekview Youth Track  'B'                                   1:11.42    2   
  6 Cherokee Junior Warriors Tra  'A'                            1:12.01    1   
 
High Jump 11-12 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Smallwood, Samantha Lora     Creekview Yo                    4-01.00   10   
  2 Parodi, Anna Lea             Creekview Yo                    4-00.00    8   
  3 Gayle, Niara                 Sequoyah You                    3-10.00    6   
  4 Von Essen, Mira              Cherokee Jun                    3-06.00    4   
  5 Bell, Cynthia                Sequoyah You                    3-04.00    2   
 -- Hampton, Jasmine             Sequoyah You                         NH  
 -- Klements, Lydia              Creekview Yo                         NH  
 -- Huerta, Bianca               Sequoyah You                         NH  
 
Long Jump 11-12 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McRae, Mya                   Sequoyah You                   13-11.00   10   
  2 Fath, Lauren                 Creekview Yo                   12-08.00    8   
  3 Long, Jasmine                River Ridge                    12-04.50    6   
  4 Lee, Amber                   River Ridge                    12-01.00    4   
  5 Parodi, Anna Lea             Creekview Yo                   11-05.00    2   
  6 Pfanstiel, Sarah Grace       Cherokee Jun                   11-03.25    1   
  7 Cantrell, Allison            Creekview Yo                   10-03.00  
  8 Brown, Juliana               Cherokee Jun                   10-00.00  
  9 Quillen, Melania             Cherokee Jun                    9-07.25  
 10 O'Connell, Stevie            River Ridge                     9-04.00  
 11 Cleveland, Abby              Cherokee Jun                    9-02.50  
 12 Bell, Cynthia                Sequoyah You                    9-00.75  
 13 Hanks, Payton                Creekview Yo                    9-00.00  
 13 Kang, Lauren                 Creekview Yo                    9-00.00  
 15 Klements, Lydia              Creekview Yo                    8-11.75  
 16 Sinclair, Natalie            Sequoyah You                    8-11.00  
 17 Quillen, Mikalah             Cherokee Jun                    8-10.00  
 18 Waites, Stella               Sequoyah You                    8-04.00  
 18 Stewart, Cami                Cherokee Jun                    8-04.00  
 20 Emmett, Molly                Cherokee Jun                    8-01.00  
 20 Rosko, Erin                  Sequoyah You                    8-01.00  
 22 Ligon, Catherine             Sequoyah You                    7-11.75  
 23 Carmichael, Tatum            Creekview Yo                    7-07.00  
 24 Cuomo, Jenna                 Cherokee Jun                    7-06.75  
 25 Allman, Josie                River Ridge                     6-11.50  
 26 Crews, Siena                 Sequoyah You                    6-10.50  
 27 Iwane, Peyton                Sequoyah You                    6-08.00  
 28 Hasty, Jessica               Sequoyah You                    6-06.00  
 29 Rueff, Ella                  Creekview Yo                    6-02.50  
 29 Leyva, Grace                 Sequoyah You                    6-02.50  
 31 Huerta, Bianca               Sequoyah You                    5-10.25  
 32 Connell, Audrey              Cherokee Jun                    5-08.00  
 
Shot Put 11-12 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Von Essen, Mira              Cherokee Jun                   20-11.25   10   
  2 McPherson, Grace             Cherokee Jun                   19-02.75    8   
  3 Trujillo, Lauren             Sequoyah You                   17-03.00    6   
  4 Freemon, Anna                River Ridge                    14-08.50    4   
  5 Wallace, MacKenzie           Creekview Yo                   14-04.25    2   
  6 Crews, Siena                 Sequoyah You                   13-04.75    1   
  7 Fath, Lauren                 Creekview Yo                   12-06.50  
  8 Iwane, Peyton                Sequoyah You                   11-10.25  
  9 Quillen, Mikalah             Cherokee Jun                   11-08.00  
 10 Sinclair, Natalie            Sequoyah You                   10-07.00  
 
Javelin Throw 11-12 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lee, Amber                   River Ridge                       58-00   10   
  2 McPherson, Grace             Cherokee Jun                      48-07    8   
  3 Trujillo, Lauren             Sequoyah You                      47-05    6   
  4 Waites, Stella               Sequoyah You                      41-06    4   
  5 Carmichael, Tatum            Creekview Yo                   38-04.50    2   
  6 Kang, Lauren                 Creekview Yo                      33-11    1   
  7 Jones, Emily                 River Ridge                       33-09  
  8 Freemon, Anna                River Ridge                       32-08  
  9 Leyva, Grace                 Sequoyah You                   29-09.50  
 10 Ligon, Catherine             Sequoyah You                      26-09  
 11 Wallace, MacKenzie           Creekview Yo                      25-10  
 12 Cuomo, Jenna                 Cherokee Jun                      24-07  
 13 Quillen, Melania             Cherokee Jun                      19-03  
 
100 Meter Dash 13-14 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Uwaomah, Choima              River Ridge                       13.82   3  10   
  2 Young, Reagan                River Ridge                       13.85   1   8   
  3 Moreno, Taryn                Creekview Yo                      14.14   4   6   
  4 Kreh, Alexa                  Creekview Yo                      14.15   2   4   
  5 Bacon, Callie                Sequoyah You                      14.52   3   2   
  6 Roper, Rachel                Creekview Yo                      14.57   3   1   
  7 Carter, Angelique            River Ridge                       14.63   2 
  8 Russell, Nadia               River Ridge                       14.64   4 
  9 Dozier, Aleya                Cherokee Jun                      14.66   3 
 10 Palmer, Lynley               Sequoyah You                      14.87   1 
 11 Dirrim, Rebekah              Creekview Yo                      14.94   1 
 12 Johnston, Nadia              Creekview Yo                      14.99   3 
 13 Adekunle, Anna               River Ridge                       15.06   4 
 14 White, Ashlyn                Creekview Yo                      15.10   6 
 15 Mann, Lily                   Sequoyah You                      15.29   3 
 16 Mason, Kennedy               River Ridge                       15.31   2 
 17 Blackwell, Anna              Creekview Yo                      15.43   5 
 18 Trousse, Maddie              Cherokee Jun                      15.46   2 
 19 Patankar, Brooke             Creekview Yo                      15.54   5 
 20 Czerner, Mackenzie           Creekview Yo                      15.56   4 
 21 Mastry, Ella                 Creekview Yo                      15.58   1 
 22 Williams, Catherine          River Ridge                       15.66   6 
 23 Sizemore, shirniya           Sequoyah You                      15.68   6 
 23 Richardson, Chloe            Sequoyah You                      15.68   2 
 25 Callaro, Ella                Cherokee Jun                      15.94   2 
 26 Rodman, Tori                 Creekview Yo                      16.10   4 
 27 Lott, Mekinley               Creekview Yo                      16.29   2 
 28 Leeds, Lauren                Creekview Yo                      16.43   4 
 29 Tressler, Austyn             Sequoyah You                      16.51   2 
 30 Tyler, Emma                  Cherokee Jun                      16.60   1 
 31 Shurett, Jessica             Sequoyah You                      16.68   5 
 32 Eckman, Katie                Cherokee Jun                      16.75   1 
 33 Pitkins, Sara Ruth           Creekview Yo                      18.96   5 
 
200 Meter Dash 13-14 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Kreh, Alexa                  Creekview Yo                      29.29   4  10   
  2 Young, Reagan                River Ridge                       29.78   4   8   
  3 Avery, Alexa                 Creekview Yo                      30.03   4   6   
  4 Johnson, Alesia              Sequoyah You                      30.07   2   4   
  5 Uwaomah, Choima              River Ridge                       30.14   1   2   
  6 Karimi, Joy                  Sequoyah You                      30.48   2   1   
  7 Dozier, Aleya                Cherokee Jun                      30.78   1 
  8 Carter, Angelique            River Ridge                       30.99   3 
  9 Bacon, Callie                Sequoyah You                      31.05   2 
 10 Russell, Nadia               River Ridge                       31.89   3 
 11 Mason, Kennedy               River Ridge                       32.15   1 
 12 Gautreaux, Jordan            Cherokee Jun                      33.27   3 
 13 Tressler, Austyn             Sequoyah You                      33.49   4 
 14 Beckwith, Tatum              Sequoyah You                      33.63   4 
 15 Mann, Lily                   Sequoyah You                      33.85   1 
 16 Richardson, Chloe            Sequoyah You                      34.18   1 
 17 Adams, Emma                  Sequoyah You                      34.77   1 
 18 Johnson, Kiara               River Ridge                       35.90   2 
 19 Ross, Crystal                River Ridge                       38.24   2 
 
