Home‎ > ‎Results‎ > ‎

Meet Results - Etowah Invitational Track Meet - May 14, 2016

Event 1  3000 Meter Run 11-12 Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
Finals
  1 Hernandez, Bela           12 Unattached          12:35.00   12:22.21   10
  2 Brothers, Avery           12 Etowah              12:30.00   12:22.80    8
  3 Bailey, Ella              12 Walton              12:15.00   12:23.99    6
  4 Olvin, Caroline           12 Etowah              12:45.00   12:59.69    5
  5 Pavese, Lexi              12 Etowah              12:55.00   13:13.14    4
  6 Payne, Caylin             12 Sequoyah                       15:54.99    3
  7 Hardy, Olivia             12 Creekview                      15:59.68    2

Event 2  3000 Meter Run 11-12 Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Iruku, Makanga            12 Etowah              11:20.00   10:53.05
  2 Farrell, Clark            12 Cherokee            11:13.00   10:53.10
  3 Gates, Bryson             12 Unattached          11:30.00   11:02.89
  4 Ellingson, Ry             11 Unattached          12:15.00   12:18.87
  5 Labasi, Jacob             12 Sequoyah                       12:24.85
  6 Daniels, Tyler            11 Etowah              12:50.00   12:35.29
  7 Ade, Walker               11 Etowah              12:30.00   12:41.54
  8 Mahorner, Andrew          11 Kennworth                      12:42.34
  9 Zimmer, Colin             12 Walton              12:00.00   12:43.02
 10 Schuler, Clint            11 Sequoyah                       12:43.70
 11 Hartman, Riley            12 Sequoyah                       12:52.29
 12 Bonham, Corey             11 Sequoyah                       13:07.92
 13 Martin, Noah              12 Alpha Crush         13:08.64   13:21.46
 14 Smith, Marcellus          12 Kennworth                      13:28.06
 15 Payne, Luke               11 Creekview                      13:35.24
 16 DeCarlo, Michael          11 Alpha Crush                    14:10.92
 17 Bridgers, Connor          11 Walton                         15:10.52

Event 3  3000 Meter Run 13-14 Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 McLean, Katelyn           14 Alpha Crush         11:45.05   11:24.82
  2 Lance, Meg                13 Etowah              12:00.00   12:02.71
  3 Carey, Alexandra          13 Walton              12:10.00   12:30.89
  4 Lippers, Erin             13 Etowah              12:30.00   12:49.58
  5 Riley, Laken              14 Sequoyah                       12:52.23
  6 Calbert, Makenna          13 Etowah              12:50.00   13:21.04
  7 Hooker, Anna              13 Etowah              13:10.00   14:11.97
  8 Flynn, Emma               13 Alpha Crush                    14:14.33
  9 Windham, Katherine        14 Kennworth                      14:22.21
 10 O'Connor, Caitlin         13 Sequoyah                       16:12.58

Event 4  3000 Meter Run 13-14 Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lloyd, Tucker             14 Walton              11:40.00   10:52.34
  2 Steele, Mason             14 Woodstock                      10:53.52
  3 Bekele, Lucas             13 Alpha Crush                    11:11.83
  4 Kendall, Alex             14 Sequoyah            11:53.40   12:02.12
  5 Nichols, Ethan            13 Etowah              12:15.00   12:18.93
  6 Jackson, Trent            13 Creekview                      12:31.64
  7 Garriques, Braeden        13 Creekview           12:00.29   12:34.04
  8 Neuman, Carter            14 Sequoyah                       12:35.53
  9 Meyer, Jaden              13 Sequoyah                       12:52.90
 10 Kachele, Gene             13 River Ridge         12:50.34   13:03.36
 11 Ross, Dean                13 Creekview                      13:30.38
 12 Mitchell, Blake           13 River Ridge                    14:14.05
 13 Fischer, Mason            14 Sequoyah                       14:49.97
 14 East, Joshua              13 Sequoyah                       15:07.03

Event 5  3000 Meter Run 15-16 Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ellsworth, Grace          15 Unattached          11:24.00   11:05.10
  2 Hirschi, Afton            15 Alpha Crush                    12:45.38

Event 6  3000 Meter Run 15-16 Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ellingson, Tait           16 Unattached          10:00.00   10:01.62
  3 Gates, Makena             16 Unattached          10:45.00   10:49.07
  4 Gerdes, Alexander         15 Sequoyah                       11:34.74

Event 7  3000 Meter Run 17-18 Women
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Morgan, Charis            17 Etowah              12:15.00   12:36.98

Event 8  3000 Meter Run 17-18 Men
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ellingson, Per            17 Unattached          10:00.00   10:01.87
  2 Cooke, Nicholas           18 Etowah              10:00.00   10:02.27
  3 Kraus, Kyle               17 Unattached          10:20.00   10:03.21

Event 9  100 Meter Hurdles 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Long, Jasmine             11 River Ridge            20.65      20.66   4
  2 Bradford, Sophia          12 River Ridge            20.99      20.72   4
  3 Gayle, Mataya             11 Sequoyah                          21.37   2
  4 Lee, Amber                11 River Ridge            22.32      21.88   4
  5 Garman, Skyler            12 Sequoyah                          22.04   2
  6 Gatlin, Kiana             11 River Ridge            21.47      22.40   4
  7 Mann, Lily                12 Sequoyah               21.78      22.44   4
  8 Maddox, Avery             12 River Ridge            22.91      23.13   3
  9 Salame, Hala              12 Etowah                            23.15   1
 10 Tyler, Emma               12 Cherokee               22.84      23.37   3
 11 Adekunle, Anna            12 River Ridge            22.78      24.71   3
 12 O'Connell, Stevie         11 River Ridge            23.99      25.58   3
 13 McMillan, Alyssa          12 River Ridge            25.77      25.68   3

Event 10  100 Meter Hurdles 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Stogner, Bradley          12 Cherokee               19.95      18.77   3
  2 Mccray, Timothy           11 Unattached             17.00      18.78   3
  3 Wood, Noah                12 Creekview              20.55      19.82   3
  4 Webb, Barrett             12 Cherokee               22.00      20.84   3
  5 Waderich, Jaxson          12 Cherokee                          21.59   2
  6 Cooper, Jackson           12 River Ridge                       22.43   2
  7 Russell, Luke             11 Creekview              24.32      23.53   3
  8 Gilbert, John Anthony     12 Cherokee                          23.64   1
  9 Greene, Stephen           12 Cherokee               26.08      23.65   2
 10 Labasi, Jacob             12 Sequoyah                          24.07   2
 11 White, Cohen              12 River Ridge            25.58      26.58   3
 12 Tyner, Ethan              12 Cherokee                          26.62   1
 13 Slanina, William          11 Cherokee                          27.81   2
 14 Burn, JD                  11 Cherokee                          27.94   1

Event 11  100 Meter Hurdles 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Uwaomah, Chioma           13 River Ridge            19.76      18.73   4
  2 Nelson, Malia             13 Unattached             18.85      19.69   4
  3 Johnson, Alesia           13 Sequoyah               20.27      20.20   4
  4 Seguin, gabrielle         14 Creekview              20.76      20.32   3
  5 Webb, Aidan               13 Creekview              21.03      20.48   3
  6 Hooper, Halee             14 Creekview              21.98      20.55   3
  7 Henry, Leah               14 River Ridge            20.02      20.75   4
  8 Day, Julia                13 River Ridge            22.21      20.85   3
  9 Williams, Hannah          14 Cherokee                          21.26   1
 10 Gerdes, Allison           13 Sequoyah               22.25      21.78   3
 11 Snyder, Emma              13 Cherokee               22.06      21.95   3
 12 Salame, Aliyah            14 Etowah                            22.25   2
 13 Ohlrich, Mary Beth        14 Sequoyah                          22.72   1
 14 Hogan, Delana             14 Creekview                         23.31   2
 15 Harrison, Sydney          13 Cherokee                          24.21   2
 16 Sanders, Lorelei          13 River Ridge            48.16      27.89   2

Event 12  100 Meter Hurdles 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Cox, Christopher          13 Sequoyah               16.20      19.60   3
  2 Leeds, Daniel             14 Creekview              17.32      19.84   3
  3 Massey, Owen              13 Creekview              19.99      20.02   2
  4 Baker, McCallum           14 Cherokee                          20.44   1
  5 Wallace, Tommy            14 River Ridge            16.50      20.70   3
  6 Kinney, DJ                14 Cherokee               20.00      21.16   2
  7 DeLillo, Dominick         14 Cherokee               20.20      21.53   2
  8 Garcia, Joey              13 Cherokee               20.86      21.72   2
  9 Sehorn, Andrew            13 River Ridge            17.30      21.76   3
 10 Kendall, Alex             14 Sequoyah                          21.97   1
 11 Brown, Andrew             13 Sequoyah                          23.63   1
 12 Walker, Dominik           14 Creekview              23.67      24.01   2
 13 O'Connell, Griffin        13 River Ridge            18.99      25.43   3

Event 13  100 Meter Hurdles 15-16 Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Daugherty, Naomi          16 Creekview              19.15      19.04
  2 Reynolds, Madison         15 Sequoyah               19.72      19.41
  3 Braselton, Jessalynn      16 Creekview              21.32      19.58
  4 Friesz, Destiny           15 River Ridge            22.14      22.46

Event 14  100 Meter Hurdles 15-16 Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Walters, Joshua           16 Cherokee               18.02      21.21
  2 Johnson, Lincoln          15 Cherokee                          21.47
  3 Cintron, Ethan            15 Etowah                            24.71

Event 15  100 Meter Hurdles 17-18 Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jenkins, Ansley           17 Creekview              17.22      17.97

Event 17  400 Meter Dash 8 & Under Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Sarden, Haley              8 Walton                          1:26.70   3
  2 Dennis, Simone             8 Alpha Crush          1:49.84    1:29.83   1
  3 Daniels, Mallory           8 Etowah                          1:30.72   2
  4 Matthews, Ava              8 Walton                          1:38.32   3
  5 Brookshire, Lillian        8 Creekview            1:37.01    1:38.75   2
  6 Matthews, Lillian          8 Walton                          1:38.93   1
  7 Grogan, Charlie Sue        7 Cherokee             1:40.00    1:42.33   2
  8 Waldron, Elizabeth         8 Walton                          1:43.80   2
  9 Lane, Braley               6 River Ridge                     1:43.94   1
 10 Talley, Rylan              7 Sequoyah                        1:44.21   1
 11 Dioguardi, Adalynn         7 Creekview                       1:47.49   2
 12 Harvey, Lynden             7 Walton                          1:49.76   1
 13 rogers, lydia              6 Sequoyah                        1:52.32   1
 14 Hambrick, Addison          8 Walton                          1:53.04   2
 15 Legendre, Cadence          6 Etowah                          2:02.51   3

Event 18  400 Meter Dash 8 & Under Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Lair, Kingston             8 River Ridge                     1:27.31   4
  2 Villar, Daton              7 Kennworth                       1:27.78   5
  3 Schuster, Franklin         8 Etowah                          1:29.36   1
  4 Smallwood, Amari           7 Kennworth                       1:30.51   5
  5 Killam, Matthew            8 Etowah                          1:31.38   4
  6 Thomas, Jeremiah           8 Etowah                          1:32.09   5
  7 McKinney, Colton           8 Etowah                          1:32.64   3
  8 Duffie, Julian             8 Alpha Crush                     1:32.99   5
  9 Thomas, Jordan             7 Etowah                          1:33.43   2
 10 Bartholomew, Kenneth       8 Etowah                          1:33.51   1
 11 Thomas, Oren               8 Etowah                          1:36.10   5
 12 Grant, Jacob               7 Alpha Crush                     1:37.31   1
 13 Watkins, Alex              8 Cherokee                        1:41.67   2
 14 Emmett, Luke               7 Cherokee                        1:42.26   2
 15 Gayle, Davin               8 Sequoyah                        1:44.08   4
 16 Jaramillo-Cadavid, Tomas   6 Kennworth                       1:45.22   3
 17 Overby, Troy               7 Etowah                          1:49.66   3
 18 Welsh, Liam                6 Walton                          1:51.15   5
 19 Copeland, Logan            7 Woodstock                       1:56.47   4
 20 Thomas, Elijah             5 Etowah                          1:57.82   3
 21 Rhoden, Raleigh            7 Walton                          1:58.99   2
 22 Hambrick, Garrett          6 Walton                          2:03.40   2

Event 19  400 Meter Dash 9-10 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Heppner, Heidi            10 Alpha Crush          1:13.25    1:12.48   3
  2 Jackson, Jayda            10 Kennworth                       1:13.97   5
  3 Emmett, Molly             10 Cherokee             1:36.00    1:16.35   5
  4 Gayle, Niara              10 Sequoyah             1:18.00    1:18.19   2
  5 Dennis, Leelah            10 Alpha Crush          1:23.57    1:19.66   6
  6 Savage, Lilly              9 Sequoyah                        1:19.80   3
  7 Brooks, Kaia              10 Walton                          1:20.33   4
  8 Palma, Manuela            10 Walton                          1:21.39   1
  9 Phillips, Lauren          10 Sequoyah                        1:21.89   5
 10 Kenly, Baileigh            9 River Ridge                     1:22.51   5
 11 Gatlin, Janaya            10 River Ridge                     1:22.97   6
 12 Wilson, Carlie             9 Kennworth                       1:25.34   7
 13 Sharma, Anita              9 Walton                          1:26.12   7
 14 McIntosh, Elise            9 River Ridge                     1:26.34   1
 15 Duffie, Alexandra         10 Alpha Crush                     1:26.86   2
 16 Vela, Liliana              9 Walton                          1:27.32   1
 17 Cole, Clare                9 Alpha Crush                     1:27.41   3
 18 Ray, London                9 Alpha Crush          1:30.20    1:29.97   2
 19 Bertrand, Gracy           10 River Ridge                     1:30.23   6
 20 Cleveland, Abby           10 Cherokee                        1:30.99   1
 21 Brown, Macyn               9 Creekview            1:41.86    1:32.34   5
 22 Nixon, Laila              10 Walton                          1:32.37   3
 23 Taylor, Marisa             9 Kennworth                       1:32.51   4
 24 Cabarroguis, Arianna      10 Woodstock                       1:32.64   4
 25 Youngblood, Morgan         9 Alpha Crush                     1:34.04   2
 26 Dalal, Varnika             9 Walton                          1:34.23   3
 27 Leon, Alizea               9 Sequoyah                        1:34.92   1
 28 Harper, Reece              9 Sequoyah                        1:35.58   7
 29 Peeples, Kamryn           10 Etowah                          1:36.12   4
 30 Thomas, Miyah             10 Etowah                          1:36.60   4
 31 Cline, Selah              10 Creekview                       1:37.42   3
 32 Brady, Gracie             10 Sequoyah                        1:40.60   4
 33 Candelario, MacKinsey      9 Creekview                       1:48.21   6

Event 20  400 Meter Dash 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Malloy, David             10 Kennworth                       1:13.27   5
  2 Awoleye, David             9 Walton                          1:13.76   8
  3 Gross, Tyler               9 Kennworth                       1:14.85   2
  4 Tolchinsky, Dylan         10 Walton                          1:16.26   7
  5 Anderson, Oliver          10 Kennworth                       1:16.56   1
  6 Kernan, Tim               10 Alpha Crush          1:19.05    1:16.57   5
  7 Price, Victor              9 Kennworth                       1:17.14   6
  8 McClairen III, Revis      10 River Ridge          1:17.52    1:17.29   6
  9 George, Nathaniel         10 Creekview            1:16.51    1:18.23   2
 10 Mitchell, John            10 Walton                          1:18.60   3
 11 Sarden, Aidan              9 Walton                          1:19.42   7
 12 Turner, Bryson             9 Walton                          1:19.56   1
 13 Driscoll, Grant           10 Cherokee                        1:19.64   2
 14 Meekins, Thaddaeus         9 Woodstock                       1:21.04   5
 15 Deas, Colter              10 Cherokee                        1:21.91   1
 16 Abel, Gregory              9 Walton                          1:22.27   2
 17 Washington, Jairus         9 River Ridge          1:19.84    1:22.42   4
 18 Marrero, James            10 Etowah                          1:22.47   6
 19 Wolfenbarger, William     10 Kennworth                       1:22.49   5
 20 Tis, Landon               10 Walton                          1:24.23   8
 21 Douglas, Jonah             9 Walton                          1:24.24   7
 22 Ghent, Andrew             10 Alpha Crush                     1:24.28   4
 23 Aguirre, Shawn            10 Sequoyah             1:27.79    1:24.69   4
 24 Keel, James                9 Walton                          1:26.53   6
 25 O'Meara, Ian              10 Alpha Crush                     1:26.58   5
 26 Bryan, Cooper             10 Etowah                          1:27.57   2
 27 Novoselsky, Preston        9 Walton                          1:27.90   6
 28 Daumeyer, Joe              9 Alpha Crush          1:36.26    1:28.43   2
 29 Cressman, Emerson          9 Walton                          1:29.14   8
 30 Harrington, Chase         10 River Ridge                     1:32.34   7
 31 Pearson, Connor           10 Etowah                          1:32.93   3
 32 Ball, Donovan              9 Creekview                       1:32.97   3
 33 Anderson, Nathan          10 Etowah                          1:34.39   1
 34 Porterfield, Colin         9 River Ridge                     1:35.36   4
 35 Brooks, Reese              9 Creekview                       1:35.40   3
 36 Lippers, Will              9 Etowah                          1:35.44   3
 37 Dahlhauser, Grant         10 Woodstock            1:36.00    1:35.52   1
 38 Wilson, Andrew             9 Cherokee                        1:36.96   4
 39 Stricklin, Alexander      10 Walton                          1:37.18   7
 40 Muehlberger, Jake          9 Etowah                          1:39.88   5
 41 Christian, Aidan          10 Sequoyah                        1:43.97   6
 42 Poulard, Gregory           9 Sequoyah                        1:46.75   4

