Home‎ > ‎Results‎ > ‎

Meet Results - Alpha Crush / River Ridge Invitational - River Ridge High School - May 21, 2016

Event 1  3000 Meter Run 11-12 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
Finals
  1 Dietzel, Tara             11 Cherokee                       13:03.66
  2 Gayle, Mataya             10 Sequoyah                       13:17.77
  3 Olvin, Caroline           11 Etowah              12:45.00   13:19.18
  4 Craig, Sydney             11 Etowah              13:00.00   14:28.15
  5 Sykes, Macie Grace        10 Creekview                      14:30.63
  6 Brown, Juliana            11 Cherokee                       15:01.21
  7 Otersen, Julianne         10 Creekview                      15:55.04

Event 2  3000 Meter Run 11-12 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Vos, Joseph               11 Alpha Crush         10:50.35   10:49.21
  2 Farrell, Clark            11 Cherokee            10:53.10   11:00.54
  3 McGovern, Padraig         11 Cherokee            11:57.65   12:04.44
  4 Labasi, Jacob             11 Sequoyah                       12:05.80
  5 Daniels, Tyler            11 Etowah              12:50.00   12:29.13
  6 Ade, Walker               10 Etowah              12:45.00   12:30.23
  7 Mahorner, Andrew          11 Kennworth                      12:46.75
  8 Bonham, Corey             10 Sequoyah                       12:46.97
  9 Martin, Noah              12 Alpha Crush         13:08.64   13:13.37
 10 Sawtell, Zach             10 Alpha Crush                    13:17.98
 11 Freeman, Brock            11 Sequoyah                       14:18.27

Event 3  3000 Meter Run 13-14 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 McLean, Katelyn           13 Alpha Crush         11:24.82   11:24.13
  2 Lance, Meg                12 Etowah              12:10.00   12:15.10
  3 Blank, Dani               13 Alpha Crush                    12:38.99
  4 Riley, Laken              14 Sequoyah                       13:04.84
  5 Calbert, Makenna          12 Etowah              12:45.00   13:10.90
  6 Rogers, Susanna           12 Sequoyah                       13:45.06
  7 Crutchfield, Alison       12 Walton                         14:29.83

Event 4  3000 Meter Run 13-14 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Tavani, RJ                13 Alpha Crush         10:37.35   10:16.49
  2 Marshall, Hayden          14 Alpha Crush                    10:32.81
  3 Kendall, Alex             13 Sequoyah            11:53.40   11:55.67
  4 Parks, Sean               13 Sequoyah                       11:57.19
  5 Tate, Matthew             12 Walton              11:38.00   12:00.11
  6 Neuman, Carter            14 Sequoyah                       12:01.95
  7 Garriques, Braeden        12 Creekview           12:00.29   12:11.40
  8 Batease, Elijah           12 River Ridge                    12:22.96
  9 Foraker, Ashton           12 Alpha Crush         13:42.57   12:29.81
 10 Tomeny, Collin            13 Sequoyah                       12:44.40
 11 Kachele, Gene             12 River Ridge         12:50.34   13:52.78
 12 Thompson, Nate            12 Creekview                      14:31.11
 13 Walker, Dominik           13 Creekview                      14:51.53

Event 5  3000 Meter Run 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Thomas, Bella             15 Creekview                      11:33.83

Event 6  3000 Meter Run 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Pelland, Brian            14 Alpha Crush         10:37.21   10:13.90
  2 Wyman, Matthew            14 Kennworth           12:09.68   11:26.40
  3 Gerdes, Alexander         14 Sequoyah                       11:42.53
  4 Johnson, Gus              14 Alpha Crush                    13:07.91

Event 8  3000 Meter Run 17-18 Men
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Valbuena, Andrew          17 Unattached          10:25.00   10:29.61

Event 9  100 Meter Hurdles 11-12 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Bradford, Sophia          12 River Ridge            20.99      20.32   3
  2 Smith, Cadey              12 Sequoyah               30.05      20.40   2
  3 Bacon, Callie             12 Sequoyah                          20.42   1
  4 Gayle, Mataya             10 Sequoyah                          20.51   1
  5 Adekunle, Anna            11 River Ridge            27.06      20.93   2
  6 Long, Jasmine             11 River Ridge            20.65      21.00   3
  7 Lee, Amber                11 River Ridge            22.32      21.96   3
  8 Salame, Hala              11 Etowah                            22.27   2
  9 Young, Reagan             12 River Ridge            22.49      22.45   3
 10 Gatlin, Kiana             11 River Ridge            21.47      22.57   3
 11 Maddox, Avery             12 River Ridge            22.91      23.30   3
 12 Tyler, Emma               11 Cherokee               23.37      23.38   3
 13 O'Connell, Stevie         10 River Ridge            23.99      24.59   2
 14 Sykes, Macie Grace        10 Creekview                         25.07   1
 15 McMillan, Alyssa          11 River Ridge            25.77      25.51   2
 16 Walker, Cadence           11 Creekview                         25.80   2

