Home‎ > ‎Results‎ > ‎

Meet Results - USATF XC Developmental Meet #4 - Boundary Waters Park - October 22, 2016

Event 1  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sarden, Haley              8 Walton Youth          10:06.73    1
  2 Erath, Audrey              8 Unattached            10:29.11
  3 Kallbreier, Abbie         10 Etowah Youth          10:29.26    2
  4 Burke, Gianna              8 Marietta Track Club   10:47.59
  5 Logan, Mariah              8 Savannah Cha          10:50.49
  6 Delgado, Nicole            8 Walton Youth          10:53.54    3
  7 McQuade, Andie             7 Ptc Flash             10:57.52    4
  8 Eaker, Allie               8 Jackrabbit R          11:11.43    5
  9 Matthews, Lillian          8 Walton Youth          11:11.43    6
 10 Franklin, Aubrey           7 Ptc Flash             11:14.88    7
 11 Bailey, Byrdie             8 Marietta Track Club   11:17.38
 12 Holland, Emily             7 Etowah Youth          11:24.80    8
 13 Al-Ghani, Myah             8 Jackrabbit R          11:40.71    9
 14 Bryant, Genevieve          7 Ptc Flash             11:43.01   10
 15 Rountree, Elizabeth Libb   8 DeKalb Trailblazers   11:44.75   11
 16 Delgado, Louise            7 Walton Youth          11:45.96   12
 17 Grogan, Charlie Sue        7 Cherokee Jun          11:48.06
 18 Williamson, Macie          8 DeKalb Trailblazers   11:52.27   13
 19 Matthews, Ava              8 Walton Youth          11:56.69   14
 20 Jackson, Ramsey            8 DeKalb Trailblazers   11:59.97   15
 21 Daniels, Mallory           8 Etowah Youth          12:20.27   16
 22 Clay, Emma                 7 Creekview Jr          12:26.69
 23 Gutta, Seetha              7 Lassiter Jun          12:38.58
 24 Hake, Kendall              8 Walton Youth          12:43.36   17
 25 Downs, Kylie               7 Walton Youth          12:50.23   18
 26 Witten, Layyan             8 Jackrabbit R          12:50.55   19
 27 Wiersma, Chloe             7 Lassiter Jun          12:52.25
 28 Romano, Cecilia            8 DeKalb Trailblazers   12:53.97   20
 29 Crismon, Eden              6 Woodstock Yo          12:56.69
 30 Mackler, Lyla              7 Marietta Track Club   12:58.79
 31 Lenyon, Lillian            8 Jackrabbit R          13:11.14   21
 32 Anderson, Vivian           8 Ptc Flash             13:21.21   22
 33 Dykes, Parker              8 DeKalb Trailblazers   13:30.59   23
 34 Brooks, Elizabeth          7 Creekview Jr          13:35.58
 35 Rountree, Lily             7 Etowah Youth          13:41.82   24
 36 Sims, Nevaeh               7 Ptc Flash             13:47.02   25
 37 Cuneo, Ella                7 Ptc Flash             13:53.86   26
 38 Samuel, Lundyn             7 Woodstock Yo          13:54.90
 39 Betton, Julia              7 Unattached            13:57.45
 40 Frady, Evie                7 Cherokee Jun          13:58.40
 41 Stanger, Josie             8 Carrollton C          14:00.39
 42 Ash, Hollings              6 Alpha Crush           14:02.32
 43 Harbin, Zoe                7 Ptc Flash             14:06.22   27
 44 Harvey, Lynden             7 Walton Youth          14:07.86   28
 45 Davies, Katherine          8 Walton Youth          14:11.58   29
 46 Mehio, Reema               6 Ptc Flash             14:13.28   30
 47 Frizzell, Madeline         8 Ptc Flash             14:17.86   31
 48 Long, Eleanor              6 Jackrabbit R          14:28.88   32
 49 Chwatek, Sawyer            7 Etowah Youth          14:39.59   33
 50 Baldwin, Dorothy           7 DeKalb Trailblazers   14:45.70   34
 51 Oakes, Maddie              8 Etowah Youth          14:50.33   35
 52 Stewart, Rebecca           6 Etowah Youth          15:03.37   36
 53 Hoeller, Amelia            7 Walton Youth          15:08.91   37
 54 Mayfield, Ellie            5 Lassiter Jun          15:14.89
 55 Bell Cole, Kalima          6 Woodstock Yo          15:29.23
 56 Rountree, Maggie           7 Etowah Youth          15:32.01   38
 57 Spires, Caroline           8 DeKalb Trailblazers   15:32.02   39

                                   Team Scores
============================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8
============================================================================
   1 Walton Youth Track Club      36    1    3    6   12   14   17   18   28
      Total Time:    55:54.35
         Average:    11:10.87
   2 Ptc Flash                    68    4    7   10   22   25   26   27   30
      Total Time:  1:01:03.64
         Average:    12:12.73
   3 DeKalb Trailblazers          82   11   13   15   20   23   34   39
      Total Time:  1:02:01.55
         Average:    12:24.31
   4 Etowah Youth Track Club      83    2    8   16   24   33   35   36   38
      Total Time:  1:02:35.74
         Average:    12:31.15
   5 Jackrabbit Running Club      86    5    9   19   21   32
      Total Time:  1:03:22.71
         Average:    12:40.55