Event 21  400 Meter Dash 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Storm, Avery              12 Walton                          1:07.33   2
  2 Bacon, Callie             12 Sequoyah             1:09.28    1:09.77   1
  3 Long, Jasmine             11 River Ridge          1:14.38    1:15.01   4
  4 Sack, Casler              12 Walton                          1:15.99   6
  5 Cox, Lauren               12 Walton                          1:16.04   4
  6 Heppner, Clara            12 Alpha Crush          1:18.89    1:16.15   6
  7 Gayle, Mataya             11 Sequoyah             1:09.85    1:16.29   2
  8 Moore, Kayla              11 Etowah                          1:16.47   1
  9 McKinney, Ivy             12 Etowah                          1:18.60   3
 10 Pavese, Lexi              12 Etowah                          1:19.19   5
 11 Cressman, Sydney          12 Walton                          1:19.49   5
 12 Zotti, Sophia             12 Walton                          1:20.05   2
 13 Tyler, Emma               12 Cherokee             1:22.00    1:20.30   2
 14 Harvey, Sophie-Katherine  11 Walton                          1:21.16   2
 15 Smallwood, Alana          11 Kennworth                       1:21.66   1
 16 Mann, Lily                12 Sequoyah                        1:21.74   4
 17 McKenzie, Adelaide - Nee  11 Walton                          1:22.26   3
 18 Getz, Amanda              11 Kennworth                       1:22.47   6
 19 Cunningham, Emily         12 Woodstock                       1:22.84   4
 20 McMillan, Alyssa          12 River Ridge          1:25.96    1:23.46   5
 21 Miranda, Aaliyah          12 Alpha Crush          1:25.10    1:24.03   3
 22 Gantt, Katie              12 Etowah                          1:25.75   4
 23 Brown, Juliana            11 Cherokee             1:22.00    1:27.44   1
 24 Fair, Reagan              12 Kennworth                       1:28.45   5
 25 Dioguardi, Alexandria     11 Creekview                       1:34.45   1
 26 Gregory, Aniah            12 Woodstock            1:21.00    1:44.51   3

Event 22  400 Meter Dash 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Willis, Xavier            11 Sequoyah             1:08.00    1:05.65   3
  2 Kernan, Michael           12 Alpha Crush          1:10.26    1:09.80   2
  3 Leveridges, Dawson        12 Kennworth                       1:10.10   1
  4 Stiber, Casen             12 Woodstock            1:12.00    1:11.65   5
  5 Webb, Barrett             12 Cherokee                        1:11.79   5
  6 Cole, Timothy             11 Alpha Crush                     1:13.87   3
  7 Mccray, Timothy           11 Unattached           1:04.00    1:13.90   4
  8 Vignone, Andrew           12 Walton                          1:14.05   5
  9 Kirspel, Jonah            11 Creekview            1:12.89    1:14.47   6
 10 Eye, Seth                 11 Etowah                          1:14.60   1
 11 Graham, William           12 Sequoyah                        1:17.68   1
 12 Kendall, Nikolas          12 Sequoyah                        1:19.66   1
 13 Meekins, Walter           12 Woodstock                       1:20.44   3
 14 Silva, Michael            11 Sequoyah                        1:20.59   1
 15 Cass, Hayden              12 Sequoyah                        1:21.78   4
 16 Riddle, Jonathan          12 Woodstock                       1:22.18   2
 17 Newman, William           11 Kennworth                       1:22.50   2
 18 Seguin, Christopher       11 Creekview            1:29.17    1:25.54   5
 19 Schuler, Clint            11 Sequoyah                        1:28.14   5
 20 Byers, Gavin              11 Cherokee                        1:28.40   3
 21 Durr, Bryan               11 Sequoyah                        1:30.82   5
 22 Quesenberry, Jack         12 River Ridge          1:32.89    1:34.02   6
 23 White, Cohen              12 River Ridge          1:31.40    1:35.00   2
 24 Suter, Myles              11 Woodstock                       1:36.08   4
 25 Avery, Porter             11 Creekview                       1:41.85   6
 26 Grant, Austin             12 Alpha Crush                     2:01.10   1

Event 23  400 Meter Dash 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Savage, Jacqueline        14 Unattached           1:06.00    1:03.02   4
  2 Olmore, Ellen             14 Kennworth                       1:08.73   1
  3 Zacherl, Riley            13 River Ridge          1:06.77    1:09.57   3
  4 Johnson, Alesia           13 Sequoyah                        1:10.30   4
  5 Gerdes, Allison           13 Sequoyah                        1:12.65   2
  6 Seguin, gabrielle         14 Creekview            1:12.42    1:13.77   1
  7 Day, Julia                13 River Ridge                     1:14.18   6
  8 Menshon, Taylor           14 Etowah                          1:14.59   2
  9 Trousse, Maddie           13 Woodstock            1:23.00    1:14.61   5
 10 Waters, Maddie            14 Woodstock                       1:15.20   4
 11 Olvin, Veronica           13 Etowah                          1:15.31   1
 12 Deutchman, Jamie          14 Kennworth                       1:15.63   5
 13 Reynolds, McKenzie        13 Sequoyah                        1:16.22   6
 14 Kroeppler, Ava            13 Sequoyah                        1:17.32   6
 15 Nelson, Malia             13 Unattached           1:10.00    1:17.74   2
 16 Snyder, Emma              13 Cherokee                        1:19.28   2
 17 Freeman, Isabella         13 River Ridge          1:16.86    1:19.40   4
 18 Ohlrich, Mary Beth        14 Sequoyah                        1:20.37   5
 19 Robbins, Hannah           13 Sequoyah                        1:21.78   3
 20 Herrick, Riley            14 River Ridge                     1:22.29   2
 21 Kenly, Gabrielle          13 River Ridge                     1:22.52   2
 22 Stoops, Arden             14 Walton                          1:23.32   5
 23 Gunter, Katherine         14 River Ridge                     1:42.37   3

Event 24  400 Meter Dash 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Rajbhandari, Pranav       14 Walton                            57.87   4
  2 Jewsome, Merari           14 Kennworth                       1:01.35   6
  3 Lopez, Maddux             14 Sequoyah             1:02.59    1:01.84   1
  4 Utley, Ryan               14 Woodstock              57.00    1:03.29   5
  5 Kang, Alex                14 River Ridge          1:06.16    1:04.69   6
  6 Jewah, Philip             14 Woodstock              57.00    1:04.73   1
  7 Whitfield, Andrew         14 Sequoyah                        1:04.98   3
  8 Mason, Owen               13 Woodstock                       1:05.27   7
  9 Bishop, Jack              13 Sequoyah             1:06.48    1:06.11   3
 10 Von Seeger, Max           14 Etowah                          1:08.71   6
 11 Stewart, Nicklaus         14 Creekview                       1:09.07   5
 12 Brodmyer, Devon           14 Woodstock                       1:09.31   6
 13 Silva, Joseph             14 Sequoyah                        1:10.02   4
 14 Smith, Cameron            14 Sequoyah             1:09.00    1:10.13   1
 15 Campbell, Noah            14 Sequoyah                        1:11.00   2
 16 Griffith, Mitchell        14 Cherokee             1:14.00    1:11.17   1
 17 Mann, Josiah              13 Sequoyah                        1:11.33   7
 18 Weatherby, Stephen        13 Cherokee                        1:12.36   2
 19 Jones, Robert             13 Walton                          1:12.59   2
 20 Exton, Hunter             14 River Ridge          1:15.16    1:13.10   5
 21 Critser, Chase            13 Alpha Crush                     1:13.99   1
 22 Spurlin, William          13 Sequoyah                        1:16.74   1
 23 Chapman, Zachary          13 Creekview            1:13.94    1:16.85   4
 24 Longshore, Rod            13 Woodstock                       1:18.44   4
 25 Brown, Andrew             13 Sequoyah                        1:21.35   4
 26 Stacy, Brent              13 Creekview                       1:21.62   2
 27 Egner, Caleb              14 Cherokee                        1:32.14   3

Event 25  400 Meter Dash 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hall, Iliah               15 River Ridge          1:10.80    1:09.06   1
  2 Brown, Kammann            16 Sequoyah             1:11.58    1:09.18   1
  3 Woodruff, Macie Grace     15 Etowah                          1:10.62   1
  4 Wright, Amber             15 Walton                          1:12.59   2
  5 Makboul, Sara             15 Etowah                          1:14.92   1
  6 Davis, Riley              15 River Ridge          1:15.01    1:15.86   2
  7 Jordan, Natalie           16 Sequoyah                        1:19.07   1

Event 26  400 Meter Dash 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Alkins, Rashon            15 Kennworth                         57.79   2
  2 Maneiro, Calvin           15 Cherokee               58.50      58.63   1
  3 Campbell, Jordan          15 Sequoyah               59.57      59.17   1
  4 Braggs, Ryan              15 Etowah                          1:00.83   1
  5 Thompson, Hugh            15 Creekview                       1:02.15   3
  6 Freeman, Thomas           15 Etowah                          1:06.63   3
  7 Garity, Noah              15 Cherokee             1:11.00    1:07.13   1
  8 Cintron, Ethan            15 Etowah                          1:10.10   2
  9 Bigda, Trevor             15 Woodstock                       1:12.87   1

Event 27  400 Meter Dash 17-18 Women
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Louis, Brianca            17 Kennworth                       1:12.65

Event 28  400 Meter Dash 17-18 Men
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Giuliano, Dylan           17 Creekview            1:03.93    1:02.92

Event 29  1500 Meter Run 8 & Under Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Kallbreier, Taylor         8 Etowah               6:25.00    6:30.72

Event 30  1500 Meter Run 8 & Under Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ellingson, Thijs           8 Unattached           6:05.00    5:58.93
  2 Stricklin, Daniel          8 Walton                          6:29.78
  3 Gayle, Isaiah              7 Sequoyah                        7:08.09
  4 Iruku, Wanjohi             8 Etowah                          7:18.00
  5 Thomas, Oren               8 Etowah                          7:20.94
  6 Thomas, Jeremiah           8 Etowah                          7:23.81
  7 Tharpe, Bryson             8 Etowah                          7:26.34
  8 Thomas, Jordan             7 Etowah                          7:26.46
  9 Howard, Brayden            7 Sequoyah                        7:30.36
 10 Broaded, Graham            8 Creekview                       8:16.16

Event 31  1500 Meter Run 9-10 Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Delgado, Daniela - Need   10 Walton               5:47.00    5:39.84
  2 Schlaupitz, Brynn          9 Alpha Crush          6:09.20    5:50.37
  3 Fath, Lauren              10 Creekview            6:05.06    5:59.77
  4 Phillips, Lauren          10 Sequoyah             6:17.93    6:04.74
  5 Bryan, Olivia             10 Etowah               5:55.00    6:07.20
  6 Kallbreier, Abbie         10 Etowah               5:55.00    6:07.26
  7 Higgins, Addison           9 Etowah               6:10.00    6:11.81
  8 Norris, Ryan               9 Alpha Crush          6:16.42    6:23.90
  9 Wheeler, Avery - Need Us  10 Walton               6:09.00    6:28.67
 10 Sharma, Anita              9 Walton                          6:30.53
 11 Mody, Prisha              10 Alpha Crush          6:34.84    6:35.03
 12 Ray, London                9 Alpha Crush          6:39.25    6:39.54
 13 Smith, Piper              10 Woodstock                       6:45.41
 14 Ashe, Madison             10 Alpha Crush                     6:50.38
 15 Rogers, Rebekah            9 Sequoyah                        6:55.17
 16 Sinclair, Natalie         10 Sequoyah             7:18.56    7:03.05
 17 Harper, Reece              9 Sequoyah                        7:13.15
 18 McPherson, Grace          10 Cherokee             7:30.00    7:14.18
 19 Iwane, Peyton             10 Sequoyah                        7:15.92
 20 Jewett, Brenna            10 Alpha Crush          7:04.80    7:33.42
 21 Nix, MacKenna             10 River Ridge          7:11.54    7:39.45
 22 Howard, Aubrey             9 Sequoyah                        8:09.16
 23 Ashe, Emma                10 Alpha Crush          8:10.02    8:10.09
 24 Ross, Virginia            10 Creekview                       8:14.98
 25 Jabr, Lana                 9 Alpha Crush                     8:48.43

Event 32  1500 Meter Run 9-10 Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Mitchell, John            10 Walton               5:30.00    5:33.94
  2 Kernan, Tim               10 Alpha Crush          5:50.30    5:40.14
  3 Gross, Tyler               9 Kennworth                       5:56.24
  4 Engberg, Soren            10 Walton                          6:13.15
  5 Deas, Colter              10 Cherokee             6:20.00    6:16.03
  6 Davis, Jonathan            9 Walton                          6:16.87
  7 Grogan, Seth              10 Cherokee             6:20.00    6:19.84
  8 Driscoll, Grant           10 Cherokee             6:14.00    6:22.94
  9 Abdinoor, Michael         10 Creekview            6:38.64    6:28.00
 10 Keel, James                9 Walton                          6:29.89
 11 Bailey, Sawyer            10 Walton                          6:33.70
 12 Coccellato, Tyler         10 Etowah                          6:34.28
 13 Ghent, Andrew             10 Alpha Crush          6:23.57    6:47.46
 14 Fletcher, Ethan            9 Etowah               6:00.00    6:47.56
 15 Ball, Donovan              9 Creekview                       6:52.56
 16 Harrington, Chase         10 River Ridge          7:02.48    7:05.67
 17 Mann, Eben                 9 Sequoyah                        7:08.02
 18 Brooks, Reese              9 Creekview                       7:08.45
 19 Sheehy, Donovan            9 Alpha Crush                     7:14.21
 20 O'Meara, Gabe             10 Alpha Crush                     7:14.40
 21 Yuhas, Drew               10 Alpha Crush                     7:16.52
 22 Brooks, Ryan              10 Creekview                       7:27.21
 23 Cook, Owen                 9 Sequoyah                        7:41.77
 24 Haffner, Hilkiah           9 Etowah                          8:02.09

Event 33  1500 Meter Run 11-12 Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Heppner, Clara            12 Alpha Crush          5:23.73    5:26.80
  2 Warnick, Gabriella        11 Walton               5:39.00    5:36.10
  3 McNeice, Emily            12 Walton               5:40.00    5:36.98
  4 Loechl, Elsa              12 Walton               5:47.00    5:46.49
  5 Brothers, Avery           12 Etowah               5:50.00    5:47.99
  6 Talati, Srishti           12 Alpha Crush                     5:59.48
  7 Burdick, Lola             11 Woodstock                       5:59.95
  8 Dembski, Emery            11 Walton               6:10.00    6:00.91
  9 Rager, Katelyn            11 Alpha Crush          6:06.17    6:01.25
 10 Olvin, Caroline           12 Etowah               5:50.00    6:05.52
 11 Greene, Alexandra         11 Woodstock                       6:10.01
 12 Hirschi, Faith            12 Alpha Crush                     6:16.29
 13 King, Lindsey             11 Kennworth                       6:33.84
 14 Cincola, Lily             12 Cherokee             7:08.00    6:35.56
 15 Gautreaux, Jordan         12 Cherokee             6:42.00    6:42.90
 16 Gantt, Katie              12 Etowah               6:10.00    6:44.53
 17 Dietzel, Tara             12 Cherokee             5:59.00    6:48.46
 18 Rolen, Jenna              12 Kennworth                       6:51.46
 19 Brown, Juliana            11 Cherokee             6:39.00    6:54.68
 20 Fairlie, Miranda          12 Alpha Crush          6:49.61    7:13.09
 21 Barfield, Kaylynne        11 Etowah                          7:18.08
 22 McSweeney, Anne           11 Alpha Crush          7:14.26    7:19.73
 23 Walker, Cadence           11 Creekview                       7:30.33

Event 34  1500 Meter Run 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Vos, Joseph               12 Alpha Crush          5:01.01    4:58.75   2
  2 Farrell, Clark            12 Cherokee                        5:23.15   1
  3 Sertl, Graham             11 Walton                          5:36.61   1
  4 Trujillo, Nicholas        11 Sequoyah                        5:39.10   1
  5 Ball, Riley               12 Creekview                       5:42.33   1
  6 Eye, Seth                 11 Etowah                          5:43.39   1
  7 Wolfenbarger, Gavin       11 Kennworth                       5:44.29   1
  8 Labasi, Jacob             12 Sequoyah                        5:53.74   1
  9 Ellsworth, Kyle           12 Unattached           5:59.00    6:06.08   2
 10 Bonham, Corey             11 Sequoyah                        6:06.12   2
 11 Ade, Walker               11 Etowah               5:55.00    6:06.48   2
 12 Wood, Noah                12 Creekview                       6:08.66   1
 13 Mahorner, Andrew          11 Kennworth                       6:09.09   1
 14 Salvadori, Nicolas        11 Alpha Crush          6:03.52    6:09.91   2
 15 Kendall, Nikolas          12 Sequoyah             6:11.38    6:10.03   2
 16 Martin, Noah              12 Alpha Crush          6:43.32    6:15.74   2
 17 Reilly, Cooper            11 Cherokee             6:12.00    6:16.42   2
 18 Watson, Dillon            12 Woodstock                       6:21.36   2
 19 Smith, Garrett            11 Woodstock                       6:24.32   1
 20 DeCarlo, Michael          11 Alpha Crush          7:00.62    6:35.29   2
 21 Sawtell, Zach             11 Alpha Crush                     6:35.35   2
 22 Zaubi, Nicholas           11 River Ridge          6:52.27    6:35.51   2
 23 Durr, Bryan               11 Sequoyah                        6:40.02   1
 24 Freeman, Brock            12 Sequoyah                        6:53.05   1
 25 Snyder, Jack              11 River Ridge                     6:57.33   1
 26 Spring, Jacob             11 River Ridge                     7:21.89   2
 27 Egner, Kyle               12 Cherokee                        7:39.79   1
 28 Bridgers, Connor          11 Walton                          8:00.38   1