400 Meter Dash 13-14 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Avery, Alexa                 Creekview Yo                    1:06.12   2  10   
  2 Bacon, Callie                Sequoyah You                    1:07.62   2   8   
  3 Ehmig, Madison               Sequoyah You                    1:08.25   3   6   
  4 Rogers, Susanna              Sequoyah You                    1:08.73   1   4   
  5 Allen, Lexi                  Cherokee Jun                    1:10.39   1   2   
  6 Palmer, Lynley               Sequoyah You                    1:12.37   1   1   
  7 Trousse, Maddie              Cherokee Jun                    1:13.47   2 
  8 Tyler, Emma                  Cherokee Jun                    1:15.95   1 
  9 Kroeppler, Ava               Sequoyah You                    1:17.63   2 
 10 Eltz, Alison                 Sequoyah You                    1:18.51   3 
 11 Giuliano, Isabella           Creekview Yo                    1:18.79   1 
 12 Mann, Lily                   Sequoyah You                    1:19.44   2 
 13 Tressler, Austyn             Sequoyah You                    1:19.67   1 
 14 Frey, Madison                Cherokee Jun                    1:20.32   1 
 15 Flower, Hope                 Creekview Yo                    1:21.12   3 
 16 Kelly, Reese                 River Ridge                     1:29.98   2 
 
800 Meter Run 13-14 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Johnson, Alesia              Sequoyah You                    2:46.45   10   
  2 Allen, Lexi                  Cherokee Jun                    2:48.52    8   
  3 Miles, Ciara                 River Ridge                     2:51.47    6   
  4 Cincola, Lily                Cherokee Jun                    2:53.99    4   
  5 Maddox, Avery                River Ridge                     2:55.09    2   
  6 Rogers, Susanna              Sequoyah You                    2:59.91    1   
  7 Dietzel, Tara                Cherokee Jun                    3:00.13  
  8 Freemon, Isabella            River Ridge                     3:06.36  
  9 Gautreaux, Jordan            Cherokee Jun                    3:14.22  
 10 Eltz, Alison                 Sequoyah You                    3:16.46  
 
1500 Meter Run 13-14 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Allen, Lexi                  Cherokee Jun                    5:43.83   10   
  2 Cincola, Lily                Cherokee Jun                    5:46.89    8   
  3 Dietzel, Tara                Cherokee Jun                    6:01.40    6   
  4 Rogers, Susanna              Sequoyah You                    6:03.96    4   
  5 Miles, Ciara                 River Ridge                     6:06.54    2   
  6 Snyder, Emma                 Cherokee Jun                    6:58.63    1   
  7 Freemon, Isabella            River Ridge                     7:00.56  
  8 Gibson, Maggie               Creekview Yo                    7:18.34  
  9 Sanders-Merritt, Lorelei     River Ridge                     8:05.34  
 
3000 Meter Run 13-14 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sanders-Merritt, Lorelei     River Ridge                    16:05.53   10   
 
100 Meter Hurdles 13-14 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Uwaomah, Choima              River Ridge                       19.06   2  10   
  2 Johnson, Alesia              Sequoyah You                      22.66   2   8   
  3 Snyder, Emma                 Cherokee Jun                      22.86   2   6   
  4 Maddox, Avery                River Ridge                       23.03   1   4   
  5 Frey, Madison                Cherokee Jun                      24.37   2   2   
  6 Adekunle, Anna               River Ridge                       24.38   1   1   
  7 Williams, Catherine          River Ridge                       24.95   1 
  8 Tyler, Emma                  Cherokee Jun                      26.88   1 
  9 Young, Reagan                River Ridge                       27.59   1 
 10 Sanders-Merritt, Lorelei     River Ridge                       27.66   1 
 
4x100 Meter Relay 13-14 Division Girls
===================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Sequoyah Youth Track  'A'                                      55.09   1  10   
  2 River Ridge Youth Track  'A'                                   56.27   1   8   
  3 Creekview Youth Track  'A'                                     56.94   2   6   
  4 Cherokee Junior Warriors Tra  'A'                              58.84   1   4   
  5 River Ridge Youth Track  'B'                                   59.63   2   2   
  6 Sequoyah Youth Track  'B'                                    1:00.48   2   1   
  7 Cherokee Junior Warriors Tra  'B'                            1:02.99   2 
  8 Creekview Youth Track  'C'                                   1:05.75   1 
  9 Creekview Youth Track  'B'                                   1:06.50   1 
 
4x400 Meter Relay 13-14 Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Creekview Youth Track  'A'                                   5:26.91   10   
  2 Sequoyah Youth Track  'A'                                    6:21.41    8   
 
High Jump 13-14 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Webb, Aidan                  Creekview Yo                    5-01.00   10   
  2 Donley, Haylee               Cherokee Jun                    4-08.00    8   
  3 Kreh, Alexa                  Creekview Yo                    4-07.00    6   
  4 Smith, Cadey                 Sequoyah You                    4-04.00    4   
  5 Dozier, Aleya                Cherokee Jun                    4-03.00    2   
  6 Tyler, Emma                  Cherokee Jun                    3-11.00    1   
  7 Rogers, Susanna              Sequoyah You                    3-10.00  
  8 Schwerzler, Nicole           Creekview Yo                    3-08.00  
  9 Adams, Emma                  Sequoyah You                   J3-08.00  
 -- Richardson, Chloe            Sequoyah You                         NH  
 -- Snyder, Emma                 Cherokee Jun                         NH  
 
Long Jump 13-14 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mason, Kennedy               River Ridge                    16-06.50   10   
  2 Allen, Lexi                  Cherokee Jun                   13-04.50    8   
  3 Freemon, Isabella            River Ridge                    12-11.25    6   
  4 Karimi, Joy                  Sequoyah You                   12-09.00    4   
  5 Bacon, Callie                Sequoyah You                   12-08.25    2   
  6 Callaro, Ella                Cherokee Jun                   12-06.25    1   
  7 Blackwell, Anna              Creekview Yo                   12-05.25  
  8 Sarallo, Natalie             Cherokee Jun                   11-10.00  
  8 Mann, Lily                   Sequoyah You                   11-10.00  
 10 Cincola, Lily                Cherokee Jun                   11-09.75  
 11 Mastry, Ella                 Creekview Yo                   11-09.00  
 11 Rogers, Susanna              Sequoyah You                   11-09.00  
 13 Dozier, Aleya                Cherokee Jun                   11-04.00  
 13 Kenly, Gabrielle             River Ridge                    11-04.00  
 15 Herrig, Charlotte            Cherokee Jun                   11-01.00  
 16 Beckwith, Tatum              Sequoyah You                   11-00.00  
 17 Dirrim, Rebekah              Creekview Yo                   10-10.25  
 18 Stock, Margaret              Cherokee Jun                   10-08.50  
 18 Czerner, Mackenzie           Creekview Yo                   10-08.50  
 20 Tressler, Austyn             Sequoyah You                   10-08.25  
 20 Kroeppler, Ava               Sequoyah You                   10-08.25  
 22 Williams, Catherine          River Ridge                    10-05.50  
 23 Richardson, Chloe            Sequoyah You                   10-04.00  
 24 Gautreaux, Jordan            Cherokee Jun                   10-03.00  
 24 Dubiel, Gianna               Cherokee Jun                   10-03.00  
 26 Shurett, Jessica             Sequoyah You                   10-01.00  
 27 Maddox, Avery                River Ridge                     9-10.25  
 28 Snyder, Emma                 Cherokee Jun                    9-09.25  
 29 Tyler, Emma                  Cherokee Jun                    9-06.50  
 30 Adams, Emma                  Sequoyah You                    9-06.00  
 31 Flower, Hope                 Creekview Yo                    9-03.25  
 32 Moreno, Taryn                Creekview Yo                    9-01.75  
 33 Sizemore, shirniya           Sequoyah You                    8-08.25  
 34 Ross, Crystal                River Ridge                     6-02.00  
 
Shot Put 13-14 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lott, Mekinley               Creekview Yo                   28-01.00   10   
  2 Miles, Ciara                 River Ridge                    26-06.75    8   
  3 Williams, Catherine          River Ridge                    23-05.75    6   
  4 Giuliano, Isabella           Creekview Yo                   23-01.50    4   
  5 Schwerzler, Nicole           Creekview Yo                   22-10.50    2   
  6 Czerner, Mackenzie           Creekview Yo                   21-04.50    1   
  7 Gibson, Maggie               Creekview Yo                   21-01.75  
  8 Patankar, Brooke             Creekview Yo                   20-11.75  
  9 Beckwith, Tatum              Sequoyah You                   20-01.50  
 10 Sarallo, Natalie             Cherokee Jun                   20-01.00  
 11 Leeds, Lauren                Creekview Yo                   20-00.00  
 12 Adekunle, Anna               River Ridge                    19-01.00  
 13 Kelly, Reese                 River Ridge                    17-10.50  
 14 Dubiel, Gianna               Cherokee Jun                   17-07.75  
 15 Slanina, Katie               Cherokee Jun                   16-11.75  
 
Javelin Throw 13-14 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Karimi, Joy                  Sequoyah You                   71-00.25   10   
  2 Maddox, Avery                River Ridge                    50-11.50    8   
  3 Lott, Mekinley               Creekview Yo                      49-03    6   
  4 Uwaomah, Choima              River Ridge                       45-09    4   
  5 Miles, Ciara                 River Ridge                       45-03    2   
  6 Gibson, Maggie               Creekview Yo                      44-08    1   
  7 Giuliano, Isabella           Creekview Yo                      38-10  
  8 Schwerzler, Nicole           Creekview Yo                      38-00  
  9 Ross, Crystal                River Ridge                       37-04  
 10 Johnson, Kiara               River Ridge                       35-03  
 11 Sanders-Merritt, Lorelei     River Ridge                       35-00  
 12 Patankar, Brooke             Creekview Yo                      34-07  
 13 Kenly, Gabrielle             River Ridge                       33-11  
 14 Tressler, Austyn             Sequoyah You                      33-08  
 15 Adekunle, Anna               River Ridge                       31-11  
 16 Mason, Kennedy               River Ridge                       31-09  
 17 Kelly, Reese                 River Ridge                       30-09  
 18 Leake, Camille               Sequoyah You                      28-10  
 19 Freemon, Isabella            River Ridge                       25-09  
 