Event 2  2000 Meter Run CC 8 & Under Division Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Brooks, Ezra               8 Walton Youth           9:53.54    1
  2 Berry, Vance               8 Carrollton C          10:00.72    2
  3 Jackson, Grant             8 DeKalb Trailblazers   10:04.42    3
  4 Antley, Tyndle             8 Unattached            10:09.10
  5 Albano, Alexander          8 Marietta Track Club   10:12.06
  6 Colpaert, Bo               7 Etowah Youth          10:14.21
  7 Stricklin, Daniel          8 Walton Youth          10:18.67    4
  8 Hanson, Tommy              8 Carrollton C          10:29.27    5
  9 Vasseur, Alec              8 Jackrabbit R          10:30.67
 10 Tenney, Zachary            8 Woodstock Yo          10:38.46
 11 Hand, Austin               8 Creekview Jr          10:48.38
 12 Grant, Jake                7 Alpha Crush           10:52.65    6
 13 Deslyper, William          8 Ptc Flash             10:53.80
 14 Mody, Parth                8 Alpha Crush           11:00.89    7
 15 Jennings, Camp             7 Carrollton C          11:06.46    8
 16 Jung, Luke                 8 Lassiter Jun          11:10.09
 17 Carey, Adler               7 Walton Youth          11:10.81    9
 18 Mehio, Jade                8 Ptc Flash             11:14.01
 19 Milman, Luke               9 Lassiter Jun          11:25.86
 20 Turner, Colt               6 Creekview Jr          11:26.20
 21 Nobles, Quinn              8 Alpha Crush           11:34.29   10
 22 Thompson, Oliver           6 Ptc Flash             11:36.92
 23 Frierson, Bobby            7 DeKalb Trailblazers   11:40.29   11
 24 Turner, Troy               8 Creekview Jr          11:41.99
 25 Henderson, Owen            7 Carrollton C          11:43.12   12
 26 Drummond, Flint            8 Carrollton C          11:44.67   13
 27 Weems, Koree               8 Bremen Parks          11:44.80
 28 Davis, Canon               7 DeKalb Trailblazers   11:53.08   14
 29 Watkins, Alex              8 Cherokee Jun          11:53.19
 30 Byrge, Grady               8 Carrollton C          11:54.51   15
 31 Bone, Jaxon                8 Cherokee Jun          11:56.01
 32 Talley, Marcellus          8 Carrollton C          11:57.09   16
 33 Carlin, Avery              8 Walton Youth          11:59.54   17
 34 Welsh, Liam                6 Walton Youth          12:01.87   18
 35 Warren, Patrick           12 Walton Youth          12:02.48   19
 36 Crowder, Austin            7 Elite Striders        12:08.47
 37 Wheeler, Georges           8 Walton Youth          12:12.65   20
 38 Bennett, Khonner           8 Bremen Parks          12:17.92
 39 McHoul, Robert             7 DeKalb Trailblazers   12:21.29   21
 40 Hackney, Cash              8 DeKalb Trailblazers   12:24.32   22
 41 Dunmire, Tommy             8 Alpha Crush           12:28.13   23
 42 Merrill, Tyler             8 Alpha Crush           12:33.18   24
 43 Harrington, Chase         10 Lassiter Jun          12:35.57

                                   Team Scores
============================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8
============================================================================
   1 Carrollton Cross Country     40    2    5    8   12   13   15   16
      Total Time:    55:04.24
         Average:    11:00.85
   2 Walton Youth Track Club      49    1    4    9   17   18   19   20
      Total Time:    55:24.43
         Average:    11:04.89
   3 Alpha Crush Running Club     70    6    7   10   23   24
      Total Time:    58:29.14
         Average:    11:41.83
   4 DeKalb Trailblazers          71    3   11   14   21   22
      Total Time:    58:23.40
         Average:    11:40.68


Event 3  3k Run CC 9-10 Division Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Sheffield, Morgan Grace   10 Great Strides         10:45.39
  2 Delgado, Daniela          10 Walton Youth          11:31.92    1
  3 Little, Ruby              10 Una 1co 9:24          11:32.74
  4 Tilley, Addison           10 Marietta Track Club   11:36.23
  5 Fath, Lauren              10 Creekview Jr          11:42.21
  6 Higgins, Addison           9 Etowah Youth          12:05.30    2
  7 Hooker, Anna              13 Etowah Youth          12:06.53    3
  8 Daniel, Emily             10 Ptc Flash             12:07.90    4
  9 Polk, Cameryn             10 Ptc Flash             12:12.60    5
 10 Blaich, Anna              10 DeKalb Trailblazers   12:14.02    6
 11 Lewis, Kate               10 Great Strides         12:20.28
 12 Collins, Sarah-Corrine    10 Alpha Crush           12:26.95    7
 13 Wheeler, Avery            10 Walton Youth          12:46.68    8