Event 35  1500 Meter Run 13-14 Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Lance, Meg                13 Etowah               5:30.00    5:24.70
  2 McLean, Katelyn           14 Alpha Crush          5:26.79    5:30.07
  3 Blank, Dani               14 Alpha Crush          6:07.59    5:49.88
  4 Johnson, Alesia           13 Sequoyah                        5:54.02
  5 Riley, Laken              14 Sequoyah             5:57.48    6:00.49
  6 Ellis, Ariel              13 Alpha Crush          5:43.15    6:00.83
  7 Stephens, Maggie          14 Alpha Crush          6:13.09    6:05.06
  8 Ferrell, Anaya            14 Etowah               5:55.00    6:06.58
  9 Johnson, Hannah           14 Etowah               6:00.00    6:07.91
 10 Calbert, Makenna          13 Etowah               5:50.00    6:07.95
 11 Williams, Zelda           14 Walton                          6:20.15
 12 Calbert, Natalie          13 Etowah               6:00.00    6:24.05
 13 Crutchfield, Alison       13 Walton                          6:26.61
 14 Theriault, Haley          13 Etowah                          6:28.85
 15 Tilton, Sara              13 Kennworth                       6:28.99
 16 Turner, Leeah             14 Walton                          6:29.44
 17 Minton, Audrey            13 Alpha Crush          6:28.34    6:32.85
 18 King, Lauren              14 Etowah                          6:48.27
 19 Sanders, Lorelei          13 River Ridge          7:15.92    7:38.16
 20 Kaplan, Anya              14 Walton                          7:42.93

Event 36  1500 Meter Run 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Brown, William            14 Walton               4:47.00    4:50.36   2
  2 Tavani, RJ                14 Alpha Crush          5:01.56    4:55.29   2
  3 Driscoll, Bart            14 Cherokee             5:08.00    5:05.01   2
  4 Steele, Mason             14 Woodstock                       5:15.75   1
  5 Trujillo, Alex            13 Sequoyah             5:16.38    5:19.79   2
  6 Brodmyer, Devon           14 Woodstock                       5:23.41   1
  7 Utley, Ryan               14 Woodstock                       5:29.03   1
  8 Port, Grady               13 River Ridge          5:43.96    5:33.33   2
  9 Parks, Sean               13 Sequoyah             5:18.27    5:34.71   2
 10 Bekele, Lucas             13 Alpha Crush                     5:34.89   1
 11 Tate, Matthew             13 Walton               5:34.00    5:35.68   2
 12 Garriques, Braeden        13 Creekview            5:29.30    5:39.58   2
 13 Kendall, Alex             14 Sequoyah             5:42.00    5:45.42   2
 14 Neuman, Carter            14 Sequoyah                        5:56.18   1
 15 Baardson, Lukas           13 Sequoyah                        5:58.42   1
 16 Meyer, Jaden              13 Sequoyah                        5:59.39   2
 17 Getz, Kyle                13 Kennworth                       6:04.42   1
 18 Smith, Nate               14 Cherokee                        6:10.56   1
 19 Longshore, Rod            13 Woodstock                       6:10.86   1
 20 Talati, Sparsh            13 Alpha Crush                     6:11.19   1
 21 Bridgers, Mason           14 Walton                          6:11.19   1
 22 Richardson, William       13 Woodstock                       6:12.17   1
 23 Albert, Colin             13 Kennworth                       6:12.55   2
 24 Spurlin, William          13 Sequoyah                        6:14.80   1
 25 Bell, Devin               13 Kennworth                       6:17.07   1
 26 Nichols, Ethan            13 Etowah               5:45.00    6:17.99   2
 27 Fairlie, Nathan           14 Alpha Crush          6:15.38    6:20.77   2
 28 Thompson, Nate            13 Creekview                       6:24.91   1
 29 Edens, Samuel - Needs Us  13 Walton               6:00.00    6:26.00   2
 30 Walker, Dominik           14 Creekview                       7:14.20   2

Event 37  1500 Meter Run 15-16 Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Stanley, Kira             16 Kennworth                       4:59.75
  2 Vuckovic, Katherine       15 Unattached           5:00.00    5:04.44
  3 Bobak, Faith              15 Unattached           5:05.00    5:05.52
  4 Thomas, Bella             16 Creekview            5:15.48    5:19.65
  5 Chamberlain, Ellen        15 Unattached           5:12.00    5:28.28
  6 Hirschi, Afton            15 Alpha Crush          6:30.84    6:20.89
  7 Jordan, Natalie           16 Sequoyah             7:05.35    6:42.67

Event 38  1500 Meter Run 15-16 Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Pelland, Brian            15 Alpha Crush          5:10.27    4:47.22
  2 Moyer, Dustin             15 Cherokee             5:01.00    5:02.75
  3 Killam, Elliott           16 Etowah               5:10.00    5:06.72
  4 Gerdes, Alexander         15 Sequoyah                        5:25.17
  5 Rolen, Michael            15 Kennworth                       6:08.58
  6 Pavik, Nathan             15 Kennworth                       6:40.39

Event 40  1500 Meter Run 17-18 Men
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ellingson, Per            17 Unattached           4:30.00    4:39.63
  2 Kraus, Kyle               17 Unattached           4:40.00    4:44.76

Event 41  100 Meter Dash 8 & Under Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Dennis, Simone             8 Alpha Crush            18.40      15.74   1
  2 McGhee, Micah              7 Sequoyah               22.41      16.50   1
  3 McRae, Rain                8 Sequoyah               16.28      16.68   2
  4 Lubin, Jada                8 Kennworth                         17.99   5
  5 Matthews, Lillian          8 Walton                            18.60   5
  6 Brothers, Ashley           7 Etowah                            18.91   4
  7 Matthews, Ava              8 Walton                            19.00   3
  8 Hasty, Jaeda               8 Sequoyah               19.36      19.11   2
  9 Daniels, Mallory           8 Etowah                            19.58   5
 10 Lane, Braley               6 River Ridge            19.63      19.74   3
 11 Holland, Emily             7 Etowah                            19.79   6
 12 Sagers, Draesden           6 Cherokee               22.54      20.00   1
 13 Delgado, Nicole - Need U   8 Walton                            20.01   4
 14 Sims, Nye'zurri            6 Kennworth                         20.54   3
 15 Clay, Emma                 7 Creekview              19.79      20.59   2
 16 Samuel, Lundyn             6 Woodstock                         20.64   4
 17 Price, Ryan                8 Etowah                            21.18   3
 18 McGhee, Sloane             8 Sequoyah               21.64      21.42   3
 19 Harvey, Lynden             7 Walton                            21.91   6
 20 Kinnaman, Claire           8 River Ridge            19.83      21.93   1
 21 Gayle, Selah               5 Sequoyah               22.95      22.12   4
 22 Turner, Sophia             8 Unattached             15.73      22.19   1
 23 Waldron, Elizabeth         8 Walton                            22.36   5
 24 Dioguardi, Adalynn         7 Creekview                         22.46   1
 25 Graaff, Paisley            6 Etowah                            23.23   4
 26 Addison, Lauryn            7 Sequoyah               26.23      23.68   3
 27 Massey, Kaitlyn            5 Creekview              26.21      23.71   4
 28 Cline, Avery               7 Creekview                         23.99   2
 29 Olvin, Sarah               6 Etowah                            29.04   6

Event 42  100 Meter Dash 8 & Under Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Tate, Brandon              8 Sequoyah                          16.73   1
  2 Lair, Kingston             8 River Ridge            17.50      17.10   7
  3 Thomas, Jeremiah           8 Etowah                            17.78   1
  4 Geday, Gabriel             8 Kennworth                         17.93   3
  5 James, Coy                 8 Walton                            17.95   5
  6 Gayle, Isaiah              7 Sequoyah               18.66      18.10   5
  7 Thomas, Jordan             7 Etowah                            18.53   4
  8 Parker, James              7 Kennworth                         18.86   6
  9 Wheeler, Palmer - Needs    8 Walton                            18.92   5
 10 Bartholomew, Kenneth       8 Etowah                            18.93   1
 11 Schuster, Franklin         8 Etowah                            19.07   5
 12 Smallwood, Amari           7 Kennworth                         19.20   1
 13 Thomas, Oren               8 Etowah                            19.22   4
 14 Bennett, Grayson           8 Creekview                         19.29   2
 15 Jewsome, Merrell           6 Kennworth                         19.52   3
 16 Johnson, Logan             8 Woodstock                         19.53   6
 17 Grant, Jacob               7 Alpha Crush                       19.58   3
 18 Henderson, Kenneth         7 Etowah                            19.78   4
 19 Ford, Jackson              8 Etowah                            20.16   7
 20 Watkins, Alex              8 Cherokee                          20.50   4
 21 Emmett, Luke               7 Cherokee                          20.58   2
 22 Weatherby, Nate            6 Cherokee                          20.64   2
 23 Overby, Troy               7 Etowah                            21.02   1
 24 Graaff, Caleb              8 Etowah                            21.49   2
 25 Hughes, Virgil             6 Creekview              21.35      21.90   2
 26 Jaramillo-Cadavid, Tomas   6 Kennworth                         22.70   3
 27 Conley, Seth               8 Creekview              23.26      22.85   6
 28 Rhoden, Raleigh            7 Walton                            23.62   6
 29 Tharpe, Ryland             6 Etowah                            23.62   6
 30 Mathew, Shane              6 Walton                            24.23   2
 31 Thomas, Elijah             5 Etowah                            24.84   6
 32 Copeland, Logan            7 Woodstock                         25.86   4

Event 43  100 Meter Dash 9-10 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Maxime, Jamari            10 Etowah                            15.57   4
  2 Scribner, Taylor          10 Walton                            15.63   4
  3 Byrd, Honor               10 Walton                            15.72   1
  4 Bray, Tessa               10 Sequoyah               15.80      15.78   3
  5 Thomas, Miyah             10 Etowah                            15.91   7
  6 Lila, Kristine             9 Etowah                            16.35   8
  7 McIntosh, Elise            9 River Ridge            16.84      16.64   5
  8 Wilson, Carlie             9 Kennworth                         16.70   1
  9 Dennis, Leelah            10 Alpha Crush            16.15      16.85   6
 10 Lila, Kaylin              10 Etowah                            16.87   5
 11 Jackson, Jayda            10 Kennworth                         17.07   3
 12 Palma, Manuela            10 Walton                            17.25   1
 13 Hirschy, Scarlett         10 Creekview              16.91      17.45   5
 14 Seals, Evangeline          9 Creekview              18.13      17.53   3
 15 Spencer, Lizzy             9 Etowah                            17.55   2
 16 Breen, Katie              10 Creekview              16.86      17.57   2
 17 Jewett, Brenna            10 Alpha Crush                       17.68   6
 18 Jordan, Diamond           10 Etowah                            17.79   3
 19 Brooks, Ana               10 Etowah                            18.05   7
 20 Cleveland, Abby           10 Cherokee               18.06      18.30   6
 21 Tyson, Grace               9 Walton                            18.41   2
 22 Shafer, Brooke             9 River Ridge            19.70      18.46   8
 23 Bertrand, Gracy           10 River Ridge            17.84      18.50   7
 24 King, Lainey               9 Walton                            18.61   4
 25 Kenly, Baileigh            9 River Ridge            18.20      18.86   6
 26 Hubay, Camilla             9 Creekview              19.17      18.87   1
 27 Vela, Liliana              9 Walton                            19.06   4  19.052
 28 Smith, Lily               10 Cherokee                          19.06   1  19.056
 29 Bennett, Madeline         10 Sequoyah               19.30      19.20   7
 30 DeLuca, Braelyn           10 Sequoyah               18.67      19.23   5
 31 Dalal, Varnika             9 Walton                            19.69   7
 32 vom Saal, Ansley          10 Walton                            19.70   4
 33 Miles, Mackenzie          10 Kennworth                         19.79   3
 34 Brady, Gracie             10 Sequoyah                          19.80   6
 35 Porterfield, Emma         10 River Ridge                       19.81   4
 36 Gibson, Abigail            9 Creekview              20.91      21.38   2
 37 Kinser, Peyton             9 River Ridge            21.03      22.12   5
 38 Weatherby, Leah            9 Cherokee               30.44      27.83   5

Event 44  100 Meter Dash 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Oliver, Joseph            10 Unattached             15.50      14.78   1
  2 Hughes, Jake              10 Creekview              15.25      15.26   2
  3 Guest, Austin             10 Creekview              15.36      15.31   1
  4 Smith, Zach               10 Cherokee                          15.40   3
  5 Malloy, David             10 Kennworth                         15.73  10
  6 George, Nathaniel         10 Creekview                         15.79  11
  7 Knowles, Ira               9 Kennworth                         15.90   8
  8 Shutts, Jackson            9 Creekview              16.05      16.03   7
  9 Ivers, John               10 Creekview              16.57      16.24   2
 10 McClairen III, Revis      10 River Ridge            16.90      16.31   6
 11 Koita, Isaac               9 Walton                            16.39   2
 12 Valentine, Myles          10 Kennworth                         16.44   1
 13 Burch, (Trey) Bobby       10 Creekview              18.26      16.52   4  16.518
 14 Hughes, Grady              9 Creekview              16.68      16.52   9  16.520
 15 Tillman, Jordan            9 Kennworth                         16.55   7
 16 Jarrard, James             9 Unattached             17.00      16.57   1
 17 Walters, Evan             10 Cherokee                          16.67  10
 18 Wilkinson, Sean           10 Kennworth                         16.78   2
 19 Ackerman, James           10 Walton                            16.83   7
 20 Wolfenbarger, William     10 Kennworth                         16.85   8  16.843
 21 Greblick, Robert          10 Walton                            16.85  10  16.850
 22 Coccellato, Tyler         10 Etowah                            16.99   1
 23 Von Seeger, Devin          9 Etowah                            17.06   5
 24 Washington, Jairus         9 River Ridge            16.75      17.07   6
 25 Young, Derrion            10 Kennworth                         17.44   3
 26 Douglas, Jonah             9 Walton                            17.45   6
 27 Isaac, Benjamin           10 Cherokee               17.78      17.54   5
 28 St. John, Ashtyn          10 Sequoyah                          17.70   5  17.693
 29 Mann, Eben                 9 Sequoyah               18.13      17.70   6  17.700
 30 Stricklin, Alexander      10 Walton                            17.79   9
 31 Tis, Landon               10 Walton                            17.87  11
 32 Lippers, Will              9 Etowah                            18.00   5
 33 Gibson, Caleb             10 Creekview              17.68      18.02   8
 34 Hodges, Garrett           10 Cherokee                          18.39  11
 35 Evans, Gavin              10 Sequoyah               17.08      18.47   4
 36 Aguirre, Shawn            10 Sequoyah                          18.64   8
 37 Caraballo, Camron          9 Sequoyah               17.86      18.77   7
 38 Awoleye, David             9 Walton                            18.79   4
 39 Spinks, Kavion            10 Unattached             13.69      19.03   3
 40 Boykins, Solomon          10 Kennworth                         19.25   7
 41 Avery, Garrett            10 Creekview              18.71      19.26   4
 42 Karimi, Joshua            10 Sequoyah                          19.49  11
 43 Poulard, Gregory           9 Sequoyah                          19.60  10
 44 Porterfield, Colin         9 River Ridge            19.55      20.01   9
 45 Sagers, Jurgen            10 Cherokee                          20.11   1
 46 Byers, Garrett             9 Cherokee                          20.17   5
 47 Pitts, William             9 Creekview              20.57      20.51   6
 48 Traynor, Noah              9 Sequoyah                          20.53   2
 49 Naughton, Liam             9 Etowah                            20.82   6
 50 Bailey, Liam               9 Creekview                         21.04   2
 51 Daumeyer, Joe              9 Alpha Crush                       21.20   4
 52 Sehorn, Nathan            10 River Ridge            20.95      21.56   8
 53 Nichols, Charleston        9 Cherokee                          21.99   7
 54 Davis, Hunter              9 Alpha Crush            21.56      22.64   5