Event 10  100 Meter Hurdles 11-12 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Stogner, Bradley          11 Cherokee               18.77      19.04   4
  2 Wood, Noah                12 Creekview              20.55      19.20   4
  3 Parodi, Cade              12 Creekview                         19.72   1
  4 McCrary, Tyson            10 Creekview                         19.93   2
  5 Hall, Cory                12 River Ridge                       20.66   3
  6 Spring, Jacob             11 River Ridge                       20.95   2
  7 Webb, Barrett             11 Cherokee               20.84      21.31   4
  8 Cooper, Jackson           11 River Ridge                       21.39   3
  9 Greene, Stephen           11 Cherokee               23.65      22.21   4
 10 Labasi, Jacob             11 Sequoyah                          22.53   2
 11 Zaubi, Nicholas           11 River Ridge                       22.73   1
 12 McGovern, Padraig         11 Cherokee               22.69      23.41   4
 13 Hartman, Riley            12 Sequoyah                          23.58   2
 14 White, Cohen              11 River Ridge            25.58      24.33   3
 15 Tyner, Ethan              11 Cherokee               26.62      25.33   3
 16 Snyder, Jack              10 River Ridge                       25.38   3
 17 Slanina, William          10 Cherokee               27.81      27.74   3

Event 11  100 Meter Hurdles 13-14 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Uwaomah, Chioma           13 River Ridge            19.76      18.54   3
  2 Kreh, Alexa               13 Creekview                         19.77   2
  3 Bryant, Haley             14 Creekview              20.13      20.01   3
  4 Johnson, Alesia           13 Sequoyah               20.27      20.15   3
  5 Webb, Aidan               13 Creekview              21.03      20.16   3
  6 Henry, Leah               13 River Ridge            20.22      20.21   3
  7 Day, Julia                13 River Ridge            22.21      20.35   2
  8 Williams, Hannah          13 Cherokee               21.26      20.93   3
  9 Gerdes, Allison           13 Sequoyah               22.25      21.04   2
 10 Rogers, Susanna           12 Sequoyah                          21.09   1
 11 O'Connor, Caitlin         12 Sequoyah                          21.27   1
 12 Salame, Aliyah            13 Etowah                            21.61   2
 13 Snyder, Emma              12 Cherokee               21.95      22.39   3
 14 Jordan, Samantha          13 Creekview                         23.60   2
 15 Harrison, Sydney          12 Cherokee               24.21      24.14   2
 16 Sanders, Lorelei          12 River Ridge            48.16      26.81   2

Event 12  100 Meter Hurdles 13-14 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Cox, Christopher          13 Sequoyah               16.20      18.75   3
  2 Massey, Owen              13 Creekview              19.99      19.00   3
  3 Kinney, DJ                14 Cherokee               21.16      19.03   2
  4 Wallace, Tommy            13 River Ridge            16.50      20.29   3
  5 DeLillo, Dominick         13 Cherokee               21.53      20.59   2
  6 Leeds, Daniel             13 Creekview              17.32      20.91   3
  7 Sehorn, Andrew            13 River Ridge            17.30      21.01   3
  8 Garcia, Joey              12 Cherokee               21.72      21.15   2
  9 Thompson, Nate            12 Creekview                         21.48   1
 10 Schmidt, Clay             13 River Ridge            18.20      21.78   3
 11 Kendall, Alex             13 Sequoyah                          22.13   1
 12 Fischer, Mason            14 Sequoyah                          22.29   1
 13 O'Connell, Griffin        12 River Ridge            18.99      22.40   3
 14 Holman, Carter            12 River Ridge                       22.66   2
 15 Walker, Dominik           13 Creekview              23.67      24.95   2
 16 Batease, Elijah           12 River Ridge                       24.99   1
 17 Mitchell, Blake           12 River Ridge                       29.28   1

Event 13  100 Meter Hurdles 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Schwerzler, Ashley        14 Creekview              18.40      18.63
  2 Daugherty, Naomi          16 Creekview              19.95      18.69
  3 Braselton, Jessalynn      16 Creekview              21.32      18.89
  4 Reynolds, Madison         15 Sequoyah               19.72      18.98
  5 Friesz, Destiny           14 River Ridge            22.14      21.52