 14 Ezell, Alena               9 Etowah Youth          12:48.62    9
 15 Ray, London                9 Alpha Crush           12:51.16   10
 16 Cole, Clare                9 Alpha Crush           12:54.24   11
 17 Rooks, Jaylyn              9 Carrollton C          12:55.18   12
 18 Scarbrough, Jordan         9 Cherokee Jun          12:57.08   13
 19 Bouldin, Aleigh           10 Cherokee Jun          13:17.63   14
 20 Trask, Nanea               9 Lassiter Jun          13:19.58   15
 21 Frady, Lyla               10 Cherokee Jun          13:23.42   16
 22 Allison, Julia             9 Walton Youth          13:23.47   17
 23 Boyle, Lisa                9 DeKalb Trailblazers   13:29.49   18
 24 Miller, Jessica            9 Carrollton C          13:35.12   19
 25 Turnier, Abby              9 Ptc Flash             13:41.27   20
 26 Curtis, Kamoree            9 Jackrabbit R          13:49.10
 27 Johnson, Marissa          10 Carrollton C          13:49.51   21
 28 Granade, Mary             10 Walton Youth          13:56.47   22
 29 Malcom, Ella Grace        10 Alpha Crush           13:57.17   23
 30 Palma, Manuela            10 Walton Youth          13:59.82   24
 31 Sierra, Gabriella         10 Etowah Youth          14:02.12   25
 32 McHoul, Molly              9 DeKalb Trailblazers   14:03.22   26
 33 Ortlund, Tait             10 DeKalb Trailblazers   14:04.94   27
 34 Yarbrough, Norah           9 Elite Striders        14:05.38
 35 Van Horn, Claire           9 DeKalb Trailblazers   14:18.52   28
 36 Bryant, Lorelei            9 Ptc Flash             14:26.80   29
 37 Baldwin, Anna             10 DeKalb Trailblazers   14:26.80   30
 38 Finley, Robyn             10 Jackrabbit R          14:30.28
 39 Mayfield, Hannah          10 Lassiter Jun          14:45.04   31
 40 Lankford, Leia            10 Woodstock Yo          14:45.17
 41 Mody, Prisha              10 Alpha Crush           14:45.38   32
 42 Jewett, Brenna            10 Alpha Crush           14:45.64   33
 43 Betton, Lucinda           10 Unattached            14:51.35
 44 Walter, Amelia             9 Carrollton C          14:58.57   34
 45 Cain, Makenzie            10 Etowah Youth          14:59.31   35
 46 Cockrell, Emma            10 Lassiter Jun          14:59.41   36
 47 Mason, Ally                9 DeKalb Trailblazers   15:01.76   37
 48 Racine, Caroline          10 DeKalb Trailblazers   15:04.56   38
 49 Cuneo, Mariyah            11 Ptc Flash             15:04.62   39
 50 Lance, Meg                13 Etowah Youth          15:06.96   40
 51 Bryant, Neave              9 Ptc Flash             15:08.94   41
 52 Blocker, Agatha            9 Lassiter Jun          15:09.82   42
 53 Nathan, Kallie             9 Marietta Track Club   15:16.37
 54 Franklin, Caroline        10 Ptc Flash             15:35.32   43
 55 Therriault, Madeline      10 Ptc Flash             15:39.70   44
 56 Hartgrove, Justyn         10 Jackrabbit R          15:41.03
 57 Baker, Shae               10 Cherokee Jun          15:42.63   45
 58 English, Addie            10 Cherokee Jun          15:44.54   46
 59 Webb, Ansley               9 DeKalb Trailblazers   15:47.88   47
 60 Kelley, Mikayla            9 Quicksilver           15:51.46
 61 Cloud, Summer              9 Etowah Youth          15:56.03   48
 62 Parker, Sadie              9 Creekview Jr          15:58.77
 63 Cuneo, Grace               9 Ptc Flash             15:59.23   49
 64 Taylor, Tatijana           9 Ptc Flash             16:04.43   50
 65 Haymore, Julia             9 Cherokee Jun          16:05.48   51
 66 Allison, Sophia           10 Walton Youth          16:12.39   52
 67 Gibson, Becca             10 Lassiter Jun          16:19.56   53
 68 Watson, Cece               9 DeKalb Trailblazers   16:21.79   54
 69 Herrington, Alaina         9 Carrollton C          16:22.95   55
 70 Frierson, Sarah Beth       9 DeKalb Trailblazers   16:37.66   56
 71 Marcus, Eliana            10 DeKalb Trailblazers   16:48.69   57
 72 North, Sarah               9 Elite Striders        17:13.64
 73 Long, Audrey              10 Jackrabbit R          17:17.01
 74 Alligood, Caroline        10 Lassiter Jun          17:24.95   58
 75 Anderson, Gretchen         9 Ptc Flash             17:26.78   59
 76 Simmons, Annabelle        10 Lassiter Jun          17:28.96   60
 77 Conley, Mikenzie           6 Quicksilver           17:34.68
 78 Seiden, Sophia             9 Marietta Track Club   17:55.77
 79 Vela, Liliana              9 Walton Youth          17:56.07   61
 80 Myers, Kate               10 Bremen Parks          18:00.70
 81 Lockhart, Reagan          10 Cherokee Jun          18:04.07   62