100 Meter Dash 15-16 Division Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Henry, Leah                  River Ridge                       13.99   2  10   
  2 Schwerzler, Ashley           Creekview Yo                      14.01   2   8   
  3 Garcia, Moraima              Creekview Yo                      14.95   1   6   
  4 Steele, Hannah               Sequoyah You                      15.14   2   4   
  5 Smith, Laurel                Creekview Yo                      15.21   1   2   
  6 Rogers, Katelyn              Creekview Yo                      15.32   1   1   
  7 DeLillo, Kassidy             Cherokee Jun                      15.48   1 
  8 Blanton, McKinley            Cherokee Jun                      15.78   2 
  9 Thackray, Tamara             Creekview Yo                      15.89   1 
 10 Pineda, Jannet               Cherokee Jun                      16.25   2 
 11 Grubbs, Addison              Creekview Yo                      16.26   2 
 12 Herbert, Jessica             Cherokee Jun                      16.36   2 
 13 Torres, Melina               Sequoyah You                      16.71   1 
 14 Hartman, Lexie               Creekview Yo                      17.14   1 
 15 Jane, Makenzie               Creekview Yo                      17.68   1 
 
200 Meter Dash 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Henry, Leah                  River Ridge                       28.90   10   
  2 Steele, Hannah               Sequoyah You                      31.31    8   
  3 Herbert, Jessica             Cherokee Jun                      34.37    6   
  4 Torres, Melina               Sequoyah You                      35.47    4   
 
400 Meter Dash 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Castillo, Isabela            Sequoyah You                    1:06.22   10   
  2 Ohlrich, Mary                Sequoyah You                    1:15.23    8   
  3 Pritchett, Alexis            Creekview Yo                    1:39.76    6   
 
800 Meter Run 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sims, Elle                   Cherokee Jun                    3:01.26   10   
 
1500 Meter Run 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bonham, Josie                Sequoyah You                    7:34.81   10   
 
3000 Meter Run 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sims, Elle                   Cherokee Jun                   13:46.61   10   
  2 Bonham, Josie                Sequoyah You                   16:37.36    8   
 
100 Meter Hurdles 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Schwerzler, Ashley           Creekview Yo                      17.87   10   
  2 Henry, Leah                  River Ridge                       21.18    8   
  3 Wimbish, Arden               Cherokee Jun                      21.36    6   
  4 Ohlrich, Mary                Sequoyah You                      22.51    4   
  5 Blanton, McKinley            Cherokee Jun                      23.13    2   
 
4x100 Meter Relay 15-16 Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Creekview Youth Track  'A'                                     58.30   10   
  2 Sequoyah Youth Track  'A'                                      58.58    8   
  3 Cherokee Junior Warriors Tra  'A'                            1:02.89    6   
 
4x400 Meter Relay 15-16 Division Girls
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sequoyah Youth Track  'A'                                    4:59.83   10   
 
High Jump 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Castillo, Isabela            Sequoyah You                    4-08.00   10   
  2 Blanton, McKinley            Cherokee Jun                    3-10.00    8   
 -- Lopusnak, Sydney             Cherokee Jun                         NH  
 
Long Jump 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Schwerzler, Ashley           Creekview Yo                   18-04.75   10   
  2 DeLillo, Kassidy             Cherokee Jun                   16-07.50    8   
  3 Steele, Hannah               Sequoyah You                   14-04.00    5   
  3 Grubbs, Addison              Creekview Yo                   14-04.00    5   
  5 Torres, Melina               Sequoyah You                   13-05.00    2   
 
Shot Put 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lopusnak, Sydney             Cherokee Jun                   21-11.25   10   
  2 Smith, Laurel                Creekview Yo                   21-06.75    8   
  3 Garcia, Moraima              Creekview Yo                   20-08.00    6   
  4 Thackray, Tamara             Creekview Yo                   20-06.50    3   
  4 Hartman, Lexie               Creekview Yo                   20-06.50    3   
  6 Wimbish, Arden               Cherokee Jun                   19-08.00    1   
  7 Jane, Makenzie               Creekview Yo                   16-07.25  
 
Javelin Throw 15-16 Division Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Schwerzler, Ashley           Creekview Yo                      92-00   10   
  2 Henry, Leah                  River Ridge                       65-04    8   
 
100 Meter Dash 8 & Under Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bispham, Ethan               Cherokee Jun                      17.46   2  10   
  2 Gayle, Isiah                 Sequoyah You                      17.74   1   8   
  3 Polk, Korben                 Cherokee Jun                      18.20   2   6   
  4 Gaddis, Brennen              Creekview Yo                      18.46   2   4   
  5 Williams, Andrew             Creekview Yo                      18.63   1   2   
  6 Barnes, Landon               Sequoyah You                      18.64   1   1   
  7 Weatherby, Nate              Cherokee Jun                      18.65   1 
  8 Bowden, Asher                Cherokee Jun                      19.53   2 
  9 Hardin, Elijah               Creekview Yo                      19.61   1 
 10 Templeton, Nash              Creekview Yo                      19.85   2 
 11 Freeman, Bishop              Sequoyah You                      20.05   2 
 12 Vos, Tristan                 Sequoyah You                      20.34   2 
 13 Cain, Parker                 Creekview Yo                      20.79   3 
 14 Ball, Lincoln                Cherokee Jun                      20.97   1 
 15 Newkirk, Andre               Cherokee Jun                      22.31   1 
 16 Armbruster, Quintin          Cherokee Jun                      22.43   3 
 17 Campbell, Joshua             Sequoyah You                      24.17   3 
 18 Knott, Logan                 Creekview Yo                      24.40   1 
 
200 Meter Dash 8 & Under Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Gayle, Isiah                 Sequoyah You                      37.09   1  10   
  2 Starr, Mason                 Cherokee Jun                      37.35   1   8   
  3 Bispham, Ethan               Cherokee Jun                      38.03   2   6   
  4 Hardin, Elijah               Creekview Yo                      41.68   2   4   
  5 Barnes, Landon               Sequoyah You                      43.00   1   2   
  6 Bowden, Asher                Cherokee Jun                      44.67   2   1   
  7 Freeman, Bishop              Sequoyah You                      45.10   2 
  8 Ball, Lincoln                Cherokee Jun                      46.46   1 
  9 Armbruster, Quintin          Cherokee Jun                      54.19   2 
 10 Campbell, Joshua             Sequoyah You                    1:02.44   2 
 11 Vos, Tristan                 Sequoyah You                    1:43.41   1 
 
400 Meter Dash 8 & Under Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Gayle, Isiah                 Sequoyah You                    1:23.14   2  10   
  2 Starr, Mason                 Cherokee Jun                    1:23.47   1   8   
  3 Emmett, Luke                 Cherokee Jun                    1:23.91   1   6   
  4 Barnes, Landon               Sequoyah You                    1:28.56   1   4   
  5 Weatherby, Nate              Cherokee Jun                    1:29.50   2   2   
  6 Lott, Josiah                 Creekview Yo                    1:39.54   1   1   
  7 Freeman, Bishop              Sequoyah You                    1:44.78   1 
  8 Campbell, Joshua             Sequoyah You                    2:22.67   1 
 
800 Meter Run 8 & Under Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Polk, Korben                 Cherokee Jun                    3:22.80   10   
  2 Emmett, Luke                 Cherokee Jun                    3:26.87    8   
 
1500 Meter Run 8 & Under Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Starr, Mason                 Cherokee Jun                    6:30.24   10   
 
4x100 Meter Relay 8 & Under Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sequoyah Youth Track  'A'                                    1:16.82   10   
  2 Cherokee Junior Warriors Tra  'C'                            1:18.76    8   
  3 Cherokee Junior Warriors Tra  'A'                            1:22.56    6   
 
Long Jump 8 & Under Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gayle, Isiah                 Sequoyah You                   11-02.50   10   
  2 Polk, Korben                 Cherokee Jun                    9-03.25    8   
  3 Bispham, Ethan               Cherokee Jun                    8-07.75    6   
  4 Williams, Andrew             Creekview Yo                    8-02.50    4   
  5 Emmett, Luke                 Cherokee Jun                    8-00.75    2   
  6 Starr, Mason                 Cherokee Jun                    7-07.75    1   
  7 Weatherby, Nate              Cherokee Jun                    7-06.50  
  8 Cain, Parker                 Creekview Yo                    7-02.75  
  9 Hardin, Elijah               Creekview Yo                    7-02.00  
 10 Bowden, Asher                Cherokee Jun                    6-07.50  
 11 Barnes, Landon               Sequoyah You                    6-03.50  
 12 Armbruster, Quintin          Cherokee Jun                    6-03.00  
 13 Rogers, Brady                Cherokee Jun                    6-00.00  
 14 Campbell, Joshua             Sequoyah You                    5-11.00  
 15 Newkirk, Andre               Cherokee Jun                    5-07.00  
 16 Vos, Tristan                 Sequoyah You                    4-11.75  
 17 Knott, Logan                 Creekview Yo                    4-01.00  
 