Event 14  100 Meter Hurdles 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Walters, Joshua           15 Cherokee               21.21      20.09
  2 Johnson, Lincoln          14 Cherokee               22.00      22.73
  3 Cintron, Ethan            14 Etowah                            27.46

Event 15  100 Meter Hurdles 17-18 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Jenkins, Ansley           16 Creekview              18.49      18.54

Event 17  400 Meter Dash 8 & Under Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Sarden, Haley              7 Walton                          1:21.38   4
  2 Goss, Nya                  7 Milton               1:26.20    1:21.56   4
  3 Matthews, Ava              8 Walton                          1:29.62   3
  4 Daniels, Mallory           8 Etowah                          1:30.10   3
  5 Lubin, Jada                7 Kennworth                       1:31.31   4
  6 Matthews, Lillian          8 Walton                          1:34.25   2
  7 Delgado, Nicole - Need U   7 Walton                          1:35.28   1
  8 Clay, Emma                 7 Creekview                       1:38.14   3
  9 Grogan, Charlie Sue        6 Cherokee             1:42.33    1:38.26   2
 10 Kinnaman, Claire           8 River Ridge                     1:40.05   2
 11 Lane, Braley               5 River Ridge                     1:40.60   1
 12 Harvey, Lynden             7 Walton                          1:41.08   2
 13 Brookshire, Lillian        7 Creekview            1:37.01    1:41.81   1
 14 Ibraham, Jineen            6 Milton                          1:42.63   1
 15 Henderson, Hailey          7 Sequoyah                        1:43.99   4
 16 Hambrick, Addison          8 Walton                          1:47.12   3
 17 McGhee, Micah              6 Sequoyah                        1:49.45   4
 18 Inan, Ayla                 7 Walton                          1:50.18   2
 19 McGhee, Sloane             8 Sequoyah                        1:51.30   1
 20 Graaff, Paisley            6 Etowah                          1:52.19   1
 21 Estes, London              5 Milton                          2:58.02   2

Event 18  400 Meter Dash 8 & Under Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Brooks, Ezra               8 Walton                            47.67   2
  2 Watkins, Alex              8 Cherokee             1:41.60      52.50   2
  3 Emmett, Luke               7 Cherokee             1:42.26      52.99   2
  4 Howard, Brayden            6 Sequoyah                          59.82   2
  5 Ibraham, Ouss              5 Milton                          1:11.95   2
  6 Fournier, Asher Need Usa   7 Walton                          1:13.09   2
  7 Thomas, Elijah             5 Etowah                          1:14.33   5
  8 Lester, Tristan            7 Milton               1:17.69    1:16.08   5
  9 Tate, Brandon              7 Sequoyah             1:25.16    1:24.95   6
 10 Estes, Lawson              8 Milton               1:36.96    1:26.09   1
 11 Schuster, Franklin         7 Etowah                          1:26.44   3
 12 Thomas, Jeremiah           7 Etowah                          1:28.16   3
 13 Floyd, Bryce               6 Walton                          1:28.52   1
 14 Chari, Keith               6 Walton                          1:29.29   4
 15 McGaw, Jeremy              7 YMCA Spirit                     1:29.48   4
 16 Killam, Matthew            8 Etowah                          1:29.55   5
 17 Gayle, Davin               8 Sequoyah                        1:29.64   6
 18 Gayle, Isaiah              6 Sequoyah                        1:30.91   1
 19 Smallwood, Amari           6 Kennworth                       1:31.48   5
 20 Henderson, Kenneth         7 Etowah                          1:34.22   4
 21 Bartholomew, Kenneth       8 Etowah                          1:37.12   3
 22 Mateo, Diego Need Usatf    7 Walton                          1:37.50   1
 23 Thomas, Oren               7 Etowah                          1:37.57   1
 24 Thomas, Jordan             6 Etowah                          1:37.68   3
 25 Broaded, Graham            7 Creekview                       1:48.83   5
 26 Tharpe, Ryland             5 Etowah                          1:50.65   1
 27 Graaff, Caleb              7 Etowah                          1:54.34   5
 28 Welsh, Liam                5 Walton                          1:57.22   6
 29 Hosea, Landon              5 Milton               2:04.81    1:58.08   1
 30 Hambrick, Garrett          6 Walton                          1:59.36   4