Event 45  100 Meter Dash 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 McRae, Mya                11 Sequoyah               14.48      14.26   8
  2 Burr, Avery               11 Creekview              14.72      14.69   6
  3 Storm, Avery              12 Walton                            14.79   1
  4 Russell, Nadia            12 River Ridge            15.09      15.05   2
  5 Hampton, Jasmine          11 Kennworth                         15.23   6
  6 Lutzow, Ella              12 Kennworth                         15.33   6  15.323
  7 Bradford, Sophia          12 River Ridge            15.23      15.33   1  15.330
  8 Long, Jasmine             11 River Ridge            15.76      15.46   9
  9 Lila, Kimberly            12 Etowah                            15.50   7
 10 Jewsome, Meriah           12 Kennworth                         15.57   4
 11 Cochran, Jaidyn           11 Woodstock              15.50      15.59   5
 12 Moore, Kayla              11 Etowah                            15.72   2
 13 Adekunle, Anna            12 River Ridge            15.65      15.76   6
 14 Triola, Ansley            12 Woodstock              15.50      15.90   4
 15 Green, Victoria           12 Etowah                            15.91   3
 16 Griffin, Hannah           12 Etowah                            15.98   7
 17 Taylor, Kira              11 Kennworth                         16.01   2
 18 McGruder, Ansley          12 Kennworth                         16.24   7
 19 Lee, Amber                11 River Ridge            16.15      16.27   7
 20 Lockwood, Reagan          11 Sequoyah               15.96      16.31   3
 21 Cressman, Sydney          12 Walton                            16.43   4
 22 Salame, Hala              12 Etowah                            16.52   5
 23 Blackwell, Anna Grace     12 Creekview              16.02      16.54  10
 24 Narayan, Shanti           12 Kennworth                         16.56   2
 25 Gautreaux, Jordan         12 Cherokee               16.83      16.58   5
 26 Lott, Mekinley            12 Creekview              15.96      16.59   4
 27 Jordan, Daziane           12 Etowah                            16.61   9
 28 Papenhagen, Eva           11 Walton                            16.78   7
 29 Cantrell, Allison         11 Creekview              16.48      16.79   8
 30 Peterson, Ansley          12 Walton                            16.89   5
 31 Smallwood, Samantha Lora  11 Creekview              17.66      17.34   9
 32 Wilson, Haley             11 Kennworth                         17.40   9
 33 Kelly, Kaitlin            12 Walton                            17.56   9
 34 McKenzie, Adelaide - Nee  11 Walton                            17.57   6
 35 Gathard, Joanne - Need U  11 Walton                            17.71   4
 36 Miranda, Aaliyah          12 Alpha Crush            17.47      17.74   4
 37 O'Connell, Stevie         11 River Ridge                       17.86   8
 38 Leeds, Lauren             12 Creekview              16.94      17.90   6
 39 Dembski, Emery            11 Walton                            18.12   2
 40 Harvey, Sophie-Katherine  11 Walton                            18.15  10
 41 Rolen, Jenna              12 Kennworth                         18.42   8
 42 Barfield, Kaylynne        11 Etowah                            18.50   8
 43 Fair, Reagan              12 Kennworth                         18.64   9
 44 Dioguardi, Alexandria     11 Creekview                         18.69   3
 45 Crelly, Cheyenne          11 Cherokee               18.75      18.79   2
 46 Burke, Brianna            11 River Ridge            19.57      19.82   3
 47 Cookson, Brianna          12 River Ridge            20.57      20.06  10
 48 Burke, Caitlyn            11 River Ridge            19.96      20.33   5
 49 Gregory, Aniah            12 Woodstock                         21.73   8

Event 46  100 Meter Dash 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Mason, Kyle               12 Kennworth                         13.84   8
  2 Willis, Xavier            11 Sequoyah               14.40      14.19   3
  3 McCrary, Tyson            11 Creekview              13.88      14.52   6
  4 Kernan, Michael           12 Alpha Crush            14.62      14.54   2
  5 Vaccaro, Anthony Joseph   12 Creekview              14.15      14.61   8
  6 Awoleye, Jonathan         12 Walton                            14.76   4
  7 Maxime, Jamir             12 Etowah                            14.96   8
  8 Camacho, Julian           12 Sequoyah               15.30      15.35   7
  9 Rhyant, Jeremiah          12 Kennworth                         15.45   7
 10 Little, Kai               11 Etowah                            15.58   2
 11 Freeman, Jack             12 Walton                            15.61   1
 12 Geday, Kalayu             11 Kennworth                         15.67   1
 13 Measures, Matthew         12 Sequoyah               16.32      15.94   6
 14 Edusei, Jalen             11 Kennworth                         16.24   3
 15 Cooper, Jackson           12 River Ridge            15.99      16.35   7
 16 Meekins, Walter           12 Woodstock              15.50      16.44   4
 17 Smith, Garrett            11 Woodstock                         16.45   8
 18 Graham, William           12 Sequoyah                          16.46   7
 19 Greene, Stephen           12 Cherokee               16.89      16.48   6
 20 Williams, Christian       11 Sequoyah               16.21      16.61   6
 21 Koita, Cheikh             12 Walton                            16.78   5
 22 Galletly, William         12 Walton                            16.93   8
 23 Alexandre-Louis, Denzel   12 Kennworth                         17.00   8
 24 Snyder, Jack              11 River Ridge                       17.02   6
 25 Waderich, Jaxson          12 Cherokee                          17.27   3
 26 Oburu, Joseph             11 Etowah                            17.34   1
 27 Leeds, John               11 Creekview              17.68      17.44   5
 28 Smith, Roman              12 Cherokee                          17.45   3
 29 Gilbert, John Anthony     12 Cherokee               17.33      17.46   5
 30 Silva, Michael            11 Sequoyah                          17.69   2
 31 Whitfield, Jack           11 Kennworth                         17.94   4
 32 Tyner, Ethan              12 Cherokee                          18.18   2
 33 Pitchford, Aiden          12 Cherokee                          18.24   1
 34 Ensley, Owen              11 Walton                            18.48   4
 35 Tenisci, Ryan             11 Walton                            18.56   4
 36 Slanina, William          11 Cherokee                          18.88   5
 37 Wages, Joe                12 River Ridge            19.72      18.99   3
 38 Cole, Shawn               11 Etowah                            19.33   2
 39 Nichols, Thurston         11 Cherokee                          21.54   1

Event 47  100 Meter Dash 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Brown, Chatham            14 Sequoyah               12.96      13.11   7
  2 Terza, Kali               13 Etowah                            13.12   8
  3 Uwaomah, Chioma           13 River Ridge            14.22      14.01  11
  4 Kreh, Alexa               13 Creekview              14.20      14.33   9
  5 Henry, Leah               14 River Ridge            13.76      14.34   7
  6 Todd, Megan               14 Walton                            14.40   3
  7 Webb, Aidan               13 Creekview              14.85      14.41  10
  8 Riddick, Hannah           14 Woodstock                         14.43   3
  9 Milton, Alexis            14 Kennworth                         14.45  14
 10 Leake, Camille            13 Sequoyah               14.00      14.48  11
 11 Zacherl, Riley            13 River Ridge            14.27      14.66  12
 12 Rogers, Kate              14 Creekview              14.94      14.88  12
 13 Jones, Gabby              14 River Ridge            14.84      14.91   2
 14 Jackson, Taylor           13 Cherokee               15.17      14.92   2
 15 Bryant, Haley             14 Creekview              14.79      14.96   5
 16 Littlewood, Alexa         14 River Ridge            14.84      14.98  10
 17 Sullivan, Megan           13 Kennworth                         14.99   5
 18 Day, Julia                13 River Ridge            14.77      15.03   7
 19 Stinnett, Cydney          13 River Ridge                       15.08   8
 20 Graves, Hannah            14 Woodstock              14.10      15.09   9
 21 Bickford, Libby           13 Woodstock                         15.28  12
 22 Dalton, Emma              13 Kennworth                         15.30   2
 23 Terry, Makayla            14 Kennworth                         15.33   6
 24 Bellamy, Kayla            13 Kennworth                         15.37  11
 25 Mullaney, Hannah          13 Etowah                            15.39   4
 26 Bland, Reanna             14 River Ridge            15.91      15.45  13  15.450
 26 Tilton, Sara              13 Kennworth                         15.45  14  15.450
 28 Pitts, Tori               13 Creekview                         15.62   3
 29 Meeker, Emma              14 Cherokee                          15.65   6
 30 Patankar, Brooke          13 Creekview              15.80      15.66  11
 31 Moore, Blythe             14 Creekview                         15.69   8
 32 Castle, Alana             14 Cherokee                          15.75   6  15.741
 32 Thackray, Tamara          14 Creekview                         15.75   1  15.741
 34 Lopusnak, Sydney          14 Cherokee                          15.88   1
 35 Salame, Aliyah            14 Etowah                            15.94   1
 36 Tyler, Morgan             13 Etowah                            15.97   4
 37 Graves, Haley             14 Woodstock                         16.05  11
 38 Williams, Hannah          14 Cherokee                          16.06   2
 39 Julien, Naila             13 Walton                            16.21   8
 40 Anderson, McKenzie        13 Etowah                            16.24  14
 41 Hobby, Lindsey            14 River Ridge            16.07      16.26  13
 42 Kenly, Gabrielle          13 River Ridge            16.75      16.34   1  16.334
 43 Kroeppler, Ava            13 Sequoyah                          16.34   5  16.340
 44 Bennett, Zoe              14 Cherokee                          16.46   7  16.457
 45 Sarallo, Natalie          13 Cherokee               16.00      16.46  12  16.460
 46 Ndiaye, Dalila            13 River Ridge                       16.51   1
 47 Theriault, Haley          13 Etowah                            16.58   4
 48 Holdmeyer, Alexa          14 Walton                            16.61   4
 49 Torres, Melina            14 Sequoyah               16.54      16.62   5
 50 Gibson, Maggie            13 Creekview              16.46      16.63   2
 51 Dubiel, Gianna            13 Cherokee                          16.71   8
 52 Waderich, Sydnie          14 Cherokee                          16.81   9  16.808
 53 Law, Abigail              13 Sequoyah                          16.81   3  16.810
 54 Walsh, Victoria           14 Cherokee                          16.90   5
 55 Harrison, Sydney          13 Cherokee                          17.04  12
 56 Caspersen, Ciara Grace    13 Etowah                            17.19   4
 57 Warholak, Haley           13 River Ridge            16.19      17.21  15
 58 Ohlrich, Mary Beth        14 Sequoyah               16.88      17.37   7
 59 Sharpe, Mia               14 Cherokee                          17.43  10
 60 Crelly, Kaelyn            13 Cherokee               17.82      17.44  13  17.438
 61 McCollum, Isabella        13 Etowah                            17.44   3  17.440
 62 Sweeting, Charnae         14 River Ridge            16.84      17.51   9
 63 Harvey, Lilianna          13 Walton                            17.68  13
 64 Mathew, Samantha          13 Walton                            17.82   7
 65 Woody, Megan              13 Walton                            18.53   9
 66 Lounsbury, Samantha       13 Walton                            18.93   2
 67 Wentz, Lexi               14 Cherokee                          19.12  15

Event 48  100 Meter Dash 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Muse, Nathan              14 Cherokee               12.79      12.72   7
  2 Lott, Jaden               14 Creekview                         12.99   7
  3 Jewsome, Merari           14 Kennworth                         13.03   3
  4 Coody, Carson             14 Sequoyah               13.47      13.63   1
  5 Baker, McCallum           14 Cherokee                          13.67  10
  6 Cox, Christopher          13 Sequoyah               13.94      13.70  10
  7 Boudreaux, Mitchel        13 Walton                            13.99   7
  8 McCrary, Savion           14 Creekview              14.08      14.01   3
  9 Bowen, Michael            14 Kennworth                         14.04   8
 10 Von Seeger, Max           14 Etowah                            14.10   9  14.092
 11 Maxie, Miles              13 Kennworth                         14.10   9  14.099
 12 Austin, Luke              14 Cherokee               13.72      14.18   2
 13 Massey, Owen              13 Creekview              13.87      14.20   8
 14 Roberts, Dillon           14 Creekview              13.90      14.24   2
 15 Vaughn, Evan              14 Creekview              13.05      14.30   8
 16 Rockey, Ryan              14 Cherokee               14.15      14.41   2
 17 Kang, Alex                14 River Ridge            14.26      14.42   8
 18 Leeds, Daniel             14 Creekview              14.40      14.46   9
 19 Bratton, Kole             14 Kennworth                         14.55   4
 20 Kinney, DJ                14 Cherokee               14.46      14.57   9  14.569
 21 Wallace, Tommy            14 River Ridge            14.32      14.57   6  14.570
 22 Littlewood, Axel          14 River Ridge            14.55      14.59   9
 23 Hooks, Elijah             13 Kennworth                         14.64   1
 24 Jackson, Trent            13 Creekview                         14.69   5
 25 Radu, Rodrigo             13 Woodstock                         15.04   3
 26 Mann, Josiah              13 Sequoyah               14.60      15.05   4
 27 Sehorn, Andrew            13 River Ridge            15.19      15.10  10
 28 Silva, Joseph             14 Sequoyah                          15.19  10
 29 Starns, James             14 Walton                            15.26   1
 30 Kennedy, Connor           13 Woodstock                         15.46   4
 31 Garcia, Joey              13 Cherokee                          15.49  11
 32 Sinclair, Philip          13 Sequoyah                          15.52   6
 33 Exton, Hunter             14 River Ridge            15.44      15.53  11
 34 Dioguardi, Jude           14 Creekview                         15.58   8
 35 Tenisci, Jacob            14 Walton                            15.59   2
 36 Tolve, Brenden            13 Woodstock                         15.66   6
 37 Jackson, Jaylen           13 Kennworth                         15.74   3
 38 McDaniel, Nicolas         13 Sequoyah                          15.84   7
 39 Edusei, Enoch             14 Kennworth                         16.02   4
 40 Registre, Aaron           13 Sequoyah                          16.12  11
 41 Critser, Chase            13 Alpha Crush            16.03      16.19   1
 42 Thompson, Nate            13 Creekview                         16.26   1
 43 Jessop, Corey             13 Walton                            16.29   5
 44 Jennings, Justin          13 Cherokee                          16.34   4
 45 Baardson, Lukas           13 Sequoyah                          16.56   6
 46 Burch, Ryan               13 Creekview              16.00      16.63   4
 47 Verdon, Julian            14 Walton                            16.98   5
 48 Brown, Andrew             13 Sequoyah                          17.04  11
 49 Jones, Robert             13 Walton                            17.05   5  17.041
 50 O'Connell, Griffin        13 River Ridge            17.19      17.05   1  17.043
 51 Zertuche, Dilyn           14 Creekview                         17.83  11
 52 Richardson, William       13 Woodstock                         17.91   2

Event 49  100 Meter Dash 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Bethea, Catherine         15 River Ridge            13.88      13.60   1
  2 George, Samantha          16 Kennworth                         14.40   1
  3 Willbur, Claire           15 Cherokee               14.80      14.70   3
  4 Hoffer, Meghan            15 Kennworth                         14.72   4
  5 Braselton, Jessalynn      16 Creekview                         15.13   1
  6 Davis, Riley              15 River Ridge            14.93      15.15   1
  7 Wright, Amber             15 Walton                            15.40   2
  8 Galvan, Alicia            15 River Ridge            15.46      15.45   3
  9 Mann, Hannah              15 Sequoyah               15.54      15.53   2
 10 Garcia, Moraima           15 Creekview                         15.85   3
 11 Makboul, Sara             15 Etowah                            15.88   3
 12 Stuchlik, Anna            15 Etowah                            15.93   2

Event 50  100 Meter Dash 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Burr, Chase               15 Creekview              11.60      11.80   1
  2 Cunningham, Gavin         15 Etowah                            12.20   3
  3 Reid, Robert              16 Cherokee               13.03      12.70   3
  4 Thompson, Hugh            15 Creekview              12.90      12.92   2
  5 Braggs, Ryan              15 Etowah                            13.16   1
  6 Walters, Joshua           16 Cherokee               13.28      13.50   3
  7 Von Essen, Riley          15 Cherokee               13.58      13.55   4
  8 Smith, Stephen            15 Creekview              13.89      13.59   4
  9 Cintron, Ethan            15 Etowah                            13.74   3
 10 Shirley, Levi             15 Sequoyah               15.36      13.80   1
 11 Johnson, Lincoln          15 Cherokee                          13.95   3
 12 Freeman, Thomas           15 Etowah                            14.33   1
 13 Garity, Noah              15 Cherokee               14.28      14.35   3
 14 Bailey, Lawson            15 Creekview                         14.55   1
 15 Trujillo, Joe             15 Sequoyah                          14.78   2
 16 Garcia, Maxwell           16 Cherokee               15.66      15.01   1
 17 Burch, Carter             15 Creekview              15.70      15.43   2

Event 51  100 Meter Dash 17-18 Women
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Jenkins, Ansley           17 Creekview              13.23      13.57
  2 Louis, Brianca            17 Kennworth                         14.98

Event 52  100 Meter Dash 17-18 Men
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Blackwell, Noah           17 Creekview              13.07      13.06

Event 53  800 Meter Run 8 & Under Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Sarden, Haley              8 Walton                          3:10.96
  2 Kallbreier, Taylor         8 Etowah               3:20.00    3:23.24
  3 Hasty, Jaeda               8 Sequoyah                        3:42.58
  4 Grogan, Charlie Sue        7 Cherokee             3:45.00    3:51.91
  5 McGhee, Micah              7 Sequoyah                        4:14.82
  6 McGhee, Sloane             8 Sequoyah                        4:26.94

Event 54  800 Meter Run 8 & Under Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Ellingson, Thijs           8 Unattached           3:10.00    3:03.24
  2 Mody, Parth                8 Alpha Crush          3:22.97    3:14.53
  3 Brooks, Ezra               8 Walton                          3:20.50
  4 Killam, Matthew            8 Etowah                          3:21.06
  5 Grant, Jacob               7 Alpha Crush          3:52.26    3:21.34
  6 Gayle, Davin               8 Sequoyah             3:33.50    3:27.04
  7 Tharpe, Bryson             8 Etowah                          3:45.26
  8 Iruku, Wanjohi             8 Etowah                          3:46.46
  9 Emmett, Luke               7 Cherokee                        3:46.72
 10 Henderson, Kenneth         7 Etowah                          3:47.63