Shot Put 8 & Under Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Gayle, Isiah                 Sequoyah You                   14-11.00   10   
  2 Emmett, Luke                 Cherokee Jun                   13-11.25    8   
  3 Ball, Lincoln                Cherokee Jun                   12-11.00    6   
  4 Cain, Parker                 Creekview Yo                   12-01.25    4   
  5 Lott, Josiah                 Creekview Yo                   12-00.00    2   
  6 Gaddis, Brennen              Creekview Yo                   10-01.00    1   
  7 Newkirk, Andre               Cherokee Jun                    9-11.00  
  8 Templeton, Nash              Creekview Yo                    8-11.25  
  9 Block, Samuel                Creekview Yo                    8-08.50  
 10 Armbruster, Quintin          Cherokee Jun                    8-01.50  
 
Javelin Throw 8 & Under Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Barnes, Landon               Sequoyah You                      36-01   10   
  2 Newkirk, Andre               Cherokee Jun                      34-05    8   
  3 Ball, Lincoln                Cherokee Jun                   31-10.50    6   
  4 Block, Samuel                Creekview Yo                      28-07    4   
  5 Freeman, Bishop              Sequoyah You                      27-07    2   
  6 Lott, Josiah                 Creekview Yo                      27-05    1   
  7 Bispham, Ethan               Cherokee Jun                      26-02  
  8 Gaddis, Brennen              Creekview Yo                      25-06  
  9 Williams, Andrew             Creekview Yo                      23-00  
 10 Rogers, Brady                Cherokee Jun                      22-03  
 11 Vos, Tristan                 Sequoyah You                   19-09.50  
 
100 Meter Dash 9-10 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Parker, Lane                 Cherokee Jun                      15.71   1  10   
  2 Brummer, Gunner              Creekview Yo                      16.00   1   8   
  3 Poole, Dylan                 Cherokee Jun                      16.05   1   6   
  4 Vining, Robert               River Ridge                       16.77   2   4   
  5 Mann, Eben                   Sequoyah You                      17.02   2   2   
  6 Caraballo, Camron            Sequoyah You                      17.50   1   1   
  7 Ferebee, Glennwood           Cherokee Jun                      17.72   3 
  8 Carreon, Luis                Creekview Yo                      17.85   2 
  9 Ware, Jude                   Creekview Yo                      17.90   1 
 10 McKoy, Jayden                Sequoyah You                      17.91   1 
 11 Tate, Brandon                Sequoyah You                      17.95   1 
 12 Gayle, Davin                 Sequoyah You                      18.13   2 
 13 Ball, Donovan                Creekview Yo                      18.14   4 
 14 Henson, William              River Ridge                       18.32   3 
 15 Young, John                  River Ridge                       18.61   2 
 16 Wilson, Andrew               Cherokee Jun                      18.68   4 
 17 Tyler, Max                   Cherokee Jun                      18.73   2 
 18 Watkins, Alex                Cherokee Jun                      19.16   2 
 19 Hardin, Gabriel              Creekview Yo                      19.19   3 
 20 Poulard, Gregory             Sequoyah You                      19.29   1 
 21 Traynor, Noah                Sequoyah You                      20.39   3 
 22 Koch, Gavin                  Cherokee Jun                      20.95   4 
 23 McPherson, Joseph            Cherokee Jun                      21.41   3 
 
200 Meter Dash 9-10 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Parker, Lane                 Cherokee Jun                      32.76   2  10   
  2 Vining, Robert               River Ridge                       35.12   2   8   
  3 Tate, Brandon                Sequoyah You                      36.17   1   6   
  4 Carreon, Luis                Creekview Yo                      36.91   1   4   
  5 Gayle, Davin                 Sequoyah You                      37.68   1   2   
  6 Ferebee, Glennwood           Cherokee Jun                      39.79   2   1   
  7 Wilson, Andrew               Cherokee Jun                      40.20   1 
  8 Jones, Jordan                Creekview Yo                      41.10   2 
  9 Traynor, Noah                Sequoyah You                      44.26   2 
 10 Hardin, Gabriel              Creekview Yo                      44.36   1 
 
400 Meter Dash 9-10 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Parker, Lane                 Cherokee Jun                    1:15.01   1  10   
  2 Vaccaro, Nicholas            Creekview Yo                    1:16.03   1   8   
  3 Caraballo, Camron            Sequoyah You                    1:20.72   3   6   
  4 Tate, Brandon                Sequoyah You                    1:23.28   2   4   
  5 McKoy, Jayden                Sequoyah You                    1:25.29   1   2   
  6 Gayle, Davin                 Sequoyah You                    1:25.33   2   1   
  7 Ball, Donovan                Creekview Yo                    1:25.44   1 
  8 Tyler, Max                   Cherokee Jun                    1:26.24   3 
  9 Mann, Eben                   Sequoyah You                    1:26.63   2 
  9 Brooks, Reese                Creekview Yo                    1:26.63   3 
 11 Craig, Beauregard            Creekview Yo                    1:30.04   1 
 12 Bone, Jaxon                  Cherokee Jun                    1:35.76   1 
 13 Traynor, Noah                Sequoyah You                    1:36.27   1 
 14 Jones, Jordan                Creekview Yo                    1:38.07   2 
 15 Watkins, Alex                Cherokee Jun                    1:39.14   3 
 16 Koch, Gavin                  Cherokee Jun                    1:41.83   2 
 17 Poulard, Gregory             Sequoyah You                    1:41.84   2 
 18 Wallace, Landon              Creekview Yo                    1:54.75   2 
 19 Seguin, John                 Creekview Yo                    2:04.98   3 
 
800 Meter Run 9-10 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Wallace, Landon              Creekview Yo                    3:26.87   10   
  2 Kearns, Ben                  Sequoyah You                    3:32.02    8   
  3 Craig, Beauregard            Creekview Yo                    3:50.97    6   
  4 Grant, Jacob                 Creekview Yo                    3:56.23    4   
  5 Watkins, Alex                Cherokee Jun                    4:00.83    2   
 
1500 Meter Run 9-10 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Caraballo, Camron            Sequoyah You                    6:16.28   10   
  2 Carreon, Luis                Creekview Yo                    7:02.33    8   
  3 Kearns, Ben                  Sequoyah You                    7:06.79    6   
  4 McKoy, Jayden                Sequoyah You                    7:13.22    4   
 
3000 Meter Run 9-10 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brooks, Reese                Creekview Yo                   13:36.62   10   
  2 Ball, Donovan                Creekview Yo                   14:34.92    8   
 
4x100 Meter Relay 9-10 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sequoyah Youth Track  'A'                                    1:05.67   10   
  2 Cherokee Junior Warriors Tra  'A'                            1:12.47    8   
  3 Creekview Youth Track  'A'                                   1:13.55    6   
  4 Sequoyah Youth Track  'B'                                    1:13.95    4   
 
High Jump 9-10 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Brummer, Gunner              Creekview Yo                    3-09.00   10   
  2 Vaccaro, Nicholas            Creekview Yo                    3-06.00    8   
  3 Carreon, Luis                Creekview Yo                    3-00.00    6   
 
Long Jump 9-10 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Parker, Lane                 Cherokee Jun                   10-08.50   10   
  2 Gayle, Davin                 Sequoyah You                   10-03.75    8   
  3 Mann, Eben                   Sequoyah You                   10-01.00    6   
  4 Poole, Dylan                 Cherokee Jun                    9-08.50    4   
  5 Carreon, Luis                Creekview Yo                    9-06.00    2   
  6 Vining, Robert               River Ridge                     9-05.50    1   
  7 Tyler, Max                   Cherokee Jun                    9-04.75  
  8 Rios, Tucker                 River Ridge                     9-03.75  
  9 McKoy, Jayden                Sequoyah You                    9-03.00  
 10 Ware, Jude                   Creekview Yo                    8-10.00  
 11 Caraballo, Camron            Sequoyah You                    8-06.25  
 12 Partin, Sabastian            River Ridge                     8-02.75  
 13 Ball, Donovan                Creekview Yo                    8-01.00  
 14 Brooks, Reese                Creekview Yo                    8-00.50  
 15 Tate, Brandon                Sequoyah You                    7-11.50  
 16 Wilson, Andrew               Cherokee Jun                    7-11.00  
 17 Ferebee, Glennwood           Cherokee Jun                    7-10.75  
 18 Poulard, Gregory             Sequoyah You                    7-07.75  
 19 Watkins, Alex                Cherokee Jun                    7-03.25  
 20 Traynor, Noah                Sequoyah You                    7-00.00  
 21 Stallings, Weston            Cherokee Jun                    6-10.75  
 22 Bone, Jaxon                  Cherokee Jun                    6-06.00  
 23 Jones, Jordan                Creekview Yo                    6-02.00  
 24 Hardin, Gabriel              Creekview Yo                    6-01.00  
 25 Rogers, Reed                 Cherokee Jun                      11.00  
 