Event 19  400 Meter Dash 9-10 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Heppner, Heidi            10 Alpha Crush          1:12.48    1:13.27   1 
  2 Thomas, Miyah              9 Etowah                          1:16.15   5 
  3 Bray, Tessa                9 Sequoyah                        1:18.54   1 
  4 Peeples, Kamryn            9 Etowah               1:15.00    1:19.25   2 
  5 Sharma, Anita              9 Walton                          1:20.15   2 
  6 Taylor, Marisa             8 Kennworth            1:32.51    1:20.24   1 
  7 Savage, Lilly              8 Sequoyah                        1:22.25   5 
  8 Palma, Manuela            10 Walton                          1:23.67   6 
  9 Gayle, Niara               9 Sequoyah             1:18.00    1:24.46   3 
 10 Brooks, Kaia              10 Walton                          1:24.63   4 
 11 Norris, Ryan               9 Alpha Crush                     1:28.82   5 
 12 Castillo, Sofia            9 Sequoyah             1:30.26    1:30.63   3 
 13 Youngblood, Morgan         8 Alpha Crush          1:34.04    1:30.71   4 
 14 Rogers, Rebekah            8 Sequoyah             1:35.27    1:30.72   3 
 15 Vela, Liliana              8 Walton                          1:31.25   1 
 16 Miller, Helen              9 YMCA Spirit                     1:32.20   1 
 17 Ray, London                9 Alpha Crush          1:29.97    1:32.42   2 
 18 Duffie, Alexandra         10 Alpha Crush          1:26.86    1:33.35   4 
 19 Mody, Prisha               9 Alpha Crush          3:26.71    1:33.50   2 
 20 Wilson, Carlie             8 Kennworth                       1:34.61   2 
 21 Cole, Clare                9 Alpha Crush          1:27.41    1:34.79   4 
 22 Sinclair, Natalie          9 Sequoyah                        1:35.44   2 
 23 Henry, Garbriella          9 Milton                          1:36.00   6 
 24 Hasty, Jessica             9 Sequoyah             1:40.22    1:36.33   2 
 25 Emmett, Molly              9 Cherokee             1:32.00    1:36.43   4 
 26 Leon, Alizea               9 Sequoyah                        1:36.55   5 
 27 Sierra, Gabriella          9 Etowah                          1:38.05   3 
 28 Bennett, Madeline         10 Sequoyah                        1:38.83   6 
 29 Harper, Reece              9 Sequoyah                        1:41.45   6 
 30 Brown, Macyn               8 Creekview            1:41.86    1:41.79   5 
 31 Partain, Lyla              9 Creekview                       1:45.56   5 
 32 Gibson, Abigail            8 Creekview                       1:48.19   4

Event 20  400 Meter Dash 9-10 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Malloy, David              9 Kennworth            1:13.00    1:13.63   7
  2 Goss, Eddie                9 Milton               1:12.10    1:14.52   5
  3 Gross, Tyler               9 Kennworth            1:14.00    1:15.82   6
  4 Wilson, Shawn              9 Kennworth                       1:17.74   6
  5 Anderson, Oliver          10 Kennworth                       1:17.86   4
  6 Abel, Gregory              9 Walton                          1:18.67   6
  7 Kernan, Tim               10 Alpha Crush          1:16.57    1:19.20   5
  8 Wolfenbarger, William      9 Kennworth                       1:20.31   2
  9 Ibraham, Hamza             9 Milton                          1:20.32   2
 10 Washington, Jairus         9 River Ridge          1:25.77    1:21.68   7
 11 Isibor, Christiaan         9 Milton               1:22.50    1:22.46   5
 12 Mitchell, John            10 Walton                          1:22.72   1
 13 Tolchinsky, Dylan          9 Walton                          1:22.73   5
 14 Isaac, Benjamin           10 Cherokee             1:24.00    1:22.98   4
 15 Guest, Austin              9 Creekview                       1:24.01   3
 16 Price, Victor              8 Kennworth            1:17.00    1:26.84   6
 17 Greblick, Robert           9 Walton                          1:27.00   1
 18 Johnson, Alexander         9 YMCA Spirit                     1:27.01   3
 19 Caraballo, Camron          8 Sequoyah             1:24.70    1:29.05   2
 20 Morin, Kiefer              9 Walton                          1:29.16   1
 21 Carey, Anderson            9 Walton                          1:30.02   1
 22 Brookshire, Gabe           9 Creekview            1:30.71    1:30.71   3
 23 Aguirre, Shawn             9 Sequoyah             1:27.79    1:31.30   2
 24 Engberg, Soren            10 Walton                          1:31.50   2
 25 Wilson, Andrew             9 Cherokee             1:36.96    1:31.58   1
 26 Fournier, Chase Need Usa   9 Walton                          1:31.72   1
 27 Harrington, Chase         10 River Ridge                     1:32.81   5
 28 Brooks, Reese              8 Creekview                       1:33.61   4
 29 bennett, Asher             8 Sequoyah                        1:35.04   6
 30 Pearson, Connor           10 Etowah                          1:35.25   3
 31 Porterfield, Colin         8 River Ridge                     1:35.27   2
 32 Inan, Omer                 9 Walton                          1:36.48   5
 33 Christian, Aidan          10 Sequoyah                        1:36.70   3
 34 Poulard, Gregory           8 Sequoyah                        1:37.40   3
 35 Byers, Garrett             8 Cherokee                        1:39.62   2
 36 Dzinotyiwei, Emmanuel     10 Etowah                          1:43.00   4
 37 Smith, Clement             9 Creekview                       1:45.74   4
 38 Ririe, Noah                9 Cherokee             1:41.66    1:45.87   4
 39 Haffner, Hilkiah           8 Etowah                          1:52.69   5