                                   Team Scores
============================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8
============================================================================
   1 Walton Youth Track Club      72    1    8   17   22   24   52   61
      Total Time:  1:05:38.36
         Average:    13:07.68
   2 Etowah Youth Track Club      74    2    3    9   25   35   40   48
      Total Time:  1:06:01.88
         Average:    13:12.38
   3 Alpha Crush Running Club     83    7   10   11   23   32   33
      Total Time:  1:06:54.90
         Average:    13:22.98
   4 Ptc Flash                    97    4    5   20   29   39   41   43   44
      Total Time:  1:07:33.19
         Average:    13:30.64
   5 DeKalb Trailblazers         105    6   18   26   27   28   30   37   38
      Total Time:  1:08:10.19
         Average:    13:38.04
   6 Cherokee Junior Warriors    134   13   14   16   45   46   51   62
      Total Time:  1:11:05.30
         Average:    14:13.06
   7 Carrollton Cross Country    141   12   19   21   34   55
      Total Time:  1:11:41.33
         Average:    14:20.27
   8 Lassiter Junior CC & Trac   177   15   31   36   42   53   58   60
      Total Time:  1:14:33.41
         Average:    14:54.69


Event 4  3k Run CC 9-10 Division Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Kernan, Tim               10 Alpha Crush           10:47.93    1
  2 Thompson, Clark            9 Ptc Flash             10:55.85    2
  3 Squires, Corbin           10 Jackrabbit R          11:02.82    3
  4 Bourgeois, Jackson        10 Marietta Track Club   11:21.33
  5 Dezwart, Austin           10 Jackrabbit R          11:24.39    4
  6 Roach, Bankson            10 Ptc Flash             11:28.85    5
  7 Oakes, DJ                 10 Etowah Youth          11:36.37    6
  8 Blurton, Alexander         9 Jackrabbit R          11:38.28    7
  9 Foster, Cody              10 Great Strides         11:39.38
 10 Cobb, John                10 Elite Striders        11:40.07
 11 Dominquez, Eric           10 Jackrabbit R          11:50.22    8
 12 Villanueva, Micah          9 Alpha Crush           11:55.97    9
 13 Crawford, Indiana         10 DeKalb Trailblazers   11:59.98   10
 14 Grogan, Seth              10 Cherokee Jun          12:02.82
 15 Scarbrough, Anderson      10 Cherokee Jun          12:04.82
 16 Gray, Jaden               10 Marietta Track Club   12:06.42
 17 Carey, Anderson            9 Walton Youth          12:08.49   11
 18 Engberg, Soren            10 Walton Youth          12:10.63   12
 19 Sellers, Mitchell         10 Ptc Flash             12:14.04   13
 20 Greblick, Robert          10 Walton Youth          12:16.87   14
 21 Rabun, Candler            10 Creekview Jr          12:17.70   15
 22 McDonald, Bowen            9 Elite Striders        12:18.19
 23 Patel, Kush                9 Carrollton C          12:30.59   16
 24 Stanger, Jack             10 Carrollton C          12:32.38   17
 25 Foster, Ethan             10 Carrollton C          12:36.79   18
 26 Dahlhauser, Grant         10 Woodstock Yo          12:39.36
 27 Frank, Beau               10 Alpha Crush           12:41.04   19
 28 Brune, Mac                 9 Lassiter Jun          12:52.14   20
 29 Bailey, Sawyer            10 Etowah Youth          12:52.59   21
 30 Ball, Donovan              9 Creekview Jr          12:53.93   22
 31 Ghent, Drew               10 Alpha Crush           12:54.22   23
 32 Fletcher, Ethan            9 Etowah Youth          12:57.22   24
 33 Pokorny, Christopher       9 Lassiter Jun          12:58.94   25
 34 Brooks, Reese              9 Creekview Jr          13:01.51   26
 35 Pearson, Connor           10 Etowah Youth          13:05.80   27
 36 Wood, Tommy               10 Walton Youth          13:10.65   28
 37 Coker, Brodie             10 Creekview Jr          13:13.28   29
 38 Parker, Gabriel           10 Creekview Jr          13:14.98   30
 39 Fournier, Chase            9 Walton Youth          13:15.92   31
 40 Hackney, William          10 DeKalb Trailblazers   13:17.09   32
 41 Carden, George            10 Carrollton C          13:19.19   33
 42 Will, Brandon             10 Ptc Flash             13:19.80   34
 43 Gerstle, Aaron             9 DeKalb Trailblazers   13:23.75   35
 44 Marquet, Kale              9 Elite Striders        13:31.07
 45 Milman, Luke               9 Lassiter Jun          13:32.88   36
 46 Parker, Dane              10 Ptc Flash             13:47.86   37
 47 Jennings, Hutch            9 Carrollton C          13:48.12   38
 48 Deslyper, Thomas          10 Ptc Flash             13:51.54   39
 49 Zook, John Mark            9 Ptc Flash             13:54.71   40
 50 Lewis, Noah               10 Ptc Flash             13:54.84   41
 51 Murray, Jay               10 Lassiter Jun          13:56.01   42
 52 Dater, Ryan               10 Marietta Track Club   14:08.33
 53 Henderson, Eli            10 Carrollton C          14:14.60   43
 54 Comsudes, Sam              8 Marietta Track Club   14:21.53
 55 Middlebrooks, Logan        9 Alpha Crush           14:25.00   44
 56 Moomey, Nathaniel          9 Carrollton C          14:28.07   45
 57 Chwatek, Griffin           9 Etowah Youth          14:31.11   46
 58 McCants, Aidan            10 Walton Youth          14:32.88   47
 59 Morgan, Anthony           10 Walton Youth          14:33.85   48
 60 Grant, Odin               10 Walton Youth          14:33.90   49
 61 Haughton, William         10 Walton Youth          14:34.50   50
 62 Rowland, Jackson          10 Carrollton C          14:37.09   51
 63 Song, Jacob                9 Alpha Crush           14:57.44   52
 64 Zeigler-Amon, Joshua       9 DeKalb Trailblazers   15:02.76   53
 65 Smith, Daniel             10 Carrollton C          15:03.24   54
 66 Haffner, Hilkiah           9 Etowah Youth          15:09.76   55
 67 Fulton, Elijah            10 DeKalb Trailblazers   15:10.53   56
 68 Hicks, Aidan               9 Alpha Crush           15:12.48   57
 69 Harrington, Chase         10 Lassiter Jun          15:16.79   58
 70 Haller, Tyler             10 Lassiter Jun          15:46.48   59
 71 Lackey, Tyler             10 Walton Youth          15:49.95   60
 72 Sheehy, Donovan            9 Alpha Crush           15:51.27   61
 73 Hammond, Trey              9 Ptc Flash             15:52.81   62
 74 Corso, Dylan              10 Bremen Parks          16:10.08
 75 Jones, Vincent             9 Jackrabbit R          16:31.64   63
 76 Lippers, Will              9 Etowah Youth          16:43.64   64
 77 Brock, Carter             10 Lassiter Jun          16:52.81   65
 78 Molway, Ethan              9 Woodstock Yo          17:09.07
 79 Lacefield, Aidan          10 Lassiter Jun          17:12.36   66
 80 Myers, Will               10 Bremen Parks          17:49.57
 81 Bush, Grady                9 Carrollton C          19:20.97   67

                                   Team Scores
============================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8
============================================================================
   1 Jackrabbit Running Club      85    3    4    7    8   63
      Total Time:  1:02:27.35
         Average:    12:29.47
   2 Ptc Flash                    91    2    5   13   34   37   39   40   41
      Total Time:  1:01:46.40
         Average:    12:21.28
   3 Alpha Crush Running Club     96    1    9   19   23   44   52   57   61
      Total Time:  1:02:44.16
         Average:    12:32.84
   4 Walton Youth Track Club      96   11   12   14   28   31   47   48   49
      Total Time:  1:03:02.56
         Average:    12:36.52
   5 Carrollton Cross Country    122   16   17   18   33   38   43   45   51
      Total Time:  1:04:47.07
         Average:    12:57.42
   6 Creekview Jr. Grizzlies Y   122   15   22   26   29   30
      Total Time:  1:04:41.40
         Average:    12:56.28
   7 Etowah Youth Track Club     124    6   21   24   27   46   55   64
      Total Time:  1:05:03.09
         Average:    13:00.62
   8 Lassiter Junior CC & Trac   181   20   25   36   42   58   59   65   66
      Total Time:  1:08:36.76
         Average:    13:43.36
   9 DeKalb Trailblazers         186   10   32   35   53   56
      Total Time:  1:08:54.11
         Average:    13:46.83