Shot Put 9-10 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Vaccaro, Nicholas            Creekview Yo                   24-01.50   10   
  2 Gayle, Davin                 Sequoyah You                   16-00.75    8   
  3 McPherson, Joseph            Cherokee Jun                   14-00.00    6   
  4 Wallace, Landon              Creekview Yo                   12-07.00    4   
  5 Craig, Beauregard            Creekview Yo                   10-11.25    2   
  6 Brooks, Reese                Creekview Yo                   10-03.75    1   
  7 Seguin, John                 Creekview Yo                    9-11.25  
  8 Bone, Jaxon                  Cherokee Jun                    8-07.25  
 
Javelin Throw 9-10 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mann, Eben                   Sequoyah You                   64-06.50   10   
  2 Partin, Sabastian            River Ridge                       50-04    8   
  3 Ferebee, Glennwood           Cherokee Jun                      48-03    6   
  4 Grant, Jacob                 Creekview Yo                      46-10    4   
  5 Vining, Robert               River Ridge                       46-08    2   
  6 Rios, Tucker                 River Ridge                    43-01.50    1   
  7 Young, John                  River Ridge                    39-01.50  
  8 Stallings, Weston            Cherokee Jun                      36-10  
  9 Traynor, Noah                Sequoyah You                      27-09  
 10 Seguin, John                 Creekview Yo                   26-07.50  
 11 Craig, Beauregard            Creekview Yo                      25-00  
 12 Wallace, Landon              Creekview Yo                      23-01  
 13 Rogers, Reed                 Cherokee Jun                      12-00  
 
100 Meter Dash 11-12 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 McCrary, Tyson               Creekview Yo                      13.55   3  10   
  2 Willis, Xavier               Sequoyah You                      14.21   5   8   
  3 Parodi, Cameron              Creekview Yo                      14.73   2   6   
  4 George, Nathaniel            Creekview Yo                      14.79   4   4   
  5 Apple, Hunter                River Ridge                       14.81   4   2   
  6 Sandt, Carter                Sequoyah You                      14.94   4   1   
  7 Ivers, John                  Creekview Yo                      14.95   5 
  8 Robinson, Devyn              Sequoyah You                      15.09   3 
  9 McClairen III, Revis         River Ridge                       15.23   2 
 10 Colina, Chase                Creekview Yo                      15.25   4 
 11 Parrott, Logan               Sequoyah You                      15.46   1 
 12 Reece, Paden                 Cherokee Jun                      15.71   2 
 13 Lowry, Brett                 Sequoyah You                      15.74   3 
 14 Girzone, Robert              Sequoyah You                      15.75   1 
 15 Isaac, Benjamin              Cherokee Jun                      16.08   3 
 16 Allen, Peter                 Cherokee Jun                      16.20   1 
 17 Brown, David                 Creekview Yo                      16.22   2 
 18 Williams, Christian          Sequoyah You                      16.25   1 
 19 Ligon, Ryan                  Sequoyah You                      16.29   2 
 20 Rogers, Brigham              Sequoyah You                      16.44   3 
 21 Burn, JD                     Cherokee Jun                      16.75   3 
 22 Aguirre, Shawn               Sequoyah You                      16.83   2 
 23 Leeds, John                  Creekview Yo                      17.03   4 
 24 Rusbridge, Luke              Cherokee Jun                      17.09   3 
 25 Sousa, Carson                Creekview Yo                      17.38   1 
 26 Gibson, Caleb                Creekview Yo                      17.67   5 
 27 Hodges, Garrett              Cherokee Jun                      17.77   4 
 28 Greene, Eli                  Creekview Yo                      17.86   4 
 29 Walters, Evan                Cherokee Jun                      18.01   2 
 30 McNeal, Andrew               Sequoyah You                      18.02   1 
 30 Jane, Griffin                Creekview Yo                      18.02   5 
 32 Avery, Garrett               Creekview Yo                      18.86   2 
 33 Avery, Porter                Creekview Yo                      18.90   4 
 34 Grindle, Hayden              Sequoyah You                      21.09   5 
 
200 Meter Dash 11-12 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Willis, Xavier               Sequoyah You                      28.13   2  10   
  2 McCrary, Tyson               Creekview Yo                      29.37   2   8   
  3 George, Nathaniel            Creekview Yo                      31.30   3   6   
  4 Ivers, John                  Creekview Yo                      31.72   2   4   
  5 Sandt, Carter                Sequoyah You                      31.84   4   2   
  6 Case, Nathan                 Sequoyah You                      31.95   4   1   
  7 McClairen III, Revis         River Ridge                       32.10   3 
  8 Robinson, Devyn              Sequoyah You                      32.22   4 
  9 Lowry, Brett                 Sequoyah You                      32.82   2 
 10 Girzone, Robert              Sequoyah You                      33.05   3 
 11 Casteen, J.D.                Creekview Yo                      33.06   4 
 12 Reece, Paden                 Cherokee Jun                      33.16   2 
 13 Isaac, Benjamin              Cherokee Jun                      33.53   1 
 14 Brown, David                 Creekview Yo                      34.40   2 
 15 Aguirre, Shawn               Sequoyah You                      35.11   2 
 16 Copeland, Vory               Sequoyah You                      36.11   1 
 17 Leeds, John                  Creekview Yo                      36.12   3 
 18 Ligon, Ryan                  Sequoyah You                      37.01   1 
 19 Rogers, Brigham              Sequoyah You                      37.10   1 
 20 McNeal, Andrew               Sequoyah You                      37.97   3 
 
400 Meter Dash 11-12 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Willis, Xavier               Sequoyah You                    1:06.50   2  10   
  2 Apple, Hunter                River Ridge                     1:08.82   1   8   
  3 Case, Nathan                 Sequoyah You                    1:10.20   2   6   
  4 Casteen, J.D.                Creekview Yo                    1:11.68   1   4   
  5 Ivers, John                  Creekview Yo                    1:12.71   1   2   
  6 Robinson, Devyn              Sequoyah You                    1:13.01   1   1   
  7 Sandt, Carter                Sequoyah You                    1:13.85   2 
  8 Abdinoor, Michael            Creekview Yo                    1:14.91   2 
  9 Allen, Peter                 Cherokee Jun                    1:16.91   3 
 10 Copeland, Vory               Sequoyah You                    1:17.49   1 
 11 Rogers, Brigham              Sequoyah You                    1:18.06   3 
 12 Isaac, Benjamin              Cherokee Jun                    1:18.53   4 
 13 Aguirre, Shawn               Sequoyah You                    1:19.94   2 
 14 Brooks, Ryan                 Creekview Yo                    1:20.75   1 
 15 Ligon, Ryan                  Sequoyah You                    1:20.88   1 
 16 Williams, Christian          Sequoyah You                    1:21.87   3 
 17 Harrington, Chase            River Ridge                     1:25.13   3 
 18 McNeal, Andrew               Sequoyah You                    1:26.99   3 
 19 Brummer, Levi                Creekview Yo                    1:29.98   4 
 20 Pritchett, Brandon           Creekview Yo                    1:32.04   3 
 21 Greene, Eli                  Creekview Yo                    1:32.55   3 
 22 Scott, Troy                  Sequoyah You                    1:33.03   2 
 23 Christian, Aidan             Sequoyah You                    1:35.81   2 
 24 Avery, Garrett               Creekview Yo                    1:38.62   2 
 25 Avery, Porter                Creekview Yo                    1:40.20   3 
 26 Grindle, Hayden              Sequoyah You                    1:42.15   1 
 27 Seguin, Robert               Creekview Yo                    2:59.87   4 
 
800 Meter Run 11-12 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Colina, Chase                Creekview Yo                    2:45.24   10   
  2 Copeland, Vory               Sequoyah You                    2:54.24    8   
  3 Abdinoor, Michael            Creekview Yo                    3:07.12    6   
  4 Brooks, Ryan                 Creekview Yo                    3:21.81    4   
  5 Fox, Chase                   Cherokee Jun                    3:27.23    2   
  6 Rusbridge, Luke              Cherokee Jun                    3:28.92    1   
  7 Christian, Aidan             Sequoyah You                    4:02.01  
  8 Scott, Troy                  Sequoyah You                    4:09.59  
 
1500 Meter Run 11-12 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bonham, Corey                Sequoyah You                    5:44.45   10   
  2 Case, Nathan                 Sequoyah You                    6:09.91    8   
  3 Parrott, Logan               Sequoyah You                    6:25.32    6   
  4 Deas, Colter                 Cherokee Jun                    6:32.79    4   
  5 Reilly, Cooper               Cherokee Jun                    6:54.25    2   
  6 Durr, Bryan                  Sequoyah You                    7:01.96    1   
  7 Payne, Luke                  Creekview Yo                    7:14.65  
  8 Gonzales, Diego              Sequoyah You                    7:35.17  
  9 Christian, Aidan             Sequoyah You                    8:15.71  
 10 Scott, Troy                  Sequoyah You                    8:59.88  
 
3000 Meter Run 11-12 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bonham, Corey                Sequoyah You                   12:00.30   10   
  2 Grogan, Seth                 Cherokee Jun                   12:16.72    8   
  3 Pritchett, Brandon           Creekview Yo                   15:28.08    6   
  4 Gonzales, Diego              Sequoyah You                   15:30.96    4   
  5 Stacy, William               Creekview Yo                   16:56.45    2   
 