Event 21  400 Meter Dash 11-12 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Gantt, Zaili              11 Unattached           1:05.00    1:05.53   1
  2 Goss, Jada                12 Milton               1:13.40    1:10.98   1
  3 Bacon, Callie             12 Sequoyah             1:09.28    1:11.01   5
  4 Storm, Avery              12 Walton                          1:11.78   4
  5 Goins, Simone             12 River Ridge          1:10.34    1:14.52   1
  6 Moore, Kayla              10 Etowah                          1:14.77   6
  7 Hirschi, Faith            12 Alpha Crush                     1:15.10   3
  8 Heppner, Clara            11 Alpha Crush          1:16.15    1:15.55   1
  9 Talati, Srishti           11 Alpha Crush          1:19.15    1:16.50   2
 10 Cox, Lauren               11 Walton                          1:17.58   5
 11 McGruder, Ansley          11 Kennworth                       1:17.74   6
 12 Maddox, Avery             12 River Ridge                     1:19.38   3
 13 Long, Jasmine             11 River Ridge          1:14.38    1:19.44   3
 14 Mann, Lily                11 Sequoyah                        1:19.46   3
 15 Sack, Casler              11 Walton                          1:19.61   4
 16 Smallwood, Alana          10 Kennworth            1:21.66    1:21.15   2
 17 Blackwell, Anna Grace     11 Creekview                       1:21.57   4
 18 Papenhagen, Eva           11 Walton                          1:22.00   5
 19 McMillan, Alyssa          11 River Ridge          1:25.96    1:22.59   3
 20 Tyler, Emma               11 Cherokee             1:20.30    1:22.68   4
 21 Harvey, Sophie-Katherine  10 Walton                          1:23.09   4
 22 Lyen, Ashley              11 Etowah                          1:24.23   5
 23 Olvin, Caroline           11 Etowah                          1:24.66   2
 24 Rainwater, Hallie         12 Alpha Crush          1:25.35    1:26.90   5
 25 Brown, Juliana            11 Cherokee             1:27.44    1:27.79   2
 26 Sager, Riley              11 Etowah                          1:29.10   2
 27 Gantt, Katie              11 Etowah                          1:31.39   6
 28 Giuliano, Isabella        11 Creekview                       1:34.38   2
 29 Koster, Victoria Need Us  11 Walton                          1:35.34   5
 30 Sowers, Rebecca           10 Creekview                       1:39.73   2
 31 Meyer, Vanessa            11 Sequoyah                        1:47.58   4