Event 55  800 Meter Run 9-10 Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Heppner, Heidi            10 Alpha Crush          2:46.82    2:43.79
  2 Delgado, Daniela - Need   10 Walton               2:55.00    2:50.76
  3 Fath, Lauren              10 Creekview            3:00.81    2:55.88
  4 Peeples, Kamryn           10 Etowah               2:55.00    2:56.84
  5 Schlaupitz, Brynn          9 Alpha Crush          3:07.88    2:57.34
  6 Bryan, Olivia             10 Etowah               2:55.00    3:01.77
  7 Kallbreier, Abbie         10 Etowah               2:55.00    3:08.16
  8 Palma, Manuela            10 Walton                          3:15.36
  9 Norris, Ryan               9 Alpha Crush          3:19.51    3:15.98
 10 Higgins, Addison           9 Etowah               3:10.00    3:16.98
 11 Gayle, Niara              10 Sequoyah             3:10.00    3:19.37
 12 Cole, Clare                9 Alpha Crush          3:39.04    3:22.91
 13 Mody, Prisha              10 Alpha Crush          3:29.83    3:26.71
 14 Duffie, Alexandra         10 Alpha Crush                     3:27.68
 15 Gatlin, Janaya            10 River Ridge                     3:29.12
 16 Ashe, Madison             10 Alpha Crush                     3:34.53
 17 King, Lainey               9 Walton                          3:41.10
 18 Emmett, Molly             10 Cherokee             3:41.00    3:44.63
 19 Sierra, Gabriella         10 Etowah                          3:44.64
 20 Kinser, Peyton             9 River Ridge          3:50.50    3:46.08
 21 Ashe, Emma                10 Alpha Crush          4:39.15    4:10.32
 22 Jabr, Lana                 9 Alpha Crush                     4:32.37

Event 56  800 Meter Run 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Kernan, Tim               10 Alpha Crush          3:00.13    2:53.62   2
  2 Gross, Tyler               9 Kennworth                       2:55.31   1
  3 Sarden, Aidan              9 Walton                          2:57.41   1
  4 Abel, Gregory              9 Walton                          3:01.85   1
  5 Gurley, Liam              10 Walton                          3:04.75   1
  6 Abdinoor, Michael         10 Creekview                       3:05.77   2
  7 Deas, Colter              10 Cherokee             3:09.00    3:12.19   2
  8 Jarrard, James             9 Unattached           3:15.00    3:15.33   2
  9 Grogan, Seth              10 Cherokee             3:22.00    3:15.87   2
 10 Davis, Jonathan            9 Walton                          3:19.83   1
 11 Dahlhauser, Grant         10 Woodstock            3:26.00    3:21.26   2
 12 Kazemi, Connor             9 Alpha Crush                     3:21.54   1
 13 O'Meara, Ian              10 Alpha Crush                     3:22.28   2
 14 Fletcher, Ethan            9 Etowah               3:00.00    3:24.24   2
 15 Bailey, Sawyer            10 Walton                          3:33.18   1
 16 Coccellato, Tyler         10 Etowah                          3:33.94   1
 17 Brookshire, Gabe          10 Creekview                       3:37.00   1
 18 Anderson, Nathan          10 Etowah                          3:39.87   1
 19 Yuhas, Drew               10 Alpha Crush          3:40.82    3:48.62   2
 20 Cressman, Emerson          9 Walton                          3:52.10   1
 21 Sheehy, Donovan            9 Alpha Crush                     3:55.58   1
 22 Haffner, Hilkiah           9 Etowah                          3:56.67   2
 23 McCants, Aidan            10 Walton                          3:58.84   2
 24 Naughton, Liam             9 Etowah                          4:00.78   2
 25 Pearson, Connor           10 Etowah                          4:05.34   1
 26 Davis, Hunter              9 Alpha Crush                     4:16.01   2
 27 Poulard, Gregory           9 Sequoyah                        4:18.62   1

Event 57  800 Meter Run 11-12 Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Heppner, Clara            12 Alpha Crush          2:47.68    2:42.93
  2 Warnick, Gabriella        11 Walton               2:52.00    2:44.59
  3 McNeice, Emily            12 Walton               2:52.00    2:45.15
  4 Loechl, Elsa              12 Walton               2:52.00    2:49.79
  5 Pavese, Lexi              12 Etowah               2:55.00    2:55.00
  6 Maddox, Avery             12 River Ridge          2:57.13    2:56.22
  7 Bailey, Ella              12 Walton               3:00.00    2:56.83
  8 Cox, Lauren               12 Walton                          2:57.83
  9 Bacon, Callie             12 Sequoyah                        3:00.57
 10 Olvin, Caroline           12 Etowah               2:50.00    3:01.91
 11 Talati, Srishti           12 Alpha Crush          3:09.47    3:05.58
 12 Greene, Alexandra         11 Woodstock            3:02.00    3:08.60
 13 King, Lindsey             11 Kennworth                       3:11.08
 14 Cincola, Lily             12 Cherokee             3:14.00    3:12.45
 15 Getz, Amanda              11 Kennworth                       3:14.30
 16 Crelly, Cheyenne          11 Cherokee             3:36.00    3:18.03

Event 58  800 Meter Run 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Vos, Joseph               12 Alpha Crush          2:27.76    2:33.82   2
  2 Cole, Timothy             11 Alpha Crush          2:53.59    2:45.36   2
  3 Sharp, Samuel             12 Kennworth                       2:45.57   1
  4 Ellingson, Ry             11 Unattached           2:50.00    2:47.81   2
  5 Sertl, Graham             11 Walton                          2:48.48   1
  6 Kernan, Michael           12 Alpha Crush                     2:49.39   2
  7 Phillips, Owen            12 Alpha Crush          2:54.67    2:50.59   2
  8 Trujillo, Nicholas        11 Sequoyah                        2:51.26   1
  9 Leveridges, Dawson        12 Kennworth                       2:52.49   1
 10 Doran, Andrew             11 Etowah               2:50.00    2:54.05   2
 11 Vignone, Andrew           12 Walton                          2:56.41   1
 12 Wolfenbarger, Gavin       11 Kennworth                       2:57.48   1
 13 Mccray, Timothy           11 Unattached           2:40.00    3:05.49   2
 14 Sawtell, Zach             11 Alpha Crush                     3:10.50   1
 15 Salvadori, Nicolas        11 Alpha Crush          3:09.80    3:11.57   2
 16 Riddle, Jonathan          12 Woodstock            2:56.00    3:12.33   2
 17 Pendley, Owen             11 Kennworth                       3:13.23   1
 18 Payne, Luke               11 Creekview                       3:14.63   1
 19 Graaff, Haden             11 Etowah                          3:14.64   1
 20 Freeman, Brock            12 Sequoyah                        3:15.21   2
 21 Reilly, Cooper            11 Cherokee             3:21.00    3:16.27   2
 22 Newman, William           11 Kennworth                       3:17.87   2
 23 Zaubi, Nicholas           11 River Ridge          3:31.56    3:19.35   2
 24 Pitchford, Aiden          12 Cherokee                        3:24.70   1
 25 Barber, Riley Jack        11 Creekview                       3:38.49   1

Event 59  800 Meter Run 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 McLean, Katelyn           14 Alpha Crush          2:41.95    2:45.38   2
  2 Johnson, Alesia           13 Sequoyah                        2:50.93   1
  3 Lance, Meg                13 Etowah               2:45.00    2:51.41   2
  4 Donley, Haylee            13 Cherokee                        2:53.68   1
  5 Ellis, Ariel              13 Alpha Crush          2:54.41    2:53.81   2
  6 Stephens, Maggie          14 Alpha Crush          2:50.19    2:55.08   2
  7 Johnson, Hannah           14 Etowah               3:00.00    2:55.82   2
  8 Calbert, Makenna          13 Etowah               2:50.00    2:56.43   2
  9 Williams, Zelda           14 Walton                          2:56.87   1
 10 Blank, Dani               14 Alpha Crush          2:56.24    2:57.42   2
 11 Ferrell, Anaya            14 Etowah               2:55.00    2:59.37   2
 12 Olvin, Veronica           13 Etowah               2:50.00    2:59.78   2
 13 Freeman, Isabella         13 River Ridge          3:16.11    3:04.90   2
 14 Menshon, Taylor           14 Etowah               2:55.00    3:10.05   2
 15 King, Lauren              14 Etowah                          3:22.40   1
 16 Stoops, Arden             14 Walton                          3:22.67   1
 17 Waters, Maddie            14 Woodstock                       3:22.92   1
 18 Reynolds, McKenzie        13 Sequoyah                        3:30.76   1
 19 Sanders, Lorelei          13 River Ridge                     3:40.95   1

Event 60  800 Meter Run 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Rajbhandari, Pranav       14 Walton               2:27.00    2:20.66   2
  2 Brown, William            14 Walton               2:27.00    2:27.20   2
  3 Mason, Owen               13 Woodstock            2:45.00    2:28.60   2
  4 Tavani, RJ                14 Alpha Crush                     2:30.58   2
  5 Driscoll, Bart            14 Cherokee             3:07.00    2:31.02   2
  6 Utley, Ryan               14 Woodstock                       2:36.66   1
  7 Trujillo, Alex            13 Sequoyah                        2:43.19   1
  8 Carr, Patrick             13 Alpha Crush                     2:45.40   1
  9 Sumner, Will              13 Woodstock            2:19.10    2:47.59   2
 10 Griffith, Mitchell        14 Cherokee             2:46.00    2:47.61   2
 11 DeLillo, Dominick         14 Cherokee             2:53.00    2:50.10   2
 12 Albert, Colin             13 Kennworth                       2:53.75   1
 13 Kachele, Gene             13 River Ridge          2:52.33    2:54.61   2
 14 Critser, Chase            13 Alpha Crush          3:12.16    2:55.11   2
 15 Talati, Sparsh            13 Alpha Crush                     2:59.71   1
 16 Smith, Nate               14 Cherokee                        2:59.91   1
 17 Batease, Elijah           13 River Ridge                     3:04.25   1
 18 Edens, Samuel - Needs Us  13 Walton               3:00.00    3:05.39   2
 19 Bell, Devin               13 Kennworth                       3:12.07   1
 20 Getz, Kyle                13 Kennworth                       3:16.57   1
 21 Egner, Caleb              14 Cherokee                        3:21.36   1

Event 61  800 Meter Run 15-16 Girls
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Hernandez, Nyah           16 Unattached                      2:23.67
  2 Stanley, Kira             16 Kennworth                       2:26.77
  3 Vuckovic, Katherine       15 Unattached           2:24.00    2:32.03
  4 Chamberlain, Ellen        15 Unattached           2:30.00    2:42.06
  5 Jordan, Natalie           16 Sequoyah             2:38.21    3:07.46

Event 62  800 Meter Run 15-16 Boys
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Alkins, Rashon            15 Kennworth                       2:18.12
  2 Moyer, Dustin             15 Cherokee             2:26.00    2:21.55
  3 Pelland, Brian            15 Alpha Crush          2:30.53    2:22.61
  4 Killam, Elliott           16 Etowah               2:30.00    2:27.73
  5 Campbell, Jordan          15 Sequoyah                        2:27.82
  6 Ellingson, Tait           16 Unattached           2:30.00    2:29.34
  7 Rolen, Michael            15 Kennworth                       3:01.20
  8 Pavik, Nathan             15 Kennworth                       3:23.65

Event 65  200 Meter Dash 8 & Under Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Turner, Sophia             8 Unattached             32.78      33.80   1
  2 McRae, Rain                8 Sequoyah               34.48      37.26   2
  3 Lubin, Jada                8 Kennworth                         37.59   3
  4 Matthews, Ava              8 Walton                            41.36   2
  5 Brookshire, Lillian        8 Creekview              41.73      41.57   2
  6 Brothers, Ashley           7 Etowah                            41.81   2
  7 Holland, Emily             7 Etowah                            42.40   4
  8 Sims, Nye'zurri            6 Kennworth                         43.40   3
  9 Matthews, Lillian          8 Walton                            44.21   1
 10 Price, Ryan                8 Etowah                            45.27   3
 11 Talley, Rylan              7 Sequoyah                          45.69   3
 12 Clay, Emma                 7 Creekview              48.98      46.21   4
 13 Delgado, Nicole - Need U   8 Walton                            46.65   1
 14 Sagers, Draesden           6 Cherokee               47.82      47.11   4
 15 McGhee, Micah              7 Sequoyah               50.99      48.70   3
 16 Gayle, Selah               5 Sequoyah               52.49      49.43   1
 17 McGhee, Sloane             8 Sequoyah                          49.98   1
 18 Hambrick, Addison          8 Walton                            51.35   2
 19 Olvin, Sarah               6 Etowah                          1:00.30   2

Event 66  200 Meter Dash 8 & Under Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Tate, Brandon              8 Sequoyah                          37.25   2
  2 Smallwood, Amari           7 Kennworth                         39.32   5
  3 Bartholomew, Kenneth       8 Etowah                            40.06   5
  4 Brooks, Ezra               8 Walton                            40.29   4
  5 Parker, James              7 Kennworth                         40.90   3
  6 Mody, Parth                8 Alpha Crush            43.11      42.25   2
  7 Jewsome, Merrell           6 Kennworth                         42.93   4
  8 White, Hudson              8 River Ridge                       43.93   1
  9 Ford, Jackson              8 Etowah                            44.42   2
 10 Howard, Brayden            7 Sequoyah                          44.87   3
 11 Broaded, Graham            8 Creekview                         44.90   3
 12 Jaramillo-Cadavid, Tomas   6 Kennworth                         47.47   2
 13 Hirschy, Wyatt             8 Creekview                         47.54   4
 14 Welsh, Liam                6 Walton                            52.97   2
 15 Hambrick, Garrett          6 Walton                            54.81   1

Event 67  200 Meter Dash 9-10 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Scribner, Taylor          10 Walton                            31.99   4
  2 Bray, Tessa               10 Sequoyah               34.00      32.67   3
  3 Maxime, Jamari            10 Etowah                            33.48   2
  4 Byrd, Honor               10 Walton                            33.94   3
  5 Lila, Kristine             9 Etowah                            34.56   3
  6 Lila, Kaylin              10 Etowah                            35.59   4
  7 Parodi, Anna Lea          10 Creekview              34.03      36.19   1
  8 Jordan, Diamond           10 Etowah                            36.63   5
  9 Spencer, Lizzy             9 Etowah                            37.76   5
 10 Wilson, Carlie             9 Kennworth                         37.77   5
 11 McIntosh, Elise            9 River Ridge            34.23      38.03   3
 12 Hirschy, Scarlett         10 Creekview              37.49      38.17   5
 13 Brooks, Kaia              10 Walton                            38.71   1
 14 Brooks, Ana               10 Etowah                            39.30   4
 15 Jackson, Jayda            10 Kennworth                         39.53   1
 16 Harper, Reece              9 Sequoyah               41.58      39.98   2
 17 Nixon, Laila              10 Walton                            40.52   2
 18 Sinclair, Natalie         10 Sequoyah                          41.67   1
 19 Smith, Lily               10 Cherokee                          41.81   1
 20 Shafer, Brooke             9 River Ridge            40.55      42.02   4
 21 DeLuca, Braelyn           10 Sequoyah                          42.45   2
 22 vom Saal, Ansley          10 Walton                            42.65   2
 23 Porterfield, Emma         10 River Ridge                       48.32   4
 24 Weatherby, Leah            9 Cherokee               59.00    1:04.27   3

Event 68  200 Meter Dash 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Awoleye, David             9 Walton                            31.21   5
  2 Parodi, Cameron           10 Creekview              31.15      31.70   5
  3 Guest, Austin             10 Creekview              31.40      32.46   4
  4 Malloy, David             10 Kennworth                         32.59   6
  5 Knowles, Ira               9 Kennworth                         32.88   5
  6 Ivers, John               10 Creekview              34.62      33.56   2
  7 Ackerman, James           10 Walton                            34.19   8
  8 Evans, Gavin              10 Sequoyah               34.81      34.39   5
  9 Anderson, Oliver          10 Kennworth                         34.46   7  34.454
 10 Wolfenbarger, William     10 Kennworth                         34.46   5  34.460
 11 Von Seeger, Devin          9 Etowah                            34.90   8
 12 McClairen III, Revis      10 River Ridge            34.05      34.93   3
 13 Valentine, Myles          10 Kennworth                         35.04   3
 14 Greblick, Robert          10 Walton                            35.08   2
 15 Vaccaro, Nicholas          9 Creekview              34.85      35.30   2
 16 Shutts, Jackson            9 Creekview                         35.59   1
 17 Isaac, Benjamin           10 Cherokee               36.30      36.78   1
 18 Wilkinson, Sean           10 Kennworth                         36.83   2
 19 Koita, Isaac               9 Walton                            36.91   7
 20 Hodges, Garrett           10 Cherokee                          37.64   8
 21 Price, Victor              9 Kennworth                         38.40   6
 22 Douglas, Jonah             9 Walton                            38.90   1
 23 Cressman, Emerson          9 Walton                            39.06   4
 24 Bryan, Cooper             10 Etowah                            39.20   4
 25 Smith, Zach               10 Cherokee                          39.63   7
 26 Caraballo, Camron          9 Sequoyah                          40.01   3
 27 Young, Derrion            10 Kennworth                         40.24   7
 28 Aguirre, Shawn            10 Sequoyah                          40.27   3
 29 St. John, Ashtyn          10 Sequoyah               41.04      40.58   1
 30 Avery, Garrett            10 Creekview              40.05      41.72   4
 31 O'Meara, Gabe             10 Alpha Crush                       42.23   7
 32 Traynor, Noah              9 Sequoyah                          42.90   6
 33 Wilson, Andrew             9 Cherokee                          42.97   6
 34 Sagers, Jurgen            10 Cherokee                          44.29   3
 35 Naughton, Liam             9 Etowah                            44.56   7
 36 Christian, Aidan          10 Sequoyah                          45.53   1
 37 Nichols, Charleston        9 Cherokee                          52.97   1