80 Meter Hurdles 11-12 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Parrott, Logan               Sequoyah You                      17.56   10   
  2 Apple, Hunter                River Ridge                       17.90    8   
  3 Burn, JD                     Cherokee Jun                      18.43    6   
  4 Williams, Christian          Sequoyah You                      18.64    4   
  5 Slanina, William             Cherokee Jun                      21.60    2   
 
4x100 Meter Relay 11-12 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sequoyah Youth Track  'A'                                      58.62   10   
  2 Creekview Youth Track  'A'                                   1:01.17    8   
  3 Cherokee Junior Warriors Tra  'B'                            1:05.71    6   
  4 Cherokee Junior Warriors Tra  'A'                            1:06.58    4   
  5 Creekview Youth Track  'B'                                   1:09.48    2   
 
4x400 Meter Relay 11-12 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 River Ridge Youth Track  'A'                                 4:41.21   10   
  2 Sequoyah Youth Track  'A'                                    5:44.00    8   
  3 Creekview Youth Track  'A'                                   5:46.05    6   
  4 Sequoyah Youth Track  'B'                                    6:06.97    4   
  5 Creekview Youth Track  'B'                                   6:15.31    2   
 
High Jump 11-12 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Rogers, Brigham              Sequoyah You                    4-02.00   10   
  2 Parodi, Cameron              Creekview Yo                    4-01.00    8   
  3 Lowry, Brett                 Sequoyah You                    3-10.00    6   
  4 Brooks, Ryan                 Creekview Yo                    3-04.00    4   
 -- Slanina, William             Cherokee Jun                         NH  
 -- Greene, Eli                  Creekview Yo                         NH  
 -- Sousa, Carson                Creekview Yo                         NH  
 
Long Jump 11-12 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Willis, Xavier               Sequoyah You                   13-08.00   10   
  2 Parodi, Cameron              Creekview Yo                   13-05.25    8   
  3 Sandt, Carter                Sequoyah You                   12-10.25    5   
  3 McCrary, Tyson               Creekview Yo                   12-10.25    5   
  5 Apple, Hunter                River Ridge                    12-03.25    2   
  6 Rogers, Brigham              Sequoyah You                   11-09.50    1   
  7 Williams, Christian          Sequoyah You                   11-09.00  
  8 Reece, Paden                 Cherokee Jun                   11-08.25  
  9 Ivers, John                  Creekview Yo                   11-07.75  
 10 Casteen, J.D.                Creekview Yo                   11-05.50  
 11 Allen, Peter                 Cherokee Jun                   11-01.25  
 12 Parrott, Logan               Sequoyah You                   11-01.00  
 13 McClairen III, Revis         River Ridge                    10-11.50  
 14 Brummer, Levi                Creekview Yo                   10-08.00  
 15 Rusbridge, Luke              Cherokee Jun                   10-04.50  
 16 Deas, Colter                 Cherokee Jun                   10-01.00  
 17 Harrington, Chase            River Ridge                     9-10.75  
 18 George, Nathaniel            Creekview Yo                    9-10.50  
 19 Robinson, Devyn              Sequoyah You                    9-10.25  
 20 Copeland, Vory               Sequoyah You                    9-09.75  
 21 Abdinoor, Michael            Creekview Yo                    9-09.50  
 22 Jane, Griffin                Creekview Yo                    9-06.00  
 23 Ligon, Ryan                  Sequoyah You                    9-05.00  
 24 Fox, Chase                   Cherokee Jun                    9-04.50  
 25 Stacy, William               Creekview Yo                    9-02.50  
 26 Gonzales, Diego              Sequoyah You                    8-09.00  
 26 Pritchett, Brandon           Creekview Yo                    8-09.00  
 28 Hodges, Garrett              Cherokee Jun                    8-07.00  
 29 Gibson, Caleb                Creekview Yo                    8-03.00  
 30 Alfaro, Riley                Sequoyah You                    7-10.75  
 31 Isaac, Benjamin              Cherokee Jun                    7-08.50  
 32 Grindle, Hayden              Sequoyah You                    7-01.50  
 33 Stallings, Aiden             Cherokee Jun                    6-05.75  
 
Shot Put 11-12 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sandt, Carter                Sequoyah You                   24-06.25   10   
  2 Burn, JD                     Cherokee Jun                   24-06.00    8   
  3 Karimi, Joshua               Sequoyah You                   22-08.75    6   
  4 Casteen, J.D.                Creekview Yo                   22-08.50    4   
  5 Walters, Evan                Cherokee Jun                   22-01.75    2   
  6 Parodi, Cameron              Creekview Yo                   20-02.50    1   
  7 McNeal, Andrew               Sequoyah You                   16-02.50  
  8 Greene, Eli                  Creekview Yo                   14-06.00  
  9 Sousa, Carson                Creekview Yo                   12-08.00  
 10 Christian, Aidan             Sequoyah You                    8-10.00  
 
Javelin Throw 11-12 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Robinson, Devyn              Sequoyah You                      83-00   10   
  2 Karimi, Joshua               Sequoyah You                      78-04    8   
  3 Apple, Hunter                River Ridge                    60-10.50    6   
  4 Smith, Clement               Creekview Yo                   57-06.50    4   
  5 Reilly, Cooper               Cherokee Jun                      57-01    2   
  6 Payne, Luke                  Creekview Yo                      50-00    1   
  7 Ligon, Ryan                  Sequoyah You                      49-07  
  8 Stacy, William               Creekview Yo                      49-03  
  9 Gonzales, Diego              Sequoyah You                      48-08  
 10 Burn, JD                     Cherokee Jun                   48-07.50  
 11 McNeal, Andrew               Sequoyah You                      43-09  
 12 Fox, Chase                   Cherokee Jun                      39-00  
 13 Pritchett, Brandon           Creekview Yo                      38-02  
 14 Jane, Griffin                Creekview Yo                      35-10  
 15 Scott, Troy                  Sequoyah You                      34-10  
 16 Stallings, Aiden             Cherokee Jun                      33-08  
 17 Harrington, Chase            River Ridge                       31-08  
 18 Grindle, Hayden              Sequoyah You                   26-11.50  
 19 Christian, Aidan             Sequoyah You                   24-01.50  
 20 Gibson, Caleb                Creekview Yo                   23-01.50  
 
100 Meter Dash 13-14 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bolden, Zach                 River Ridge                       12.22   4  10   
  2 Nordlander, Titus            Sequoyah You                      12.69   2   8   
  3 Cox, Christopher             Sequoyah You                      13.07   2   6   
  4 Burns, Hudson                River Ridge                       13.14   3   4   
  5 Massey, Owen                 Creekview Yo                      13.59   1   2   
  6 Bishop, Jack                 Sequoyah You                      13.67   3   1   
  7 Kennedy, Connor              Cherokee Jun                      13.70   1 
  8 Plummer, Kemar               Sequoyah You                      13.85   1 
  9 Simpson, Raymond             Creekview Yo                      14.02   1 
 10 Camacho-Garcia, Julian       Sequoyah You                      14.16   5 
 11 Stevens, Tyler               Creekview Yo                      14.27   1 
 12 Mann, Josiah                 Sequoyah You                      14.34   3 
 13 Reeves, Devin                Creekview Yo                      14.86   5 
 14 Lindeborg, Christopher       Cherokee Jun                      14.95   5 
 15 Registre, Aaron              Sequoyah You                      15.07   4 
 16 Pelkely, Blake               Sequoyah You                      15.09   4 
 17 Pitchford, Aiden             Cherokee Jun                      15.35   4 
 18 Williams, Trevor             Sequoyah You                      15.39   2 
 19 Stogner, Bradley             Cherokee Jun                      15.42   5 
 20 Webb, Barrett                Cherokee Jun                      15.43   3 
 21 Sinclair, Philip             Sequoyah You                      15.55   5 
 22 Brown, Baker                 Cherokee Jun                      15.83   2 
 22 Jennings, Justin             Cherokee Jun                      15.83   4 
 24 Lewallen, Cameron            Creekview Yo                      15.84   2 
 25 Brown, Andrew                Sequoyah You                      15.96   3 
 26 Greene, Stephen              Cherokee Jun                      16.13   5 
 27 Baker, Damond                Sequoyah You                      16.19   5 
 28 Ross, Dean                   Creekview Yo                      16.87   4 
 29 Baker, Alex                  Cherokee Jun                      17.80   4 
 30 Popham, Benjamin             Creekview Yo                      19.01   1 
 31 McKie, Cooper                Sequoyah You                      19.30   4 
 32 Jennings, Charlie            Cherokee Jun                      20.82   3 
 