Event 22  400 Meter Dash 11-12 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mwangi, Vince             12 Etowah                          1:05.59   4
  2 Kernan, Michael           12 Alpha Crush          1:09.80    1:06.62   2
  3 Moses, Zachary            12 Walton                          1:07.73   3
  4 Nation, Ethan             11 Milton               1:13.25    1:10.02   2
  5 Isibor, Christian         11 Milton               1:14.48    1:11.90   1
  6 Billings, Robert          11 Milton               1:15.69    1:13.90   4
  7 Bailey, Matthew           11 YMCA Spirit                     1:14.52   1
  8 Ball, Riley               11 Creekview                       1:14.78   4
  9 Leveridges, Dawson        11 Kennworth            1:10.10    1:15.04   3
 10 Webb, Barrett             11 Cherokee             1:11.78    1:15.09   4
 11 Vignone, Andrew           12 Walton                          1:15.21   2
 12 Jones, Jailyn             12 Smyrna Elite                    1:16.52   1
 13 Graham, William           12 Sequoyah                        1:18.25   1
 14 Geday, Kalayu             10 Kennworth                       1:20.24   1
 15 Reilly, Cooper            10 Cherokee             1:30.00    1:21.98   3
 16 Cook, Nathan              11 Sequoyah                        1:22.41   2
 17 Martin, Trey              10 Milton               1:26.14    1:25.99   5
 18 Silva, Michael            11 Sequoyah                        1:30.73   1
 19 White, Cohen              11 River Ridge          1:31.40    1:31.85   1
 20 Quesenberry, Jack         12 River Ridge          1:32.89    1:32.63   5
 21 Sirkin, Hayden            10 Milton               1:32.10    1:34.48   2
 22 Latvakoski, Niko          12 Milton                          1:44.65   4
 23 Bridgers, Connor          11 Walton                          1:46.57   3

Event 23  400 Meter Dash 13-14 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Castillo, Isabela         13 Sequoyah             1:04.53    1:04.07   3
  2 Terza, Kali               13 Etowah               1:05.00    1:06.55   1
  3 Goss, Kennedy             14 Milton                          1:06.98   4
  4 Zacherl, Riley            12 River Ridge          1:06.77    1:07.17   4
  5 Olmore, Ellen             14 Kennworth            1:08.73    1:07.50   2
  6 Johnson, Alesia           13 Sequoyah                        1:09.62   3
  7 McEntaggart, Catherine    12 Walton                          1:11.18   1
  8 Vansword, Katherine       13 Sequoyah                        1:12.36   3
  9 Gerdes, Allison           13 Sequoyah                        1:13.24   1
 10 McLean, Katelyn           13 Alpha Crush          1:13.33    1:13.85   1
 11 Felder, Gabrielle         13 YMCA Spirit          1:30.00    1:14.57   3
 12 Deutchman, Jamie          13 Kennworth            1:15.63    1:15.61   2
 13 Menshon, Taylor           13 Etowah                          1:17.79   3
 14 Hart, Sierra              14 Walton                          1:18.73   5
 15 Snyder, Emma              12 Cherokee             1:19.28    1:19.02   1
 16 Kroeppler, Ava            12 Sequoyah                        1:19.19   3
 17 Herrick, Riley            13 River Ridge                     1:19.55   4
 18 Freeman, Isabella         12 River Ridge          1:16.86    1:19.73   1
 19 Beach, Reagan             13 Kennworth                       1:19.77   5
 20 Stoops, Arden             14 Walton                          1:20.53   4
 21 Harrison, Sydney          12 Cherokee             1:20.00    1:22.67   1
 22 Catalano, Sofia           13 Cherokee             1:23.80    1:23.05   3
 23 King, Lauren              14 Etowah                          1:23.10   4
 24 Turner, Leeah             13 Walton                          1:23.23   2
 25 Ellis, Ariel              13 Alpha Crush                     1:23.65   4
 26 Woodham, Caitlin          13 Creekview                       1:31.72   2

Event 24  400 Meter Dash 13-14 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Williams III, Errol       13 Alpha Crush          1:02.41      58.93   4
  2 Jennings, Hunter          14 Kennworth                       1:00.39   3
  3 Evans, Egarnoise          13 Smyrna Elite           59.85    1:01.48   5
  4 Kang, Alex                13 River Ridge          1:06.16    1:03.01   1
  5 Schonberger, Reed         13 Etowah                          1:03.21   2
  6 Lopez, Maddux             13 Sequoyah             1:02.59    1:03.69   3
  7 Whitfield, Andrew         14 Sequoyah                        1:06.45   2
  8 Smith, Cameron            13 Sequoyah             1:09.00    1:07.48   6
  9 Silva, Joseph             13 Sequoyah                        1:08.69   1
 10 Ashe, Matthew             13 Alpha Crush                     1:10.23   6
 11 Stewart, Nicklaus         13 Creekview                       1:10.61   2
 12 Addeo, Evan               14 Walton                          1:11.20   4
 13 Trujillo, Alex            13 Sequoyah                        1:11.30   3
 14 Tenisci, Jacob            14 Walton                          1:11.68   1
 15 Meyer, Jaden              12 Sequoyah                        1:12.90   2
 16 Millson, Daniel           12 Unattached           1:09.00    1:13.21   1
 17 Campbell, Noah            13 Sequoyah                        1:14.09   3
 18 Critser, Chase            13 Alpha Crush          1:13.99    1:14.60   2
 19 Jones, Robert             13 Walton                          1:15.56   1
 20 Spurlin, William          13 Sequoyah                        1:16.74   2
 21 Maddox, Dylan             12 Cherokee                        1:17.15   5
 22 Smith, Nate               14 Cherokee                        1:17.74   6
 23 Lansirinne, Sisu          12 Milton                          1:19.41   4
 24 Talati, Sparsh            13 Alpha Crush                     1:19.57   6
 26 Stacy, Brent              12 Creekview                       1:22.61   5
 27 East, Joshua              13 Sequoyah                        1:23.20   5
 28 Thornton, Samuel          13 Walton                          1:23.94   1
 29 Hufnagel, Joss            13 Alpha Crush                     1:25.29   5
 30 Baardson, Lukas           13 Sequoyah                        1:25.72   1
 31 Patel, Ishan              12 Creekview                       1:25.82   5
 32 Ririe, Nathan             13 Cherokee             1:18.68    1:29.58   4