Event 69  200 Meter Dash 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Storm, Avery              12 Walton                            30.65   3
  2 McRae, Mya                11 Sequoyah               29.80      31.34   4
  3 Long, Jasmine             11 River Ridge            34.56      32.10   3
  4 Taylor, Kira              11 Kennworth                         32.29   1
  5 Lila, Kimberly            12 Etowah                            32.36   3
  6 Jewsome, Meriah           12 Kennworth                         32.61   1
  7 Lutzow, Ella              12 Kennworth                         32.70   6
  8 Sack, Casler              12 Walton                            32.85   6
  9 Adekunle, Anna            12 River Ridge                       33.14   6
 10 Moore, Kayla              11 Etowah                            33.39   2
 11 Cochran, Jaidyn           11 Woodstock              31.87      33.82   7
 12 Narayan, Shanti           12 Kennworth                         33.84   3
 13 McGruder, Ansley          12 Kennworth                         33.99   3
 14 Lee, Amber                11 River Ridge            32.58      34.11   7
 15 Cressman, Sydney          12 Walton                            34.70   1
 16 Cantrell, Allison         11 Creekview              35.62      34.83   1
 17 Lockwood, Reagan          11 Sequoyah                          34.98   7
 18 Tyler, Emma               12 Cherokee                          34.99   5
 19 Gautreaux, Jordan         12 Cherokee               35.00      35.22   4
 20 Gatlin, Kiana             11 River Ridge                       35.37   2
 21 Jordan, Daziane           12 Etowah                            35.43   2
 22 Salame, Hala              12 Etowah                            35.78   7
 23 Peterson, Ansley          12 Walton                            36.12   2
 24 Papenhagen, Eva           11 Walton                            36.33   5
 25 Wilson, Haley             11 Kennworth                         36.63   2
 26 Smallwood, Samantha Lora  11 Creekview              37.04      36.97   6
 27 Kelly, Kaitlin            12 Walton                            36.98   1
 28 Dietzel, Tara             12 Cherokee                          37.48   4
 29 Gathard, Joanne - Need U  11 Walton                            38.35   1
 30 Burke, Caitlyn            11 River Ridge                       43.94   5

Event 70  200 Meter Dash 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Hall, Cory                12 River Ridge                       31.02   1
  2 Awoleye, Jonathan         12 Walton                            31.12   4
  3 Maxime, Jamir             12 Etowah                            31.72   5
  4 Geday, Kalayu             11 Kennworth                         32.52   1
  5 Freeman, Jack             12 Walton                            33.00   6
  6 Mason, Kyle               12 Kennworth                         33.10   3
  7 Stiber, Casen             12 Woodstock                         33.15   7
  8 Nixon, Theron             12 Walton                            33.49   1
  9 Vignone, Andrew           12 Walton                            33.53   2
 10 Williams, Christian       11 Sequoyah               34.90      33.96   4
 11 McCrary, Tyson            11 Creekview              29.05      34.20   3
 12 Mccray, Timothy           11 Unattached             29.00      35.00   3
 13 Edusei, Jalen             11 Kennworth                         35.31   4
 14 Rhyant, Jeremiah          12 Kennworth                         35.33   7
 15 Oburu, Joseph             11 Etowah                            35.88   6
 16 Koita, Cheikh             12 Walton                            36.15   6
 17 Smith, Roman              12 Cherokee                          36.75   1
 18 Leeds, John               11 Creekview              36.13      36.88   6
 19 Landreth, Jack            12 Creekview                         36.92   1
 20 Camacho, Julian           12 Sequoyah                          37.00   3
 21 Leveridges, Dawson        12 Kennworth                         37.20   3
 22 Whitfield, Jack           11 Kennworth                         37.82   5
 23 Silva, Michael            11 Sequoyah                          38.90   4
 24 Spring, Jacob             11 River Ridge                       39.90   3
 25 Thompson, Cannon          11 Creekview              37.40      40.83   5
 26 Ensley, Owen              11 Walton                            43.48   7
 27 Morales, Daniel           11 Sequoyah                          44.06   4
 28 Avery, Porter             11 Creekview                         46.46   5
 29 Nichols, Thurston         11 Cherokee                          46.82   2

Event 71  200 Meter Dash 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Brown, Chatham            14 Sequoyah               28.08      26.97   2
  2 Terza, Kali               13 Etowah                            27.37   4
  3 Jackson, Sarai            13 Sequoyah               29.69      29.59   8
  4 Henry, Leah               14 River Ridge            29.53      29.75   4
  5 Todd, Megan               14 Walton                            30.22   2
  6 Zacherl, Riley            13 River Ridge            30.66      30.67   3
  7 Kreh, Alexa               13 Creekview              32.00      30.76   3
  8 Milton, Alexis            14 Kennworth                         31.34   7
  9 Littlewood, Alexa         14 River Ridge            32.43      31.35   8
 10 Mullaney, Hannah          13 Etowah                            31.78   2
 11 Jackson, Taylor           13 Cherokee               31.54      32.07   1
 12 Bickford, Libby           13 Woodstock                         32.26   4
 13 Stinnett, Cydney          13 River Ridge                       32.43   3
 14 Bellamy, Kayla            13 Kennworth                         32.80   7
 15 Winegar, Hannah           14 Etowah                            32.86   5
 16 Rogers, Kate              14 Creekview                         32.93   9
 17 Deutchman, Jamie          14 Kennworth                         33.15   6
 18 Jones, Gabby              14 River Ridge            31.57      33.34  10
 19 Thackray, Tamara          14 Creekview              33.49      33.39   3
 20 Williams, Hannah          14 Cherokee                          33.55   2
 21 Salame, Aliyah            14 Etowah                            33.75   4
 22 Moore, Blythe             14 Creekview                         33.94   4
 23 Julien, Naila             13 Walton                            34.01   1
 24 Graves, Haley             14 Woodstock              36.00      34.03   7
 25 Mason, Kennedy            13 River Ridge            34.30      34.32   5
 26 Anderson, McKenzie        13 Etowah                            34.44   1
 27 Gibson, Maggie            13 Creekview              34.46      34.45   9
 28 Franklin, Maliyah         14 Etowah                            34.94  10
 29 Torres, Melina            14 Sequoyah               35.83      35.02   2
 30 Walsh, Victoria           14 Cherokee                          35.33   5
 31 Ohlrich, Mary Beth        14 Sequoyah                          35.45   7
 32 Hobby, Lindsey            14 River Ridge            34.14      35.62  10
 33 Caspersen, Ciara Grace    13 Etowah                            35.92   1
 34 Kenly, Gabrielle          13 River Ridge            33.91      35.94   3
 35 Stoops, Arden             14 Walton                            36.14   7
 36 Law, Abigail              13 Sequoyah                          36.17   9
 37 Snyder, Emma              13 Cherokee                          36.52   4
 38 Lounsbury, Samantha       13 Walton                            43.74  10

Event 72  200 Meter Dash 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Lott, Jaden               14 Creekview                         26.99   7
  2 Jennings, Hunter          14 Kennworth                         28.16   3
  3 Jewah, Philip             14 Woodstock              26.10      29.07   8
  4 Driscoll, Bart            14 Cherokee                          29.29   6
  5 Baker, McCallum           14 Cherokee                          29.30   6
  6 Roberts, Dillon           14 Creekview              29.24      29.31   1
  7 Cox, Christopher          13 Sequoyah               31.00      29.40   4
  8 Carabello, Cameron        14 Woodstock                         29.72   2
  9 Massey, Owen              13 Creekview              29.26      30.42   2
 10 McCrary, Savion           14 Creekview                         30.54   4
 11 Bratton, Kole             14 Kennworth                         30.58   1
 12 Von Seeger, Max           14 Etowah                            30.84   5
 13 Silva, Joseph             14 Sequoyah                          31.04   3
 14 Tenisci, Jacob            14 Walton                            31.41   3  31.410
 14 Leeds, Daniel             14 Creekview              30.06      31.41   7  31.410
 16 Sehorn, Andrew            13 River Ridge            30.66      31.60   5
 17 Kennedy, Connor           13 Woodstock                         32.28   8
 18 Tolve, Brenden            13 Woodstock                         32.45   7
 19 DeLillo, Dominick         14 Cherokee                          32.85   1
 20 Weatherby, Stephen        13 Cherokee                          33.13   2
 21 Registre, Aaron           13 Sequoyah                          33.20   5
 22 Mann, Josiah              13 Sequoyah                          33.30   6
 23 Campbell, Noah            14 Sequoyah                          34.09   2
 24 Jackson, Jaylen           13 Kennworth                         34.65   1
 25 Burch, Ryan               13 Creekview                         35.84   6
 26 Jones, Robert             13 Walton                            36.01   8
 27 Kachele, Gene             13 River Ridge                       36.55   4

Event 73  200 Meter Dash 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Daugherty, Naomi          16 Creekview              28.83      28.48   2
  2 Brown, Kammann            16 Sequoyah               30.47      30.41   2
  3 Hall, Iliah               15 River Ridge            29.94      31.00   1
  4 Woodruff, Macie Grace     15 Etowah                            32.62   1
  5 Mann, Hannah              15 Sequoyah                          33.40   2
  6 Stuchlik, Anna            15 Etowah                            33.41   2
  7 Makboul, Sara             15 Etowah                            34.10   1

Event 74  200 Meter Dash 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H# Points
===================================================================================
  1 Burr, Chase               15 Creekview              23.25      23.73   1
  2 Alkins, Rashon            15 Kennworth                         25.31   3
  3 Thompson, Hugh            15 Creekview              26.39      26.00   3
  4 Reid, Robert              16 Cherokee               27.04      26.70   2
  5 Campbell, Jordan          15 Sequoyah                          27.35   2
  6 Freeman, Thomas           15 Etowah                            28.68   2
  7 Cintron, Ethan            15 Etowah                            29.05   1
  8 Trujillo, Joe             15 Sequoyah                          29.08   2
  9 Von Essen, Riley          15 Cherokee               29.77      30.24   1
 10 Burch, Carter             15 Creekview              32.02      32.06   1

Event 75  200 Meter Dash 17-18 Women
================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  Points
================================================================================
  1 Louis, Brianca            17 Kennworth                         30.93
  2 McFarland, Caitlyn        17 Creekview                         32.58

Event 77  High Jump 9-10 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
Finals
  1 Parodi, Anna Lea          10 Creekview                       4-00.00      1.21m
  2 Gayle, Niara              10 Sequoyah                        3-10.00      1.16m
  3 Bertrand, Gracy           10 River Ridge                     3-06.00      1.06m
  4 Savage, Lilly              9 Sequoyah                        3-04.00      1.01m
  5 Cline, Selah              10 Creekview                       3-02.00      0.96m
  6 Nix, MacKenna             10 River Ridge          3-01.00   J3-02.00      0.96m
  7 Gatlin, Janaya            10 River Ridge                     3-00.00      0.91m
 -- Kenly, Baileigh            9 River Ridge                          NH
 -- Ross, Virginia            10 Creekview                            NH
 -- Shafer, Brooke             9 River Ridge                          NH
 -- Hasty, Jessica            10 Sequoyah                             NH

Event 78  High Jump 9-10 Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Parodi, Cameron           10 Creekview                       3-10.00      1.16m
  2 Hughes, Jake              10 Creekview                      J3-10.00      1.16m
  3 Vaccaro, Nicholas          9 Creekview                       3-08.00      1.11m
  4 Parker, Gabriel           10 Creekview                      J3-08.00      1.11m
  5 Brooks, Ryan              10 Creekview                       3-06.00      1.06m
  6 Kernan, Tim               10 Alpha Crush          3-09.50   J3-06.00      1.06m
  7 Ball, Donovan              9 Creekview                       3-00.00      0.91m
 -- Davis, Jonathan            9 Walton                               NH
 -- Pitts, William             9 Creekview                            NH

Event 79  High Jump 11-12 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Taylor, Kira              11 Kennworth                       4-02.00      1.27m
  2 Gayle, Mataya             11 Sequoyah             4-00.75    4-00.00      1.21m
  3 Hampton, Jasmine          11 Kennworth                      J4-00.00      1.21m
  4 McKinney, Ivy             12 Etowah                          3-10.00      1.16m
  5 Lee, Amber                11 River Ridge          3-08.00    3-06.00      1.06m
 -- Walker, Cadence           11 Creekview                            NH
 -- Griffin, Hannah           12 Etowah                               NH
 -- Payne, Caylin             12 Sequoyah                             NH
 -- Brown, Juliana            11 Cherokee                             NH
 -- Triola, Ansley            12 Woodstock                            NH

Event 80  High Jump 11-12 Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Parodi, Cade              12 Creekview                       4-06.00      1.37m
  2 Nixon, Theron             12 Walton                          4-04.00      1.32m
  3 Wood, Noah                12 Creekview                      J4-04.00      1.32m
  4 Stogner, Bradley          12 Cherokee                        4-02.00      1.27m
  5 Richards, Roper           12 Creekview                       4-00.00      1.21m
  6 Webb, Barrett             12 Cherokee                        3-10.00      1.16m
  7 Hall, Cory                12 River Ridge          3-10.00   J3-10.00      1.16m
  8 Mason, Kyle               12 Kennworth                       3-08.00      1.11m
  9 Seguin, Christopher       11 Creekview                      J3-08.00      1.11m
 10 McCrary, Tyson            11 Creekview                      J3-08.00      1.11m
 -- Quesenberry, Jack         12 River Ridge                          NH
 -- Alexandre-Louis, Denzel   12 Kennworth                            NH
 -- Greene, Stephen           12 Cherokee                             NH
 -- Gilbert, John Anthony     12 Cherokee                             NH
 -- Spring, Jacob             11 River Ridge                          NH
 -- Leeds, John               11 Creekview                            NH
 -- Thompson, Cannon          11 Creekview                            NH
 -- Slanina, William          11 Cherokee                             NH
 -- Tyner, Ethan              12 Cherokee                             NH
 -- Kirspel, Jonah            11 Creekview                            NH

Event 81  High Jump 13-14 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Webb, Aidan               13 Creekview                       4-10.00      1.47m
  2 Kreh, Alexa               13 Creekview                       4-02.00      1.27m
  3 Littlewood, Alexa         14 River Ridge                    J4-02.00      1.27m
 -- Dalton, Emma              13 Kennworth                            NH
 -- karimi, Joy               13 Sequoyah                             NH
 -- Bland, Reanna             14 River Ridge                          NH
 -- Harrison, Sydney          13 Cherokee                             NH
 -- Lopusnak, Sydney          14 Cherokee                             NH
 -- Minton, Audrey            13 Alpha Crush          3-03.00         NH
 -- Snyder, Emma              13 Cherokee                             NH
 -- Waderich, Sydnie          14 Cherokee                             NH

Event 82  High Jump 13-14 Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Jennings, Hunter          14 Kennworth                       5-10.00      1.77m
  2 Whitfield, Andrew         14 Sequoyah                        5-00.00      1.52m
  3 Jackson, Trent            13 Creekview                       4-08.00      1.42m
  4 Baker, McCallum           14 Cherokee                        4-06.00      1.37m
  4 Austin, Luke              14 Cherokee                        4-06.00      1.37m
  5 Driscoll, Bart            14 Cherokee                       J4-06.00      1.37m
  7 East, Joshua              13 Sequoyah                        4-04.00      1.32m
 -- Campbell, Noah            14 Sequoyah                             NH
 -- Kendall, Alex             14 Sequoyah                             NH
 -- Verdon, Julian            14 Walton                               NH
 -- Tomeny, Collin            13 Sequoyah                             NH
 -- Gee, Gabriel              13 Cherokee                             NH
 -- Griffith, Mitchell        14 Cherokee                             NH
 -- Garcia, Joey              13 Cherokee                             NH
 -- Exton, Hunter             14 River Ridge                          NH
 -- Mitchell, Blake           13 River Ridge                          NH
 -- Walker, Dominik           14 Creekview                            NH

Event 83  High Jump 15-16 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Garman, Hailey            15 Sequoyah                        4-10.00      1.47m
  2 Brown, Kammann            16 Sequoyah                        4-08.00      1.42m
  3 Bethea, Catherine         15 River Ridge                     4-06.00      1.37m
  4 Galvan, Alicia            15 River Ridge                     4-02.00      1.27m

Event 84  High Jump 15-16 Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Alkins, Rashon            15 Kennworth                       5-08.00      1.72m
 -- Reid, Robert              16 Cherokee                             NH
 -- Heimbigner, Conrad        15 Cherokee                             NH

Event 87  Long Jump 8 & Under Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Turner, Sophia             8 Unattached          11-01.25   11-09.00      3.58m
  2 McRae, Rain                8 Sequoyah             9-06.00   10-00.00      3.04m
  3 Sarden, Haley              8 Walton                          7-04.50      2.24m
  4 Sims, Nye'zurri            6 Kennworth                       6-10.25      2.08m
  5 Kinnaman, Claire           8 River Ridge          5-05.25    6-06.75      2.00m
  6 Grogan, Charlie Sue        7 Cherokee                        6-05.50      1.96m
  7 Harvey, Lynden             7 Walton                          6-03.50      1.91m
  8 Lane, Braley               6 River Ridge          4-04.50    6-02.75      1.89m
  9 Massey, Kaitlyn            5 Creekview                       5-00.00      1.52m
  9 Nixon, Ella                6 Walton                          5-00.00      1.52m
 11 Sagers, Draesden           6 Cherokee                        4-07.75      1.41m
 12 Addison, Lauryn            7 Sequoyah                        4-07.00      1.39m
 13 Gayle, Selah               5 Sequoyah                        4-00.75      1.23m
 14 Cline, Avery               7 Creekview                       2-10.50      0.87m
 15 Olvin, Sarah               6 Etowah                          1-10.75      0.57m