200 Meter Dash 13-14 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bolden, Zach                 River Ridge                       25.23   2  10   
  2 Burns, Hudson                River Ridge                       27.89   2   8   
  3 Cox, Christopher             Sequoyah You                      27.92   4   6   
  4 Massey, Owen                 Creekview Yo                      28.04   1   4   
  5 Kennedy, Connor              Cherokee Jun                      28.18   3   2   
  6 Bishop, Jack                 Sequoyah You                      28.38   2   1   
  7 Simpson, Raymond             Creekview Yo                      28.84   1 
  8 Nordlander, Titus            Sequoyah You                      29.40   4 
  9 Camacho-Garcia, Julian       Sequoyah You                      30.48   3 
 10 Mann, Josiah                 Sequoyah You                      30.49   1 
 11 Stevens, Tyler               Creekview Yo                      31.10   4 
 12 Plummer, Kemar               Sequoyah You                      31.29   1 
 13 Pelkely, Blake               Sequoyah You                      31.34   1 
 14 Registre, Aaron              Sequoyah You                      31.44   1 
 15 Richardson, John             Sequoyah You                      31.54   3 
 16 Reeves, Devin                Creekview Yo                      31.68   3 
 17 Williams, Trevor             Sequoyah You                      32.80   2 
 17 Pitchford, Aiden             Cherokee Jun                      32.80   4 
 19 Lindeborg, Christopher       Cherokee Jun                      32.95   3 
 20 Baker, Damond                Sequoyah You                      34.32   2 
 21 Sinclair, Philip             Sequoyah You                      35.69   1 
 22 Dress, Peyton                Sequoyah You                      37.42   3 
 23 Stephens, Colton             Cherokee Jun                      37.65   2 
 24 Labasi, William              Sequoyah You                      37.71   4 
 25 Jennings, Charlie            Cherokee Jun                      51.55   4 
 
400 Meter Dash 13-14 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Burns, Hudson                River Ridge                     1:01.74   1 
  2 Bolden, Zach                 River Ridge                     1:03.41   1   8   
  3 Plummer, Kemar               Sequoyah You                    1:06.96   2   6   
  4 Vaccaro, Anthony             Creekview Yo                    1:07.11   2   4   
  5 Mann, Josiah                 Sequoyah You                    1:08.03   1   2   
  6 D'Alessandro, Anthony        Creekview Yo                    1:09.37   4   1   
  7 Ball, Riley                  Creekview Yo                    1:09.80   2 
  8 Wagner, Nathan               Sequoyah You                    1:11.33   2 
  9 Wood, Noah                   Creekview Yo                    1:11.70   2 
 10 Reeves, Devin                Creekview Yo                    1:13.28   3 
 11 Lindeborg, Christopher       Cherokee Jun                    1:13.96   2 
 12 Webb, Barrett                Cherokee Jun                    1:14.22   3 
 13 Bishop, Jack                 Sequoyah You                    1:14.57   1  10   
 14 Landreth, Jack               Creekview Yo                    1:14.73   3 
 15 Graham, Conner               Sequoyah You                    1:14.82   1 
 16 Brown, Andrew                Sequoyah You                    1:14.83   3 
 17 Pelkely, Blake               Sequoyah You                    1:15.71   3 
 18 Lewallen, Cameron            Creekview Yo                    1:16.58   1 
 19 Morris, Chase                Sequoyah You                    1:16.59   4 
 20 Richardson, John             Sequoyah You                    1:18.90   3 
 21 Dress, Peyton                Sequoyah You                    1:22.26   1 
 22 Steinbach, Logan             Cherokee Jun                    1:25.92   2 
 23 Baker, Alex                  Cherokee Jun                    1:32.38   4 
 24 Baker, Asa                   Cherokee Jun                    1:36.57   3 
 -- Labasi, William              Sequoyah You                         DQ   1 
 
800 Meter Run 13-14 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Parks, Sean                  Sequoyah You                    2:33.04   2  10   
  2 Trujillo, Alexander          Sequoyah You                    2:33.24   1   8   
  3 Port, Grady                  River Ridge                     2:34.76   2   6   
  4 Garriques, Braeden           Creekview Yo                    2:36.49   2   4   
  5 Watson, Kyle                 Creekview Yo                    2:41.07   2   2   
  6 Cagle, Caleb                 Cherokee Jun                    2:41.44   1   1   
  7 Stacy, Brent                 Creekview Yo                    2:43.15   2 
  8 Reppe, Spencer               River Ridge                     2:47.51   1 
  9 Ball, Riley                  Creekview Yo                    2:48.51   2 
 10 Darrow, Austin               River Ridge                     2:48.63   2 
 11 Mitchell, Blake              River Ridge                     2:48.88   1 
 12 Fenton, Ethan                River Ridge                     2:56.13   1 
 13 Freeman, Brock               Sequoyah You                    2:57.05   2 
 14 Spurlin, Will                Sequoyah You                    2:57.75   2 
 15 Wagner, Nathan               Sequoyah You                    3:01.19   1 
 16 Stevens, Tyler               Creekview Yo                    3:02.83   2 
 17 Dickson, Ryan                Creekview Yo                    3:03.49   1 
 18 Brown, Baker                 Cherokee Jun                    3:20.43   1 
 
1500 Meter Run 13-14 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Trujillo, Nicholas           Sequoyah You                    5:08.60   10   
  2 Trujillo, Alexander          Sequoyah You                    5:15.10    8   
  3 Port, Grady                  River Ridge                     5:15.14    6   
  4 Watson, Kyle                 Creekview Yo                    5:15.44    4   
  5 Garriques, Braeden           Creekview Yo                    5:17.99    2   
  6 Parks, Sean                  Sequoyah You                    5:27.74    1   
  7 Stacy, Brent                 Creekview Yo                    5:28.23  
  8 Labasi, Jacob                Sequoyah You                    5:36.80  
  9 Cagle, Caleb                 Cherokee Jun                    5:40.09  
 10 Freeman, Brock               Sequoyah You                    5:45.70  
 11 Reppe, Spencer               River Ridge                     5:50.40  
 12 Dickson, Ryan                Creekview Yo                    5:54.51  
 13 Durr, Austin                 Sequoyah You                    6:07.48  
 14 Darrow, Austin               River Ridge                     6:20.26  
 15 Lalle, Brenden               Creekview Yo                    6:38.83  
 16 Lalle, Eric                  Creekview Yo                    6:43.83  
 17 Batease, Elijah              River Ridge                     7:02.28  
 
3000 Meter Run 13-14 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Trujillo, Nicholas           Sequoyah You                   10:48.83   10   
  2 Labasi, Jacob                Sequoyah You                   11:33.30    8   
  3 Freeman, Brock               Sequoyah You                   12:27.80    6   
  4 Reppe, Spencer               River Ridge                    12:28.49    4   
  5 Ross, Dean                   Creekview Yo                   13:53.71    2   
  6 Batease, Elijah              River Ridge                    14:02.51    1   
  7 Lalle, Brenden               Creekview Yo                   14:13.39  
  8 Lalle, Eric                  Creekview Yo                   14:25.45  
 -- Poelvoorde, Richard          Creekview Yo                        DNF  
 
100 Meter Hurdles 13-14 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Cox, Christopher             Sequoyah You                      20.30   2  10   
  2 Wood, Noah                   Creekview Yo                      21.31   1   8   
  3 Stogner, Bradley             Cherokee Jun                      22.17   1   6   
  4 Fenton, Ethan                River Ridge                       22.66   2   4   
  5 Pitchford, Aiden             Cherokee Jun                      23.97   1   2   
  6 Webb, Barrett                Cherokee Jun                      24.39   1   1   
  7 Durr, Austin                 Sequoyah You                      24.58   1 
  8 McGovern, Padraig            Cherokee Jun                      24.86   2 
  9 Greene, Stephen              Cherokee Jun                      25.02   1 
 10 Brown, Andrew                Sequoyah You                      26.48   2 
 11 Stephens, Colton             Cherokee Jun                      27.55   2 
 12 Batease, Elijah              River Ridge                       29.87   2 
 
4x100 Meter Relay 13-14 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sequoyah Youth Track  'A'                                      51.79   10   
  2 River Ridge Youth Track  'A'                                   52.61    8   
  3 Creekview Youth Track  'A'                                     55.51    6   
  4 Cherokee Junior Warriors Tra  'A'                              59.79    4   
  5 Sequoyah Youth Track  'B'                                    1:00.44    2   
  6 Cherokee Junior Warriors Tra  'B'                            1:07.93    1   
 
4x400 Meter Relay 13-14 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Creekview Youth Track  'A'                                   4:41.21   10   
  2 River Ridge Youth Track  'A'                                 4:59.13    8   
 
High Jump 13-14 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Parodi, Cade                 Creekview Yo                    4-07.00   10   
  2 Kennedy, Connor              Cherokee Jun                    4-06.00    8   
  3 Mann, Josiah                 Sequoyah You                    4-03.00    6   
  4 Watson, Kyle                 Creekview Yo                    4-02.00    4   
  5 Wagner, Nathan               Sequoyah You                    4-00.00    2   
  6 Graham, Conner               Sequoyah You                   J4-00.00    0.50
  6 Poelvoorde, Richard          Creekview Yo                   J4-00.00    0.50
  7 Webb, Barrett                Cherokee Jun                   J4-00.00  
  7 Cagle, Caleb                 Cherokee Jun                   J4-00.00  
 -- Pelkely, Blake               Sequoyah You                         NH  
 -- McKie, Cooper                Sequoyah You                         NH  
 -- Labasi, William              Sequoyah You                         NH  
 -- Stogner, Bradley             Cherokee Jun                         NH  
 -- Lewallen, Cameron            Creekview Yo                         NH  
 