Event 25  400 Meter Dash 15-16 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Daugherty, Naomi          16 Creekview            1:06.39    1:05.55   1
  2 Hall, Iliah               14 River Ridge          1:10.80    1:09.95   1
  3 Woodruff, Macie Grace     14 Etowah                          1:11.10   1
  4 Nation, Mckenzie          15 Milton               1:11.90    1:12.58   1
  5 Brown, Kammann            16 Sequoyah             1:11.58    1:13.21   2
  6 Stuchlik, Anna            14 Etowah                          1:16.49   2
  7 Makboul, Sara             14 Etowah                          1:16.58   1
  8 Reynolds, Madison         15 Sequoyah             1:15.45    1:18.03   1
  9 Corcoran, Madalyn         14 Walton                          1:25.27   1

Event 26  400 Meter Dash 15-16 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Alkins, Rashon            14 Kennworth              57.79      56.62   2
  2 Thompson, Hugh            14 Creekview                         57.96   2
  3 Harris, Ayden             14 Sequoyah             1:03.02      59.93   1
  4 Campbell, Jordan          14 Sequoyah               59.57    1:00.92   1
  5 Pelland, Brian            14 Alpha Crush                     1:04.36   2
  6 Trujillo, Joe             14 Sequoyah                        1:04.54   3
  7 Freeman, Thomas           15 Etowah                          1:06.30   1
  8 Hoyer, John               14 Walton                          1:08.45   2
  9 Cintron, Ethan            14 Etowah                          1:09.92   1
 10 Garity, Noah              14 Cherokee             1:06.67    1:11.08   1
 11 Pavik, Nathan             14 Kennworth                       1:22.94   1

Event 27  400 Meter Dash 17-18 Women
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Louis, Brianca            16 Kennworth                       1:12.70

Event 28  400 Meter Dash 17-18 Men
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Giuliano, Dylan           16 Creekview            1:03.93    1:02.41
  2 Blackwell, Noah           16 Creekview                       1:05.97

Event 29  1500 Meter Run 8 & Under Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Kallbreier, Taylor         7 Etowah               6:15.00    6:43.62
  2 Hasty, Jaeda               7 Sequoyah                        7:34.83
  3 Talley, Rylan              7 Sequoyah                        7:37.09

Event 30  1500 Meter Run 8 & Under Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Ellingson, Thijs           7 Unattached           5:59.00    6:07.99
  2 Stricklin, Daniel          8 Walton                          6:12.42
  3 Killam, Matthew            8 Etowah                          6:53.43
  4 Mateo, Diego Need Usatf    7 Walton                          7:19.82
  5 Tharpe, Bryson             8 Etowah                          7:23.21

Event 31  1500 Meter Run 9-10 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Fath, Lauren              10 Creekview            5:59.77    6:00.05
  2 Schlaupitz, Brynn          9 Alpha Crush          5:50.37    6:04.13
  3 Kallbreier, Abbie          9 Etowah               6:00.00    6:11.48
  4 Sharma, Anita              9 Walton               6:30.00    6:29.19
  5 Ashe, Madison             10 Alpha Crush          6:50.38    6:31.40
  6 Mody, Prisha               9 Alpha Crush          6:34.84    6:36.71
  7 Rogers, Rebekah            8 Sequoyah                        7:07.05
  8 Tomeny, Olivia            10 Sequoyah                        7:42.52
  9 Brady, Gracie             10 Sequoyah                        7:42.84
 10 Nix, MacKenna              9 River Ridge          7:11.54    7:52.42
 11 Bertrand, Gracy           10 River Ridge                     7:58.29
 12 Hasty, Jessica             9 Sequoyah                        8:12.66
 13 Ashe, Emma                10 Alpha Crush          8:10.02    8:27.27
 14 Jabr, Lana                 9 Alpha Crush          8:48.43    8:47.14