Event 89  Long Jump 9-10 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Gayle, Niara              10 Sequoyah            10-11.00   12-08.50      3.87m
  2 Bray, Tessa               10 Sequoyah                       12-07.50      3.84m
  3 Fath, Lauren              10 Creekview                      11-08.00      3.55m
  4 Parodi, Anna Lea          10 Creekview                      10-10.25      3.30m
  5 Peeples, Kamryn           10 Etowah                         10-04.00      3.14m
  6 Breen, Katie              10 Creekview                      10-01.75      3.09m
  7 Brooks, Kaia              10 Walton                          9-09.50      2.98m
  8 Nixon, Laila              10 Walton                          9-09.00      2.97m
  8 Byrd, Honor               10 Walton                          9-09.00      2.97m
 10 Leon, Alizea               9 Sequoyah                        9-06.75      2.91m
 11 Maxime, Jamari            10 Etowah                          9-06.00      2.89m
 12 Cleveland, Abby           10 Cherokee                        9-05.50      2.88m
 13 Brady, Gracie             10 Sequoyah                        8-06.00      2.59m
 14 Hirschy, Scarlett         10 Creekview                       8-02.00      2.48m
 15 Emmett, Molly             10 Cherokee                        8-01.00      2.46m
 16 Pharr, Olivia             10 Creekview                       7-10.25      2.39m
 17 Ross, Virginia            10 Creekview                       7-08.00      2.33m
 18 Nix, MacKenna             10 River Ridge          8-10.50    7-03.00      2.20m
 19 Sierra, Gabriella         10 Etowah                          7-02.50      2.19m
 20 Metcalf, Sophia            9 Etowah                          6-11.50      2.12m
 21 Gibson, Abigail            9 Creekview                       6-10.00      2.08m
 22 Cline, Selah              10 Creekview                       6-06.00      1.98m
 23 Porterfield, Emma         10 River Ridge                     6-04.00      1.93m
 24 Bennett, Madeline         10 Sequoyah                        5-08.00      1.72m
 25 Kinser, Peyton             9 River Ridge          5-10.50    4-08.50      1.43m
 26 Weatherby, Leah            9 Cherokee                        2-05.00      0.73m
 -- Thomas, Miyah             10 Etowah                             FOUL
 -- Jordan, Diamond           10 Etowah                             FOUL
 -- Harper, Reece              9 Sequoyah                           FOUL

Event 91  Long Jump 11-12 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Gayle, Mataya             11 Sequoyah            11-10.00   12-09.75      3.90m
  2 Hampton, Jasmine          11 Kennworth                      12-09.50      3.89m
  3 McRae, Mya                11 Sequoyah            12-00.00   12-09.00      3.88m
  4 Lee, Amber                11 River Ridge         11-01.75   11-10.00      3.60m
  5 Bradford, Sophia          12 River Ridge         11-05.50   11-08.00      3.55m
  6 Mann, Lily                12 Sequoyah                       11-03.25      3.43m
  7 Green, Victoria           12 Etowah                         11-00.50      3.36m
  8 Griffin, Hannah           12 Etowah                         10-11.75      3.34m
  9 Long, Jasmine             11 River Ridge         11-10.75   10-11.00      3.32m
 10 Salame, Hala              12 Etowah                         10-10.25      3.30m
 11 Dietzel, Tara             12 Cherokee                       10-05.25      3.18m
 12 Garman, Skyler            12 Sequoyah                       10-04.75      3.16m
 13 Russell, Nadia            12 River Ridge         11-04.00   10-04.50      3.16m
 14 Little, Kira              11 Etowah                         10-03.25      3.13m
 15 Cincola, Lily             12 Cherokee                        9-11.00      3.02m
 16 Giuliano, Isabella        12 Creekview                       9-08.00      2.94m
 17 Cantrell, Allison         11 Creekview                       9-06.25      2.90m
 18 Gatlin, Kiana             11 River Ridge         10-02.50    9-05.50      2.88m
 19 Dembski, Emery            11 Walton                          9-04.00      2.84m
 20 Zotti, Sophia             12 Walton                          9-00.50      2.75m
 21 O'Connell, Stevie         11 River Ridge          8-06.75    8-09.25      2.67m
 22 McMillan, Alyssa          12 River Ridge                     8-05.00      2.56m
 23 Crelly, Cheyenne          11 Cherokee                        8-04.75      2.55m
 24 Gantt, Katie              12 Etowah                          8-03.00      2.51m
 25 Cookson, Brianna          12 River Ridge          5-10.00    6-10.00      2.08m
 -- Burke, Caitlyn            11 River Ridge          5-03.00       FOUL

Event 92  Long Jump 11-12 Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Parodi, Cade              12 Creekview                      14-01.00      4.29m
  2 Awoleye, Jonathan         12 Walton                         14-00.00      4.26m
  3 Willis, Xavier            11 Sequoyah            13-10.75   13-11.75      4.26m
  4 McCrary, Tyson            11 Creekview                      12-09.50      3.89m
  5 Hall, Cory                12 River Ridge                    12-08.75      3.87m
  6 Vaccaro, Anthony Joseph   12 Creekview                      12-08.00      3.86m
  7 Stogner, Bradley          12 Cherokee                       12-06.00      3.81m
  8 Geday, Kalayu             11 Kennworth                      12-04.25      3.76m
  9 Smith, Garrett            11 Woodstock                      12-04.00      3.75m
 10 Mccray, Timothy           11 Unattached          14-00.00   12-00.00      3.65m
 11 Farrell, Clark            12 Cherokee                       11-04.00      3.45m
 12 Nixon, Theron             12 Walton                         11-03.00      3.42m
 13 Eye, Seth                 11 Etowah                         11-00.00      3.35m
 14 Kirspel, Jonah            11 Creekview                      10-11.00      3.32m
 15 Cooper, Jackson           12 River Ridge         10-03.50   10-10.00      3.30m
 16 Phillips, Owen            12 Alpha Crush         11-07.00   10-06.00      3.20m
 17 Galletly, William         12 Walton                         10-05.00      3.17m
 18 Little, Kai               11 Etowah                         10-04.25      3.15m
 19 Vanderwalt, Andries       11 Creekview                      10-03.00      3.12m
 20 Trujillo, Nicholas        11 Sequoyah                        9-11.00      3.02m
 21 Quesenberry, Jack         12 River Ridge         10-02.50    9-09.00      2.97m
 22 Rhyant, Jeremiah          12 Kennworth                       9-05.00      2.87m
 23 Doran, Andrew             11 Etowah                          9-04.00      2.84m
 24 Kernan, Michael           12 Alpha Crush                     8-11.00      2.71m
 25 White, Cohen              12 River Ridge                     8-05.00      2.56m
 25 Zaubi, Nicholas           11 River Ridge          9-06.50    8-05.00      2.56m
 27 Reilly, Cooper            11 Cherokee                        8-03.00      2.51m
 28 Whitfield, Jack           11 Kennworth                       8-02.00      2.48m
 29 Measures, Matthew         12 Sequoyah                        7-08.00      2.33m
 30 Hartman, Riley            12 Sequoyah                        7-07.00      2.31m
 31 Payne, Luke               11 Creekview                       7-06.50      2.29m
 32 Bailey, Lukas             12 Creekview                       7-06.00      2.28m
 33 Smith, Roman              12 Cherokee                        6-09.50      2.07m
 34 Cole, Shawn               11 Etowah                          5-10.00      1.77m
 35 Nichols, Thurston         11 Cherokee                        5-00.00      1.52m
 36 Newman, William           11 Kennworth                       4-08.75      1.44m
 -- Maxime, Jamir             12 Etowah                             FOUL

Event 93  Long Jump 13-14 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Savage, Jacqueline        14 Unattached          16-01.00   14-08.25      4.47m
  2 Dalton, Emma              13 Kennworth                      13-04.00      4.06m
  3 Kreh, Alexa               13 Creekview                      13-02.25      4.01m
  4 Todd, Megan               14 Walton                         12-11.00      3.93m
  5 Sullivan, Megan           13 Kennworth                      12-09.50      3.89m
  6 Moore, Blythe             14 Creekview                      12-06.75      3.82m
  7 Rogers, Kate              14 Creekview                      12-04.50      3.77m
  8 Jackson, Sarai            13 Sequoyah                       12-04.00      3.75m
  9 Callaro, Ella             13 Cherokee                       12-00.75      3.67m
 10 Mason, Kennedy            13 River Ridge         11-00.00   11-11.50      3.64m
 11 Sarallo, Natalie          13 Cherokee                       11-10.00      3.60m
 12 Donley, Haylee            13 Cherokee                       11-07.00      3.53m
 13 Bryant, Haley             14 Creekview                      11-06.00      3.50m
 14 Torres, Melina            14 Sequoyah                       11-00.00      3.35m
 15 Williams, Hannah          14 Cherokee                       10-11.50      3.34m
 15 Jones, Gabby              14 River Ridge         11-04.75   10-11.50      3.34m
 17 Salame, Aliyah            14 Etowah                         10-10.00      3.30m
 17 Lopusnak, Sydney          14 Cherokee                       10-10.00      3.30m
 19 Newsome, Alden            13 Etowah                         10-05.00      3.17m
 20 Meeker, Emma              14 Cherokee                       10-02.50      3.11m
 21 Littlewood, Alexa         14 River Ridge          9-11.75   10-01.50      3.08m
 22 Ndiaye, Dalila            13 River Ridge                    10-01.25      3.07m
 23 Waderich, Sydnie          14 Cherokee                       10-01.00      3.07m
 24 Trousse, Maddie           13 Woodstock                      10-00.75      3.06m
 25 Law, Abigail              13 Sequoyah                       10-00.00      3.04m
 26 Minton, Audrey            13 Alpha Crush          9-11.75    9-10.50      3.00m
 27 Harrison, Sydney          13 Cherokee                        9-10.00      2.99m
 28 Castle, Alana             14 Cherokee                        9-06.50      2.90m
 29 Reynolds, McKenzie        13 Sequoyah                        9-04.25      2.85m
 30 Bellamy, Kayla            13 Kennworth                       9-02.50      2.80m
 31 Sweeting, Charnae         14 River Ridge          9-04.50    8-10.50      2.70m
 32 O'Connor, Caitlin         13 Sequoyah                        8-07.00      2.61m
 33 Dubiel, Gianna            13 Cherokee                        8-06.00      2.59m
 34 Sanders, Lorelei          13 River Ridge          6-01.50    6-07.00      2.00m
 -- Kroeppler, Ava            13 Sequoyah                           FOUL

Event 94  Long Jump 13-14 Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Rajbhandari, Pranav       14 Walton                         17-04.00      5.28m
  2 Jennings, Hunter          14 Kennworth                      15-10.00      4.82m
  3 Whitfield, Andrew         14 Sequoyah                       15-03.00      4.64m
  4 Baker, McCallum           14 Cherokee                       13-02.50      4.02m
  5 Leeds, Daniel             14 Creekview                      13-02.00      4.01m
  6 Wallace, Tommy            14 River Ridge         13-06.50   13-00.00      3.96m
  7 Starns, James             14 Walton                         12-10.00      3.91m
  7 Tenisci, Jacob            14 Walton                         12-10.00      3.91m
  9 Austin, Luke              14 Cherokee                       12-09.00      3.88m
 10 Von Seeger, Max           14 Etowah                         12-07.00      3.83m
 11 Sinclair, Philip          13 Sequoyah                      J12-07.00      3.83m
 12 Bratton, Kole             14 Kennworth                      12-06.50      3.82m
 13 Littlewood, Axel          14 River Ridge         13-00.50   11-10.75      3.62m
 14 Mitchell, Blake           13 River Ridge                    11-10.00      3.60m
 15 Smith, Nate               14 Cherokee                       11-02.00      3.40m
 16 Sehorn, Andrew            13 River Ridge         13-01.00   10-10.00      3.30m
 17 Massey, Owen              13 Creekview                      10-09.00      3.27m
 18 Edusei, Enoch             14 Kennworth                      10-02.00      3.09m
 19 Batease, Elijah           13 River Ridge                     9-11.50      3.03m
 19 O'Connell, Griffin        13 River Ridge         10-05.00    9-11.50      3.03m
 21 DeLillo, Dominick         14 Cherokee                        9-10.00      2.99m
 22 McDaniel, Nicolas         13 Sequoyah                        9-05.00      2.87m
 23 Gee, Gabriel              13 Cherokee                        8-10.50      2.70m
 24 Thompson, Nate            13 Creekview                       8-05.00      2.56m
 -- Jessop, Corey             13 Walton                             FOUL
 -- Brown, Andrew             13 Sequoyah                           FOUL
 -- Rockey, Ryan              14 Cherokee                           FOUL
 -- Bowen, Michael            14 Kennworth                          FOUL

Event 95  Long Jump 15-16 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Daugherty, Naomi          16 Creekview                      14-01.50      4.30m
  2 Reynolds, Madison         15 Sequoyah                       13-10.50      4.22m
  3 Viker, Taylor             16 Cherokee                       13-08.00      4.16m
  4 Garman, Addison           15 Sequoyah                       13-05.00      4.08m
  5 Koch, Kendra              16 Creekview                      12-08.00      3.86m
  6 Davis, Riley              15 River Ridge         11-06.25   12-06.25      3.81m
  7 Hall, Iliah               15 River Ridge                    10-07.50      3.23m
  8 Makboul, Sara             15 Etowah                         10-05.25      3.18m
  9 Mann, Hannah              15 Sequoyah                       10-05.00      3.17m

Event 96  Long Jump 15-16 Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Smith, Stephen            15 Creekview                      13-08.00      4.16m
  2 Thompson, Hugh            15 Creekview                      13-07.00      4.14m
  3 Garity, Noah              15 Cherokee                       11-05.50      3.49m
  4 Burch, Carter             15 Creekview                      10-09.50      3.28m

Event 99  Javelin Throw 8 & Under Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Brookshire, Lillian        8 Creekview                         26-06      8.07m
  2 Lubin, Jada                8 Kennworth                         26-00      7.92m
  3 Lane, Braley               6 River Ridge         19-01.25      25-10      7.87m
  4 Kallbreier, Taylor         8 Etowah                            22-06      6.85m
  5 Hambrick, Addison          8 Walton                            22-05      6.83m
  6 Hasty, Jaeda               8 Sequoyah                          18-06      5.63m
  7 Talley, Rylan              7 Sequoyah                          18-03      5.56m
  8 rogers, lydia              6 Sequoyah                          16-07      5.05m
  9 Addison, Lauryn            7 Sequoyah                          15-06      4.72m
 10 Graaff, Paisley            6 Etowah                            14-10      4.52m
 11 Gayle, Selah               5 Sequoyah                          11-05      3.47m
 12 Massey, Kaitlyn            5 Creekview                         11-02      3.40m
 13 Olvin, Sarah               6 Etowah                             8-08      2.64m

Event 100  Javelin Throw 8 & Under Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Stricklin, Daniel          8 Walton                            48-03     14.70m
  2 Graaff, Caleb              8 Etowah                            47-09     14.55m
  3 Gayle, Isaiah              7 Sequoyah                          32-10     10.00m
  4 Geday, Gabriel             8 Kennworth                         32-00      9.75m
  5 Bennett, Grayson           8 Creekview                         27-02      8.28m
  6 White, Hudson              8 River Ridge                       26-06      8.07m
  7 McPherson, Joseph          8 Cherokee                          26-00      7.92m
  8 Tharpe, Bryson             8 Etowah                            22-00      6.70m
  9 Howard, Brayden            7 Sequoyah                          16-06      5.02m
 10 Bennett, Luke              6 Sequoyah                          15-10      4.82m
 11 Tharpe, Ryland             6 Etowah                            15-06      4.72m
 12 Conley, Seth               8 Creekview                         13-04      4.06m
 13 Copeland, Logan            7 Woodstock                         12-03      3.73m
 14 Hambrick, Garrett          6 Walton                            10-03      3.12m

Event 101  Javelin Throw 9-10 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Bray, Tessa               10 Sequoyah                          75-11     23.13m
  2 Jackson, Jayda            10 Kennworth                         51-09     15.77m
  3 Heppner, Heidi            10 Alpha Crush            48-00      51-05     15.67m
  4 Seals, Evangeline          9 Creekview                         49-03     15.01m
  5 Hasty, Jessica            10 Sequoyah                          32-09      9.98m
  6 Metcalf, Sophia            9 Etowah                            32-01      9.77m
  7 Leon, Alizea               9 Sequoyah                          32-00      9.75m
  8 Brady, Gracie             10 Sequoyah                          31-00      9.44m
  9 Gatlin, Janaya            10 River Ridge                       29-09      9.06m
 10 Bryan, Olivia             10 Etowah                            29-05      8.96m
 11 Candelario, MacKinsey      9 Creekview                         28-03      8.61m
 12 Rogers, Rebekah            9 Sequoyah                          27-06      8.38m
 13 Bennett, Madeline         10 Sequoyah                          27-04      8.33m
 14 Miles, Mackenzie          10 Kennworth                         25-00      7.62m
 15 Iwane, Peyton             10 Sequoyah                          24-07      7.49m
 16 Brown, Macyn               9 Creekview                         23-11      7.28m
 17 Howard, Aubrey             9 Sequoyah                          18-10      5.74m

Event 102  Javelin Throw 9-10 Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Karimi, Joshua            10 Sequoyah                          73-03     22.32m
  2 Ivers, John               10 Creekview                         63-05     19.32m
  3 Sarden, Aidan              9 Walton                            59-09     18.21m
  4 Knowles, Ira               9 Kennworth                         57-06     17.52m
  5 George, Nathaniel         10 Creekview                         57-05     17.50m
  6 Brookshire, Gabe          10 Creekview                         57-04     17.47m
  7 Shutts, Jackson            9 Creekview                         47-08     14.52m
  8 Watkins, Caleb             9 Etowah                            46-08     14.22m
  9 Young, Derrion            10 Kennworth                         43-02     13.15m
 10 Sehorn, Nathan            10 River Ridge         31-03.50      42-07     12.97m
 11 Tis, Landon               10 Walton                            40-10     12.44m
 12 Burch, (Trey) Bobby       10 Creekview                         38-07     11.76m
 13 Mann, Eben                 9 Sequoyah                          37-08     11.48m
 14 Vos, Jake                 10 Alpha Crush            47-01      34-09     10.59m
 15 Smith, Clement            10 Creekview                         33-03     10.13m
 16 Fletcher, Ethan            9 Etowah                            32-11     10.03m
 17 Brooks, Ryan              10 Creekview                         32-01      9.77m
 18 Tillman, Jordan            9 Kennworth                         31-10      9.70m
 19 Crowley, Patrick          10 Cherokee                          31-04      9.55m
 20 bennett, Asher             9 Sequoyah                          27-08      8.43m
 21 Pitts, William             9 Creekview                         24-04      7.41m
 22 Brooks, Reese              9 Creekview                         24-02      7.36m
 23 Gibson, Caleb             10 Creekview                         22-00      6.70m
 24 Reddick, Preston           9 Sequoyah                          20-08      6.29m