Event 5  3k Run CC 11-12 Division Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Tarpley, Taylor           11 Ptc Flash             10:35.31    1
  2 Dunn, Charlotte           11 Walton Youth          10:55.64    2
  3 Warnick, Gabriella        11 Walton Youth          10:57.34    3
  4 Davis, Haley              12 DeKalb Trailblazers   11:00.58    4
  5 Brothers, Avery           12 Etowah Youth          11:11.54    5
  6 Brennan, Sienna           11 Great Strides         11:12.91    6
  7 Augmon, Sydney            11 Jackrabbit R          11:22.14    7
  8 Bohles, Sydney            12 Unattached            11:27.23
  9 McHoul, Abigail           12 DeKalb Trailblazers   11:29.26    8
 10 Crismon, Cayden           12 Woodstock Yo          11:29.94
 11 Bailey, Ella              12 Etowah Youth          11:31.02    9
 12 Shepard, Alana            12 Jackrabbit R          11:40.62   10
 13 Bedell, Sarah             12 Walton Youth          11:42.88   11
 14 Dietzel, Tara             12 Cherokee Jun          11:43.20   12
 15 Bonner, Aeleiyah          12 Jackrabbit R          11:49.46   13
 16 Bazan, Isabela            12 Walton Youth          11:54.51   14
 17 Blurton, Katherine        12 Jackrabbit R          12:00.55   15
 18 Stachelczyk, Katie        11 Great Strides         12:03.77   16
 19 Culbreth, Emma            11 Great Strides         12:07.04   17
 20 Ash, Chatham              11 Alpha Crush           12:08.13   18
 21 Van Horn, Kate            12 DeKalb Trailblazers   12:08.20   19
 22 Fisher, Madeline          12 Great Strides         12:09.12   20
 23 Cushenberry, Taylor       12 Lassiter Jun          12:15.12   21
 24 Hirschi, Faith            12 Alpha Crush           12:16.14   22
 25 Comsudes, Gabi            11 Marietta Track Club   12:17.74   23
 26 Rager, Katelyn            11 Alpha Crush           12:21.15   24
 27 Chichester, Riley         11 Great Strides         12:22.60   25
 28 Dembski, Emery            11 Walton Youth          12:23.32   26
 29 Smith, Kamaya             12 Quicksilver           12:23.69
 30 Bowen, Millie             11 Alpha Crush           12:24.31   27
 31 Pavese, Lexi              12 Etowah Youth          12:27.55   28
 32 Gautreaux, Jordan         12 Cherokee Jun          12:27.91   29
 33 Cox, Lauren               12 Walton Youth          12:29.25   30
 34 Cramer, Cheryl            12 Jackrabbit R          12:32.97   31
 35 Olvin, Caroline           12 Etowah Youth          12:33.74   32
 36 Cincola, Lily             12 Cherokee Jun          12:38.31   33
 37 Pierce, Rylee             11 Alpha Crush           12:43.66   34
 38 Holt, Avery               12 Great Strides         12:44.33   35
 39 Mitravich, Ava            12 Walton Youth          12:49.90   36
 40 Jackson, Emily            12 Marietta Track Club   12:51.13   37
 41 Brown, Juliana            11 Cherokee Jun          12:51.32   38
 42 Moore, Brighton           11 Lassiter Jun          13:00.22   39
 43 Mann, Finlay              12 Marietta Track Club   13:00.89   40
 44 Shelton, Jaime            12 Jackrabbit R          13:05.43   41
 45 Wiley, Izzy               11 Alpha Crush           13:08.55   42
 46 Harvey, Sophie-Katherine  11 Walton Youth          13:18.39   43
 47 Mcvicker, Brooklyn        11 Marietta Track Club   13:23.76   44
 48 Berman, Brooke            12 Lassiter Jun          13:30.24   45
 49 Boyle, Lane               11 DeKalb Trailblazers   13:44.15   46
 50 Austin, Vivian            11 Walton Youth          13:44.64   47
 51 Miller, Elizabeth         12 Ptc Flash             13:45.58   48
 52 Gantt, Katie              12 Etowah Youth          13:46.87   49
 53 Robinson, Molly           11 Bremen Parks          13:59.16
 54 Tyler, Emma               12 Cherokee Jun          13:59.65   50
 55 Strauss, Naomi            12 Alpha Crush           14:03.18   51
 56 Walter, Alexis            12 Carrollton C          14:03.94
 57 McSweeney, Anne           11 Alpha Crush           14:05.48   52
 58 Foley, Kara               11 Walton Youth          14:09.44   53
 59 Leonard, Julia            11 Ptc Flash             14:14.14   54
 60 Vasseur, Morgan           12 Jackrabbit R          14:14.63   55
 61 Reardon, Eliza            12 Marietta Track Club   14:18.32   56
 62 Henscheid, Kaitlyn        11 Woodstock Yo          14:19.49
 63 Stange, Gianna            12 Ptc Flash             14:20.23   57
 64 Lyen, Ashley              12 Etowah Youth          14:25.02   58
 65 Dale, Anastasia           12 Ptc Flash             14:28.83   59
 66 Hanson, Katy              11 Carrollton C          15:28.71
 67 Ji, Grace                 12 Lassiter Jun          15:32.46   60
 68 Payne, Kendyll            12 Lassiter Jun          15:34.28   61
 69 Haymore, Hailey           11 Cherokee Jun          15:42.51   62
 70 Jackson, Laney            11 DeKalb Trailblazers   15:59.05   63
 71 Coleman, Alexa            12 Lassiter Jun          16:01.19   64
 72 Long, Susan               12 Jackrabbit R          16:04.56   65
 73 Davis, Zhania             12 Jackrabbit R          16:05.17   66
 74 Talati, Srishti           12 Alpha Crush           16:36.60   67
 75 Davalos, Ashley           11 Etowah Youth          17:13.72   68
 76 McCleery, Adeline         11 Ptc Flash             17:31.17   69
 77 Cullen, Erin              11 Ptc Flash             17:45.72   70
 78 Rollins, Clare            11 DeKalb Trailblazers   18:33.97   71
 79 Hale, Kaitlyn             11 Jackrabbit R          19:24.51   72

                                   Team Scores
============================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8
============================================================================
   1 Walton Youth Track Club      56    2    3   11   14   26   30   36   43
      Total Time:    57:53.69
         Average:    11:34.74
   2 Jackrabbit Running Club      76    7   10   13   15   31   41   55   65
      Total Time:    59:25.74
         Average:    11:53.15
   3 Great Strides                84    6   16   17   20   25   35
      Total Time:    59:55.44
         Average:    11:59.09
   4 Etowah Youth Track Club     123    5    9   28   32   49   58   68
      Total Time:  1:01:30.72
         Average:    12:18.15
   5 Alpha Crush Running Club    125   18   22   24   27   34   42   51   52
      Total Time:  1:01:53.39
         Average:    12:22.68
   6 DeKalb Trailblazers         140    4    8   19   46   63   71
      Total Time:  1:04:21.24
         Average:    12:52.25
   7 Cherokee Junior Warriors    162   12   29   33   38   50   62
      Total Time:  1:03:40.39
         Average:    12:44.08
   8 Marietta Track Club         200   23   37   40   44   56
      Total Time:  1:05:51.84
         Average:    13:10.37
   9 Ptc Flash                   219    1   48   54   57   59   69   70
      Total Time:  1:07:24.09
         Average:    13:28.82
  10 Lassiter Junior CC & Trac   226   21   39   45   60   61   64
      Total Time:  1:09:52.32
         Average:    13:58.47