Long Jump 13-14 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Burns, Hudson                River Ridge                    16-03.75   10   
  2 Nordlander, Titus            Sequoyah You                   14-08.50    8   
  3 Massey, Owen                 Creekview Yo                   14-07.75    6   
  4 Vaccaro, Anthony             Creekview Yo                   14-04.00    4   
  5 Camacho-Garcia, Julian       Sequoyah You                   13-08.00    2   
  6 Williams, Trevor             Sequoyah You                   12-09.50    1   
  7 Wagner, Nathan               Sequoyah You                   12-07.25  
  8 Reeves, Devin                Creekview Yo                   12-06.75  
  9 Stogner, Bradley             Cherokee Jun                   12-05.00  
 10 Morris, Chase                Sequoyah You                   12-03.50  
 11 Graham, Conner               Sequoyah You                   12-01.50  
 12 Fenton, Ethan                River Ridge                    12-01.00  
 13 Ross, Dean                   Creekview Yo                   12-00.50  
 14 Simpson, Raymond             Creekview Yo                   11-09.75  
 15 Sinclair, Philip             Sequoyah You                   11-09.00  
 16 Stevens, Tyler               Creekview Yo                   11-08.75  
 17 Lindeborg, Christopher       Cherokee Jun                   11-00.50  
 18 McKie, Cooper                Sequoyah You                   10-05.00  
 19 Mitchell, Blake              River Ridge                    10-04.00  
 20 Reppe, Spencer               River Ridge                    10-03.00  
 21 Brown, Baker                 Cherokee Jun                    9-10.75  
 22 Labasi, Jacob                Sequoyah You                    9-06.50  
 23 Baker, Asa                   Cherokee Jun                    9-05.25  
 24 Batease, Elijah              River Ridge                     9-04.25  
 25 Durr, Austin                 Sequoyah You                    9-00.75  
 26 Steinbach, Logan             Cherokee Jun                    5-03.00  
 
Shot Put 13-14 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Vaccaro, Anthony             Creekview Yo                   36-06.50   10   
  2 Camacho-Garcia, Julian       Sequoyah You                   28-04.25    8   
  3 Weatherby, Stephen           Cherokee Jun                   28-01.00    6   
  4 Plummer, Kemar               Sequoyah You                   23-02.00    4   
  5 Simpson, Raymond             Creekview Yo                   22-10.75    2   
  6 Jennings, Justin             Cherokee Jun                   21-01.00    1   
  7 Darrow, Austin               River Ridge                    20-06.25  
  8 Richardson, John             Sequoyah You                   18-05.00  
  9 Jennings, Charlie            Cherokee Jun                   17-03.00  
 10 Mitchell, Blake              River Ridge                    16-11.50  
 11 Baker, Asa                   Cherokee Jun                   16-09.75  
 12 Greene, Stephen              Cherokee Jun                   16-09.00  
 
Javelin Throw 13-14 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Nordlander, Titus            Sequoyah You                      76-08   10   
  2 Ross, Dean                   Creekview Yo                      75-10    8   
  3 Bishop, Jack                 Sequoyah You                   70-11.50    6   
  4 Port, Grady                  River Ridge                       64-07    4   
  5 Burns, Hudson                River Ridge                       64-01    2   
  6 Plummer, Kemar               Sequoyah You                      63-00    1   
  7 Massey, Owen                 Creekview Yo                      50-08  
  8 Darrow, Austin               River Ridge                       43-05  
  9 O'Dell, Daniel               Creekview Yo                      41-01  
 10 Ball, Riley                  Creekview Yo                      39-01  
 11 Popham, Benjamin             Creekview Yo                      28-00  
 
100 Meter Dash 15-16 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bray III, Henry              Sequoyah You                      11.78   2  10   
  2 Vaughn, Evan                 Creekview Yo                      12.21   2   8   
  3 Barra, Joseph                Creekview Yo                      12.27   1   6   
  4 Cantrell, William            Creekview Yo                      12.29   2   4   
  5 Coody, Carson                Sequoyah You                      12.40   1   2   
  6 Smith, Stephen               Creekview Yo                      12.91   1   1   
  7 Von Essen, Riley             Cherokee Jun                      13.19   2 
  8 Kang, Alexander              Creekview Yo                      13.36   1 
  9 Palmer, Andre                Creekview Yo                      13.68   2 
 10 Silva, Joseph                Sequoyah You                      13.80   2 
 11 Zertuche, Dilyn              Creekview Yo                      15.04   1 
 12 Jones, Owen                  River Ridge                       15.72   1 
 13 Kendall, Alex                Sequoyah You                      16.30   2 
 
200 Meter Dash 15-16 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Cantrell, William            Creekview Yo                      25.10   10   
  2 Carter IV, Samuel            River Ridge                       25.94    8   
  3 Coody, Carson                Sequoyah You                      27.12    6   
  4 Kang, Alexander              Creekview Yo                      27.36    4   
  5 Locke, Braxton               Sequoyah You                      27.91    2   
  6 Palmer, Andre                Creekview Yo                      28.63    1   
  7 Zertuche, Dilyn              Creekview Yo                      30.15  
 
400 Meter Dash 15-16 Division Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Cantrell, William            Creekview Yo                      55.77   1  10   
  2 Carter IV, Samuel            River Ridge                       57.71   1   8   
  3 Campbell, Jordan             Sequoyah You                      58.05   1   6   
  4 Vaughn, Evan                 Creekview Yo                      58.78   2   4   
  5 Bruton, Aiden                River Ridge                     1:01.95   2   2   
  6 Locke, Braxton               Sequoyah You                    1:02.37   1   1   
  7 Bruton, Liam                 River Ridge                     1:03.42   1 
  8 Schmidt, Clay                River Ridge                     1:04.97   1 
  9 Palmer, Andre                Creekview Yo                    1:07.67   2 
 
800 Meter Run 15-16 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 DeLillo, Dominick            Cherokee Jun                    2:29.52   10   
  2 Campbell, Jordan             Sequoyah You                    2:40.81    8   
  3 Kendall, Alex                Sequoyah You                    2:59.04    6   
 
1500 Meter Run 15-16 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Blanton, Christopher         Cherokee Jun                    4:54.96   10   
  2 DeLillo, Dominick            Cherokee Jun                    5:02.68    8   
  3 Dahlen, Leo                  Cherokee Jun                    6:51.85    6   
 
3000 Meter Run 15-16 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Blanton, Christopher         Cherokee Jun                   10:35.52   10   
  2 Zertuche, Dilyn              Creekview Yo                   12:13.12    8   
  3 Kendall, Alex                Sequoyah You                   12:34.70    6   
 
110 Meter Hurdles 15-16 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Barra, Joseph                Creekview Yo                      18.25   10   
  2 Schmidt, Clay                River Ridge                       21.00    8   
  3 DeLillo, Dominick            Cherokee Jun                      21.07    6   
 
4x100 Meter Relay 15-16 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Creekview Youth Track  'A'                                     49.71   10   
  2 Cherokee Junior Warriors Tra  'A'                              55.24    8   
 -- Sequoyah Youth Track  'A'                                        DNF  
 
4x400 Meter Relay 15-16 Division Boys
================================================================================
    Team                                                 Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sequoyah Youth Track  'A'                                    4:09.13   10   
 
High Jump 15-16 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Bray III, Henry              Sequoyah You                    5-08.00   10   
  2 Vaughn, Evan                 Creekview Yo                    5-02.00    8   
  3 Campbell, Jordan             Sequoyah You                    4-10.00    6   
  4 Locke, Braxton               Sequoyah You                    4-08.00    4   
 -- Kendall, Alex                Sequoyah You                         NH  
 
Long Jump 15-16 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Campbell, Jordan             Sequoyah You                   18-04.50   10   
  2 Burr, Chase                  Creekview Yo        22-07.25   16-07.50    8   
  3 Smith, Stephen               Creekview Yo                   14-04.50    6   
  4 Von Essen, Riley             Cherokee Jun                   14-04.00    4   
  5 DeLillo, Dominick            Cherokee Jun                   13-05.00    2   
 
Shot Put 15-16 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kang, Alexander              Creekview Yo                   32-07.00   10   
  2 Locke, Braxton               Sequoyah You                   22-10.25    8   
  3 Ariano, Christian            Cherokee Jun                   21-06.00    6   
  4 Kendall, Alex                Sequoyah You                   17-04.00    4   
 
Javelin Throw 15-16 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kang, Alexander              Creekview Yo                  120-09.50   10   
  2 Bruton, Aiden                River Ridge                       88-07    8   
  3 Zertuche, Dilyn              Creekview Yo                      85-04    6   
  4 Jones, Owen                  River Ridge                       53-04    4   
  5 Bruton, Liam                 River Ridge                    48-10.50    2   
  6 Schmidt, Clay                River Ridge                       47-04    1   
 
100 Meter Dash 17-18 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sanford, Scott               Creekview Yo                      12.15   10   
 
Shot Put 17-18 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sanford, Scott               Creekview Yo                   38-02.00   10   
 
Javelin Throw 17-18 Division Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sanford, Scott               Creekview Yo                     150-05   10   
Comments