Event 103  Javelin Throw 11-12 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Hampton, Jasmine          11 Kennworth                        111-04     33.93m
  2 Dioguardi, Alexandria     11 Creekview                         56-08     17.27m
  3 Lott, Mekinley            12 Creekview                         55-09     16.99m
  4 Leeds, Lauren             12 Creekview                         54-05     16.58m
  5 Harvey, Sophie-Katherine  11 Walton                            52-00     15.84m
  6 King, Lindsey             11 Kennworth                         49-06     15.08m
  7 Salame, Hala              12 Etowah                            49-00     14.93m
  8 Giuliano, Isabella        12 Creekview                         45-04     13.81m
  9 Olvin, Caroline           12 Etowah                            43-02     13.15m
 10 Griffin, Hannah           12 Etowah                            37-04     11.37m
 11 Rolen, Jenna              12 Kennworth                         35-04     10.76m
 12 Wilson, Haley             11 Kennworth                         33-08     10.26m
 13 Fairlie, Miranda          12 Alpha Crush            27-04      28-01      8.55m
 14 Kang, Lauren              11 River Ridge         27-03.75      24-06      7.46m

Event 104  Javelin Throw 11-12 Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Kernan, Michael           12 Alpha Crush            97-01     100-01     30.50m
  2 Sharp, Samuel             12 Kennworth                         86-06     26.36m
  3 Stiber, Casen             12 Woodstock                         82-02     25.04m
  4 Russell, Luke             11 Creekview                         75-02     22.91m
  5 Kendall, Nikolas          12 Sequoyah            59-10.75      65-09     20.04m
  6 Snyder, Jack              11 River Ridge                       64-08     19.71m
  7 Measures, Matthew         12 Sequoyah                          63-10     19.45m
  8 Cass, Hayden              12 Sequoyah                          63-06     19.35m
  9 Verdon, Jace              11 Walton                            63-04     19.30m
 10 Ball, Riley               12 Creekview                         58-02     17.72m
 11 Graaff, Haden             11 Etowah                            57-05     17.50m
 12 White, Cohen              12 River Ridge                       54-06     16.61m
 13 Byers, Gavin              11 Cherokee                          53-09     16.38m
 14 Norton, Griffin           11 Creekview                         49-09     15.16m
 15 Barber, Riley Jack        11 Creekview                         48-01     14.65m
 16 Burn, JD                  11 Cherokee                          45-03     13.79m
 17 Morales, Daniel           11 Sequoyah                          44-06     13.56m
 18 Spring, Jacob             11 River Ridge                       44-03     13.48m
 19 Wages, Joe                12 River Ridge         45-08.50      43-11     13.38m
 20 Landreth, Jack            12 Creekview                         40-07     12.36m
 21 Broaded, Kirkland         11 Creekview                         38-10     11.83m
 22 Tenisci, Ryan             11 Walton                            38-09     11.81m
 23 Thompson, Cannon          11 Creekview                         35-04     10.76m
 24 Jordan, Andrew            11 Sequoyah                          33-09     10.28m
 25 Cole, Shawn               11 Etowah                            28-00      8.53m

Event 105  Javelin Throw 13-14 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Hooper, Halee             14 Creekview                         62-07     19.07m
  2 karimi, Joy               13 Sequoyah                          58-09     17.90m
  3 Spratt, Faith             14 Etowah                            56-11     17.34m
  4 Harvey, Lilianna          13 Walton                            54-04     16.56m
  5 Robbins, Hannah           13 Sequoyah                          53-01     16.17m
  6 Salame, Aliyah            14 Etowah                            49-02     14.98m
  7 Gunter, Katherine         14 River Ridge            49-02      46-11     14.30m
  8 Pitts, Tori               13 Creekview                         40-03     12.26m
  9 Hogan, Delana             14 Creekview                         37-00     11.27m
 10 Patankar, Brooke          13 Creekview                         36-04     11.07m
 11 Griesemer, Emily          14 Sequoyah                          35-09     10.89m
 12 O'Connor, Caitlin         13 Sequoyah                          34-10     10.61m
 13 Sanders, Lorelei          13 River Ridge            29-00      30-07      9.32m
 14 Gibson, Maggie            13 Creekview                         30-06      9.29m

Event 106  Javelin Throw 13-14 Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Roberts, Dillon           14 Creekview                         95-05     29.08m
  2 Kang, Alex                14 River Ridge         76-02.75      87-05     26.64m
  3 Zertuche, Dilyn           14 Creekview                         76-00     23.16m
  4 Ross, Dean                13 Creekview                         73-08     22.45m
  5 Edens, Samuel - Needs Us  13 Walton                            69-08     21.23m
  6 Sehorn, Andrew            13 River Ridge            47-02      64-01     19.53m
  7 Silva, Joseph             14 Sequoyah                          63-11     19.48m
  8 Port, Grady               13 River Ridge                       62-00     18.89m
  9 Bishop, Jack              13 Sequoyah                          59-06     18.13m
 10 Campbell, Noah            14 Sequoyah                          58-06     17.83m
 11 Chapman, Zachary          13 Creekview                         55-02     16.81m
 12 Nichols, Ethan            13 Etowah                            53-04     16.25m
 13 Smith, Cameron            14 Sequoyah                          52-10     16.10m
 14 East, Joshua              13 Sequoyah                          49-08     15.13m
 15 Tomeny, Collin            13 Sequoyah                          47-05     14.45m
 16 Wallace, Tommy            14 River Ridge            61-01      47-02     14.37m
 16 Bowen, Michael            14 Kennworth                         47-02     14.37m
 18 Burch, Ryan               13 Creekview                         45-03     13.79m
 19 Cass, Dylan               14 Sequoyah                          44-07     13.58m
 20 Fairlie, Nathan           14 Alpha Crush            30-04      42-10     13.05m
 21 Walker, Dominik           14 Creekview                         39-03     11.96m
 22 Brown, Andrew             13 Sequoyah                          30-00      9.14m

Event 107  Javelin Throw 15-16 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Daugherty, Naomi          16 Creekview             120-06     105-10     32.25m

Event 108  Javelin Throw 15-16 Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Cunningham, Gavin         15 Etowah                           104-06     31.85m
  2 Burch, Carter             15 Creekview                         60-07     18.46m
  3 Bailey, Lawson            15 Creekview                         59-08     18.18m
  4 Trujillo, Joe             15 Sequoyah                          40-07     12.36m
  5 Pavik, Nathan             15 Kennworth                         25-01      7.64m

Event 109  Javelin Throw 17-18 Women
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 McFarland, Caitlyn        17 Creekview                         48-07     14.80m

Event 110  Javelin Throw 17-18 Men
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Kimura Smith, Mark        17 Walton                           128-03     39.09m
  2 Blackwell, Noah           17 Creekview                         83-02     25.34m

Event 111  Shot Put 8 & Under Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Clay, Emma                 7 Creekview                      11-05.00      3.47m
  2 Kinnaman, Claire           8 River Ridge                    10-09.25      3.28m
  3 Dioguardi, Adalynn         7 Creekview                       7-08.00      2.33m
  4 Graaff, Paisley            6 Etowah                          7-06.00      2.28m
  5 rogers, lydia              6 Sequoyah                        6-02.00      1.87m
  6 Cline, Avery               7 Creekview                       5-09.25      1.75m

Event 112  Shot Put 8 & Under Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Stricklin, Daniel          8 Walton                         17-06.00      5.33m
  2 Graaff, Caleb              8 Etowah                         17-00.00      5.18m
  3 Gayle, Davin               8 Sequoyah            12-11.75   16-07.00      5.05m
  4 Hirschy, Wyatt             8 Creekview                      12-10.00      3.91m
  5 McPherson, Joseph          8 Cherokee                       11-07.25      3.53m
  6 seguin, john               8 Creekview                      10-10.00      3.30m
  7 Weatherby, Nate            6 Cherokee                       10-09.50      3.28m
  8 Broaded, Graham            8 Creekview                       9-02.00      2.79m

Event 113  Shot Put 9-10 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Gayle, Niara              10 Sequoyah                       18-01.00      5.51m
  2 DeLuca, Braelyn           10 Sequoyah                       15-11.00      4.85m
  3 Heppner, Heidi            10 Alpha Crush                    15-07.00      4.74m
  4 Pharr, Olivia             10 Creekview                      13-00.00      3.96m
  5 Seals, Evangeline          9 Creekview                      12-11.00      3.93m
  6 McPherson, Grace          10 Cherokee                       12-08.00      3.86m
  7 Savage, Lilly              9 Sequoyah                       12-07.50      3.84m
  8 Smith, Lily               10 Cherokee                       12-01.25      3.68m
  9 Brown, Macyn               9 Creekview                      11-09.00      3.58m
 10 Candelario, MacKinsey      9 Creekview                      11-04.00      3.45m
 11 Hasty, Jessica            10 Sequoyah                       10-11.50      3.34m
 12 Brady, Gracie             10 Sequoyah                       10-10.00      3.30m
 13 Rogers, Rebekah            9 Sequoyah                       10-01.00      3.07m
 14 Hubay, Camilla             9 Creekview                       9-09.50      2.98m
 15 Howard, Aubrey             9 Sequoyah                        8-11.00      2.71m
 16 Iwane, Peyton             10 Sequoyah                        8-01.50      2.47m

Event 114  Shot Put 9-10 Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Vaccaro, Nicholas          9 Creekview                      21-04.00      6.50m
  2 Walters, Evan             10 Cherokee                       19-08.00      5.99m
  3 Vos, Jake                 10 Alpha Crush         15-09.75   19-00.00      5.79m
  4 Bryan, Cooper             10 Etowah                         18-01.00      5.51m
  5 Smith, Clement            10 Creekview                      17-01.00      5.20m
  6 Stricklin, Alexander      10 Walton                         16-03.50      4.96m
  7 Crowley, Patrick          10 Cherokee                       16-01.50      4.91m
  8 Smith, Zach               10 Cherokee                       14-11.00      4.54m
  9 Watkins, Caleb             9 Etowah                         14-04.50      4.38m
 10 Parker, Gabriel           10 Creekview                      13-09.50      4.20m
 11 Sagers, Jurgen            10 Cherokee                       13-09.00      4.19m
 12 Byers, Garrett             9 Cherokee                       13-06.00      4.11m
 13 Norton, Braeden            9 Creekview                      11-10.50      3.61m
 14 Bailey, Liam               9 Creekview                       9-10.00      2.99m
 15 Christian, Aidan          10 Sequoyah                        9-03.50      2.83m
 16 Nichols, Charleston        9 Cherokee                        7-02.00      2.18m
 17 Pearson, Connor           10 Etowah                          1-09.00      0.53m
 18 Karimi, Joshua            10 Sequoyah                           1.75      0.04m

Event 115  Shot Put 11-12 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Hampton, Jasmine          11 Kennworth                      26-09.00      8.15m
  2 Little, Kira              11 Etowah                         23-09.00      7.23m
  3 Gayle, Mataya             11 Sequoyah            20-11.75  J23-09.00      7.23m
  4 seguin, meghan            12 Creekview                      19-11.00      6.07m
  5 Giuliano, Isabella        12 Creekview                      19-05.00      5.91m
  6 Adekunle, Anna            12 River Ridge         17-00.75   17-01.00      5.20m
  7 Burke, Brianna            11 River Ridge         15-05.75   15-06.00      4.72m
  8 Walker, Cadence           11 Creekview                      12-07.00      3.83m

Event 116  Shot Put 11-12 Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Vaccaro, Anthony Joseph   12 Creekview                      37-10.00     11.53m
  2 Rogers, Brigham           11 Sequoyah            18-11.75   28-03.00      8.61m
  3 Alexandre-Louis, Denzel   12 Kennworth                      27-02.00      8.28m
  4 Camacho, Julian           12 Sequoyah                       26-01.00      7.95m
  5 Durr, Bryan               11 Sequoyah                       24-03.00      7.39m
  6 Koita, Cheikh             12 Walton                         23-10.00      7.26m
  7 Schuler, Clint            11 Sequoyah                       21-07.00      6.57m
  8 Burn, JD                  11 Cherokee                       19-04.00      5.89m
  9 Cass, Hayden              12 Sequoyah                       18-05.00      5.61m
 10 Byers, Gavin              11 Cherokee                       18-03.00      5.56m
 11 Norton, Griffin           11 Creekview                      17-09.00      5.41m
 12 Morales, Daniel           11 Sequoyah                       17-01.00      5.20m
 13 Bailey, Lukas             12 Creekview                      17-00.00      5.18m
 14 Broaded, Kirkland         11 Creekview                      16-04.00      4.97m
 15 Jordan, Andrew            11 Sequoyah                       16-00.00      4.87m
 16 Landreth, Jack            12 Creekview                      15-09.00      4.80m
 17 Graaff, Haden             11 Etowah                         14-07.00      4.44m
 18 Hartman, Riley            12 Sequoyah                       14-05.00      4.39m
 19 Seguin, Christopher       11 Creekview                      14-04.00      4.36m
 20 Freeman, Brock            12 Sequoyah                       14-02.00      4.31m
 21 Cook, Nathan              12 Sequoyah                       14-01.00      4.29m
 22 seguin, robert            11 Creekview                      13-10.50      4.22m
 23 Nichols, Thurston         11 Cherokee                        9-03.00      2.81m

Event 117  Shot Put 13-14 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Brown, Chatham            14 Sequoyah                       32-09.50      9.99m
  2 Leake, Camille            13 Sequoyah            24-00.00   27-03.00      8.30m
  3 Thackray, Tamara          14 Creekview                      26-02.00      7.97m
  4 karimi, Joy               13 Sequoyah                       24-06.00      7.46m
  4 Lopusnak, Sydney          14 Cherokee                       24-06.00      7.46m
  6 Newsome, Alden            13 Etowah                         24-00.00      7.31m
  7 Terry, Makayla            14 Kennworth                      22-09.00      6.93m
  8 Stinnett, Cydney          13 River Ridge         15-09.25   22-06.00      6.85m
  9 Smith, Laurel             14 Creekview                      22-00.00      6.70m
 10 Gunter, Katherine         14 River Ridge         17-05.50   21-08.00      6.60m
 11 Patankar, Brooke          13 Creekview                      21-04.00      6.50m
 12 Winegar, Hannah           14 Etowah                         21-03.00      6.47m
 13 Olvin, Veronica           13 Etowah                         21-01.00      6.42m
 14 Crelly, Kaelyn            13 Cherokee                       20-06.00      6.24m
 15 Herrick, Riley            14 River Ridge         19-03.25   20-01.00      6.12m
 16 Warholak, Haley           13 River Ridge         17-06.00   20-00.00      6.09m
 17 Gibson, Maggie            13 Creekview                      19-00.00      5.79m
 18 Dubiel, Gianna            13 Cherokee                       18-03.00      5.56m
 19 Pitts, Tori               13 Creekview                      17-08.00      5.38m
 20 O'Connor, Caitlin         13 Sequoyah                       17-06.00      5.33m
 21 McCollum, Isabella        13 Etowah                         17-01.00      5.20m
 22 Anderson, McKenzie        13 Etowah                         17-00.00      5.18m
 23 Theriault, Haley          13 Etowah                         16-01.00      4.90m
 24 Caspersen, Ciara Grace    13 Etowah                         14-11.00      4.54m

Event 118  Shot Put 13-14 Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Kang, Alex                14 River Ridge         30-05.50   34-06.00     10.51m
  2 Dioguardi, Jude           14 Creekview                      32-04.00      9.85m
  3 Muse, Nathan              14 Cherokee                       32-00.00      9.75m
  4 Edusei, Enoch             14 Kennworth                      27-02.00      8.28m
  5 Weatherby, Stephen        13 Cherokee                       25-09.00      7.84m
  6 O'Connell, Griffin        13 River Ridge         16-00.50   19-10.00      6.04m
  7 Fischer, Mason            14 Sequoyah                       18-08.50      5.70m
  8 Jennings, Justin          13 Cherokee                       18-07.00      5.66m
  9 Cass, Dylan               14 Sequoyah                       18-00.00      5.48m
  9 East, Joshua              13 Sequoyah                       18-00.00      5.48m
 11 Batease, Elijah           13 River Ridge                    17-10.00      5.43m
 12 Mitchell, Blake           13 River Ridge                    16-10.00      5.13m
 13 Tomeny, Collin            13 Sequoyah                       16-00.00      4.87m
 14 Gee, Gabriel              13 Cherokee                       15-00.00      4.57m

Event 119  Shot Put 15-16 Girls
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Smith, Taylor             15 Creekview                      40-00.00     12.19m
  2 Brown, Kammann            16 Sequoyah                       20-02.00      6.14m
  3 Garcia, Moraima           15 Creekview                      19-08.00      5.99m

Event 120  Shot Put 15-16 Boys
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 Trujillo, Joe             15 Sequoyah                       24-07.00      7.49m
  2 Shirley, Levi             15 Sequoyah                       19-11.00      6.07m

Event 121  Shot Put 17-18 Women
==========================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals            Points
==========================================================================================
  1 McFarland, Caitlyn        17 Creekview                      26-00.00      7.92m
Comments