Event 6  3k Run CC 11-12 Division Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 McGarity, Luke            12 Unattached            10:06.49
  2 McConnell, Evan           12 Ptc Flash             10:16.17    1
  3 Squires, Hayden           12 Jackrabbit R          10:17.65    2
  4 Verska, Nate              12 Great Strides         10:23.56    3
  5 Helms, Grant              11 Walton Youth          10:24.97    4
  6 Mitchell, John            11 Walton Youth          10:29.73    5
  7 Geist, Ethan              12 Cherokee Jun          10:36.07    6
  8 Valladares, Bryan         12 Unattached            10:36.51
  9 Bergey, Ben               12 Great Strides         10:44.14    7
 10 Cole, Timmy               11 Alpha Crush           10:47.20    8
 11 Reiner, Austin            12 DeKalb Trailblazers   10:48.50    9
 12 Clotfelter, Noah          11 Carrollton C          10:48.71
 13 Kresho, Bryce             12 Cherokee Jun          10:56.69   10
 14 Ball, Riley               12 Creekview Jr          10:58.00
 15 Hankins, Jackson          11 Jackrabbit R          11:03.99   11
 16 Cockrell, Brennen         12 Lassiter Jun          11:04.76   12
 17 Heffelfinger, Ryan        11 Ptc Flash             11:11.14   13
 18 Leahy, Evan               12 DeKalb Trailblazers   11:11.28   14
 19 Glick, John               12 Unattached            11:16.32
 20 Fortenberry, Jared        12 Marietta Track Club   11:23.93   15
 21 Vinson, Ian               11 Great Strides         11:24.50   16
 22 Hartsog, Andrew           12 Jackrabbit R          11:30.32   17
 23 Middlebrooks, Austin      11 Alpha Crush           11:31.03   18
 24 Eye, Seth                 11 Etowah Youth          11:35.96   19
 25 Sertl, Graham             11 Walton Youth          11:36.10   20
 26 Zorko, Adam               11 Great Strides         11:39.01   21
 27 Barnes, William           12 Marietta Track Club   11:40.96   22
 28 Webb, Barrett             12 Cherokee Jun          11:42.14   23
 29 Daniels, Tyler            11 Etowah Youth          11:42.50   24
 30 Heller, Howie             11 DeKalb Trailblazers   11:44.10   25
 31 Flaks, Eden               12 Great Strides         11:55.55   26
 32 Phillips, Owen            12 Alpha Crush           11:56.05   27
 33 Tock, Sam                 12 Lassiter Jun          11:59.50   28
 34 Erath, Ben                11 Unattached            12:05.00
 35 Gillam, Pearson           11 Alpha Crush           12:07.34   29
 36 Elder, Will               11 DeKalb Trailblazers   12:08.35   30
 37 Wade, Owen                12 Walton Youth          12:10.43   31
 38 Webb, Grant               11 DeKalb Trailblazers   12:15.46   32
 39 Ade, Walker               11 Etowah Youth          12:20.08   33
 40 Becker, Weston            12 DeKalb Trailblazers   12:21.08   34
 41 Watson, Baker             11 Marietta Track Club   12:22.04   35
 42 Gerstle, Martin           11 DeKalb Trailblazers   12:29.17   36
 43 McDonald, Hudson          12 Elite Striders        12:30.59
 44 Sawtell, Zach             11 Alpha Crush           12:41.39   37
 45 Niederjohn, Max           11 Walton Youth          12:41.78   38
 46 Giraldo, Nicolas          12 Marietta Track Club   12:42.75   39
 47 Aristizabel, Dylan        11 Jackrabbit R          12:45.68   40
 48 Skinner, Joseph           11 Ptc Flash             12:47.13   41
 49 Smith, Vernon             11 Ptc Flash             12:47.33   42
 50 Bouldin, Cody             12 Cherokee Jun          12:48.05   43
 51 Lipton, Andrew            12 Ptc Flash             12:54.89   44
 52 Wilson, Daniel            12 Lassiter Jun          12:56.69   45
 53 Shaw, Cooper              11 Marietta Track Club   13:01.86   46
 54 Zimmer, Colin             12 Lassiter Jun          13:03.17   47
 55 Watson, Dillon            12 Woodstock Yo          13:03.18
 56 Cook, Andrew              12 Marietta Track Club   13:04.58   48
 57 Reilly, Cooper            11 Cherokee Jun          13:04.68   49
 58 Warren, Samuel             7 Walton Youth          13:08.25   50
 59 Baker, Pierce             11 Lassiter Jun          13:08.49   51
 60 Foster, Noah              12 Carrollton C          13:08.69
 61 DeCarlo, Michael          11 Alpha Crush           13:10.27   52
 62 Spreha, Samuel            12 Ptc Flash             13:37.13   53
 63 Macon, Ryan               11 Walton Youth          13:43.90   54
 64 Scepaniak, Wyatt          11 Lassiter Jun          13:44.12   55
 65 Arendt, Jason             12 DeKalb Trailblazers   13:51.94   56
 66 Kirsch, Miles             12 DeKalb Trailblazers   14:05.01   57
 67 Turner, Terraence         12 Marietta Track Club   14:12.60   58
 68 Grau, Brenden             11 Marietta Track Club   14:17.80   59
 69 Stokes, Dylan             11 Walton Youth          14:19.17   60
 70 Hollingsworth, Drayven    12 Etowah Youth          14:20.83   61
 71 Andrews, Jameson          11 Elite Striders        14:27.54
 72 Wislon, Campbell          11 Elite Striders        14:27.60
 73 Turner, Brayden           11 Etowah Youth          14:35.95   62
 74 Taylor, Nikola            11 Ptc Flash             14:37.82   63
 75 Evans, Darren             11 Carrollton C          14:38.06
 76 Gay, Ethan                11 Carrollton C          14:38.77
 77 Cross, Thomas             11 Alpha Crush           14:40.89   64
 78 Rhue, Grayson             12 Alpha Crush           14:40.90   65
 79 Brenneman, Benny          11 Walton Youth          14:47.09   66
 80 Grigenas, Jonas           11 Marietta Track Club   14:51.24   67
 81 Bridgers, Connor          11 Walton Youth          14:52.28   68
 82 Brunner, Josh             12 Alpha Crush           14:58.05   69
 83 Hockman, Christian        11 Etowah Youth          15:00.02   70
 84 Tyler, Caleb              12 Alpha Crush           15:13.56   71
 85 Harrell, Caleb            13 Jackrabbit R          16:36.36   72
 86 Harris-Eades, Jelani      11 DeKalb Trailblazers   17:04.45   73
 87 Kelly, Jackson            11 Walton Youth          17:12.30   74
 88 Sutton, Dempsey           11 Alpha Crush           18:20.76   75

                                   Team Scores
============================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8
============================================================================
   1 Great Strides                73    3    7   16   21   26
      Total Time:    56:06.76
         Average:    11:13.36
   2 Walton Youth Track Club      98    4    5   20   31   38   50   54   60
      Total Time:    57:23.01
         Average:    11:28.61
   3 DeKalb Trailblazers         110    9   14   25   30   32   34   36   56
      Total Time:    58:07.69
         Average:    11:37.54
   4 Alpha Crush Running Club    119    8   18   27   29   37   52   64   65
      Total Time:    59:03.01
         Average:    11:48.61
   5 Cherokee Junior Warriors    131    6   10   23   43   49
      Total Time:    59:07.63
         Average:    11:49.53
   6 Ptc Flash                   141    1   13   41   42   44   53   63
      Total Time:    59:56.66
         Average:    11:59.34
   7 Jackrabbit Running Club     142    2   11   17   40   72
      Total Time:  1:02:14.00
         Average:    12:26.80
   8 Marietta Track Club         157   15   22   35   39   46   48   58   59
      Total Time:  1:01:11.54
         Average:    12:14.31
   9 Lassiter Junior CC & Trac   183   12   28   45   47   51   55
      Total Time:  1:02:12.61
         Average:    12:26.53
  10 Etowah Youth Track Club     199   19   24   33   61   62   70
      Total Time:  1:04:35.32
         Average:    12:55.07


Event 7  4k Run CC 13-14 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
13-14 Results 4000 Run
  1 Calbert, Makenna          13 Etowah Youth          19:29.58    1
  2 Lewis, Lauren             13 Quicksilver           19:44.17
  3 Chapman, Emily            13 Great Strides         20:04.77
  4 Bradshaw, Riley           14 Jackrabbit R          20:13.65
  5 Allen, Lexi               13 Cherokee Jun          20:18.84
  6 Lippers, Erin             13 Etowah Youth          20:24.92    2
  7 Rhyne, Lexie              13 Jackrabbit R          20:39.14
  8 Filipek, Izzy             14 Alpha Crush           20:50.82    3
  9 Trask, Malia              14 Lassiter Jun          22:23.54
 10 Owens, Maddie             13 Marietta Track Club   22:24.45
 11 Calbert, Natalie          13 Etowah Youth          22:29.88    4
 12 Rains, Mary               14 Alpha Crush           22:54.58    5
 13 Heisman, Hannah           14 Etowah Youth          22:54.59    6
 14 Orta, Eliana              13 Jackrabbit R          23:05.19
 15 Elder, Sarah              13 DeKalb Trailblazers   23:07.67
 16 Olvin, Veronica           13 Etowah Youth          23:10.58    7
 17 Heisman, Molly            14 Etowah Youth          23:16.78    8
 18 Spratt, Faith             14 Etowah Youth          23:25.78    9
 19 Lodde, Elise              13 Lassiter Jun          23:31.11
 20 Alsup, Paris              13 Ptc Flash             23:47.60   10
 21 Crumbley, Damire          13 Elite Striders        23:56.23
 22 Dickenson, Ellie          13 Alpha Crush           24:03.75   11
 23 Jung, Katie               13 Lassiter Jun          24:07.96
 24 Fox, KayLea               14 Ptc Flash             24:09.74   12
 25 Bragg, Amy                14 Ptc Flash             24:16.20   13
 26 Ghent, Grace              13 Alpha Crush           24:25.54   14
 27 Haley, Julia              13 Alpha Crush           24:43.44   15
 28 Snyder, Emma              13 Cherokee Jun          24:48.48
 29 Hayes, Jasmine            13 Jackrabbit R          25:18.06
 30 Flynn, Emma               13 Alpha Crush           25:43.26   16
 31 Keneck, Kate              13 Alpha Crush           26:46.45   17
 32 Spradlin, Elisabeth       13 Ptc Flash             27:21.47   18
 33 Minton, Audrey            13 Alpha Crush           27:25.32   19
 34 Reichman, Kendall         14 Woodstock Yo          27:44.73
 35 Bentley, Eleanor          14 Ptc Flash             28:40.96   20
 36 Reese, Ronna              13 Carrollton C          28:52.35

                                   Team Scores
============================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8
============================================================================
   1 Etowah Youth Track Club      20    1    2    4    6    7    8    9
      Total Time:  1:48:29.55
         Average:    21:41.91
   2 Alpha Crush Running Club     48    3    5   11   14   15   16   17   19
      Total Time:  1:56:58.13
         Average:    23:23.63
   3 Ptc Flash                    73   10   12   13   18   20
      Total Time:  2:08:15.97
         Average:    25:39.20


Event 8  4k Run CC 13-14 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Jones, Andrew             14 Lanier Train          15:47.82
  2 Chapman, Colin            13 Great Strides         16:06.28
  3 Marshall, Hayden          14 Alpha Crush           16:10.82    1
  4 Pelland, Luke             13 Alpha Crush           16:44.94    2
  5 Mazurek, RJ               13 Jackrabbit R          16:45.80
  6 Hakes, William            13 Walton Youth          16:47.16    3
  7 Steele, Mason             14 Lassiter Jun          16:50.98    4
  8 Martin, Mark              14 Great Strides         16:55.60
  9 Shade, Jack               13 Lassiter Jun          16:59.02    5
 10 Perrott, Sam              13 Lanier Train          17:03.85
 11 Battle, Taylor            13 Quicksilver           17:05.36
 12 Bekele, Lucas             13 Alpha Crush           17:09.27    6
 13 Rodriguez, Ryan           13 Lassiter Jun          17:21.49    7
 14 Pittman, Brady            13 Lanier Train          17:24.92
 15 Moore, Zeller             13 Lassiter Jun          17:29.20    8
 16 Donovan, Lyle             13 Alpha Crush           17:34.24    9
 17 Hammond, Dorsey           14 Quicksilver           17:35.98
 18 McAbee, Leland            13 Etowah Youth          17:40.77
 19 Burns, Dylan              13 Alpha Crush           17:42.94   10
 20 Ely, Logan                13 Alpha Crush           17:45.07   11
 21 Tompkins, Rainy           14 Unattached            17:56.72
 22 Radu, Rodrigo             13 Woodstock Yo          18:01.66   12
 23 Haskett, Rylan            13 Woodstock Yo          18:04.52   13
 24 Tuck, Chayton             13 Unattached            18:10.49
 25 Cuneo, Josiah             14 Ptc Flash             18:16.77   14
 26 Frankel, Zachery          13 Unattached            18:28.52
 27 Carmichael, Austin        14 Ptc Flash             18:28.58   15
 28 DeLillo, Dominick         14 Cherokee Jun          18:31.36   16
 29 Sierzant, Ian             14 Jackrabbit R          18:48.19
 30 McClelland, Colin         13 Great Strides         18:51.18
 31 Tate, Matthew             13 Walton Youth          18:58.02   17
 32 May, James                13 Marietta Track Club   19:02.18
 33 Chernow, Max              13 DeKalb Trailblazers   19:12.33
 34 Rock, Tyler               13 Ptc Flash             19:18.77   18
 35 Castillo, Enrique         13 Etowah Youth          19:19.98
 36 Ead, Joey                 13 Alpha Crush           19:20.36   19
 37 Pruett, Tyler             14 Ptc Flash             19:24.21   20
 38 Foraker, Ashton           13 Alpha Crush           19:27.50   21
 39 Bridgers, Mason           14 Walton Youth          19:29.46   22
 40 Wellman, Marc             13 Lassiter Jun          19:52.63   23
 41 Mills, Jack               14 Ptc Flash             19:59.20   24
 42 Owens, Andrew             13 Marietta Track Club   20:05.96
 43 Mayfield, John            13 Marietta Track Club   20:06.26
 44 Jones, Robert             13 Walton Youth          20:07.55   25
 45 Carroll, Nolan            13 Lassiter Jun          20:16.24   26
 46 Keith, Nathan             14 Lassiter Jun          20:19.22   27
 47 Geist, Asa                13 Cherokee Jun          20:21.84   28
 48 Lengefeld, Garrett        13 Alpha Crush           20:50.55   29
 49 Loyola, Mark              14 Woodstock Yo          20:56.07   30
 50 Edens, Samuel             13 Walton Youth          21:00.35   31
 51 Brock, Mason              13 Lassiter Jun          21:06.86   32
 52 Evans, Nick               13 Woodstock Yo          21:12.24   33
 53 Spratt, Luke              14 Etowah Youth          21:16.26
 54 Ash, Finn                 13 Alpha Crush           21:39.20   34
 55 Zorko, Jacob              13 Great Strides         21:44.24
 56 Reynolds, Charlie         13 Alpha Crush           22:04.69   35
 57 Cross, Stephen            13 Alpha Crush           22:36.62   36
 58 Post, Joseph              13 Ptc Flash             23:00.82   37
 59 Schwartz, Noah            13 Lassiter Jun          23:10.90   38
 60 Martinez, Pablo           13 Jackrabbit R          23:15.08
 61 Vickers, Josh             13 Cherokee Jun          24:45.33   39
 62 Baker, Alex               13 Cherokee Jun          25:18.01   40
 63 Taylor, Isaac             13 Lassiter Jun          25:50.02   41
 64 Baker, Asa                13 Cherokee Jun          27:40.38   42
 65 Dahlhauser, Jacob         14 Woodstock Yo          28:33.47   43
 66 Verdon, Julian            14 Walton Youth          29:07.07   44

                                   Team Scores
============================================================================
Rank Team                      Total    1    2    3    4    5   *6   *7   *8
============================================================================
13-14 Results 4000 Run
   1 Alpha Crush Running Club     28    1    2    6    9   10   11   19   21
      Total Time:  1:25:22.21
         Average:    17:04.45
   2 Lassiter Junior CC & Trac    47    4    5    7    8   23   26   27   32
      Total Time:  1:28:33.32
         Average:    17:42.67
   3 Ptc Flash                    91   14   15   18   20   24   37
      Total Time:  1:35:27.53
         Average:    19:05.51
   4 Walton Youth Track Club      98    3   17   22   25   31   44
      Total Time:  1:36:22.54
         Average:    19:16.51
   5 Woodstock Youth Track Clu   131   12   13   30   33   43
      Total Time:  1:46:47.96
         Average:    21:21.60
   6 Cherokee Junior Warriors    165   16   28   39   40   42
      Total Time:  1:56:36.92
         Average:    23:19.39


Event 7  4k Run CC 15-18 Girls
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Lawley, Abigail            9 Etowah Youth          19:23.18
  2 Woolridge, Anna           17 Jackrabbit R          22:22.65
  3 McAbee, Kay               15 Etowah Youth          23:39.91
  4 Kallbreier, Taylor         8 Etowah Youth          24:21.13


Event 8  4k Run CC 15-18 Boys
=======================================================================
    Name                     Age Team                    Finals  Points
=======================================================================
  1 Richardson, Will          12 Woodstock Yo          19:37.41
  2 Cole, Noah                15 Jackrabbit R          19:59.49
  3 Mata, Alejandro           15 Walton Youth          21:15.43
  4 Madden, Trent             15 Elite Striders        21:15.49
  5 Butler, Xavier            15 DeKalb Trailblazers   24:12.97