Event 32  1500 Meter Run 9-10 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Mitchell, John            10 Walton               5:30.00    5:28.47
  2 Kernan, Tim               10 Alpha Crush          5:39.43    5:39.13
  3 Gross, Tyler               9 Kennworth            5:56.24    5:51.17
  4 Driscoll, Grant            9 Cherokee             6:11.62    5:58.28
  5 Davis, Jonathan            9 Walton                          6:17.47
  6 George, Nathaniel          9 Creekview                       6:19.39
  7 Grogan, Seth               9 Cherokee             6:19.84    6:19.88
  8 Abdinoor, Michael          9 Creekview            6:38.64    6:25.83
  9 Deas, Colter              10 Cherokee             6:16.03    6:29.56
 10 Fletcher, Ethan            9 Etowah                          6:30.37
 11 Bailey, Sawyer             9 Walton                          6:42.22
 12 Brooks, Reese              8 Creekview                       6:43.48
 13 Harrington, Chase         10 River Ridge          7:02.48    6:58.67
 14 Kazemi, Connor             9 Alpha Crush                     7:07.71
 15 Sheehy, Donovan            8 Alpha Crush          7:14.21    7:10.47
 16 Cook, Owen                 8 Sequoyah                        7:54.57

Event 33  1500 Meter Run 11-12 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Heppner, Clara            11 Alpha Crush          5:23.73    5:22.72
  2 McNeice, Emily            12 Walton               5:36.00    5:29.58
  3 Loechl, Elsa              12 Walton               5:46.00    5:40.77
  4 Warnick, Gabriella        11 Walton               5:36.00    5:41.00
  5 Brothers, Avery           12 Etowah               5:50.00    5:42.29
  6 Bedell, Sarah             12 Walton               5:50.00    5:43.95
  7 Hernandez, Bela           11 Unattached           5:45.00    5:44.52
  8 Bailey, Ella              11 Walton               6:00.00    5:49.62
  9 Goins, Simone             12 River Ridge          5:57.60    5:59.99
 10 Dembski, Emery            10 Walton               6:00.00    6:00.86
 11 Slocumb, Knyesha          11 Smyrna Elite                    6:06.89
 12 King, Lindsey             10 Kennworth                       6:23.67
 13 Gantt, Katie              11 Etowah               6:10.00    6:37.73
 14 Fairlie, Miranda          11 Alpha Crush          6:49.61    6:42.50
 15 Cincola, Lily             11 Cherokee             6:35.56    6:46.74
 16 Craig, Sydney             11 Etowah               6:10.00    6:52.35
 17 Limer, Emma               10 Etowah               6:15.00    6:53.32
 18 Mazurik, Mary             12 YMCA Spirit                     7:04.82
 19 McSweeney, Anne           10 Alpha Crush          7:14.26    7:09.95
 20 Barfield, Kaylynne        11 Etowah                          7:28.94

Event 34  1500 Meter Run 11-12 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Helms, Grant              10 Walton               5:16.00    5:10.99   2
  2 Farrell, Clark            11 Cherokee             5:23.15    5:19.33   2
  3 Gates, Bryson             12 Unattached           5:26.00    5:21.83   2
  4 Mwangi, Vince             12 Etowah               5:40.00    5:22.02   2
  5 Sertl, Graham             11 Walton               5:36.00    5:24.51   2
  6 Cole, Timothy             11 Alpha Crush          5:39.90    5:25.76   2
  7 Trujillo, Nicholas        11 Sequoyah                        5:35.62   1
  8 Edwards, Daniel           11 Smyrna Elite                    5:40.96   1
  9 Ellingson, Ry             10 Unattached           5:40.00    5:48.14   2
 10 Eye, Seth                 11 Etowah               6:00.00    5:50.52   2
 11 Labasi, Jacob             11 Sequoyah                        5:50.68   1
 12 Schuler, Clint            10 Sequoyah                        5:52.07   1
 13 Doran, Andrew             11 Etowah               5:50.00    5:53.30   2
 14 Zimmer, Colin             12 Walton               5:30.00    6:02.24   2
 15 Bonham, Corey             10 Sequoyah                        6:09.31   1
 16 Brenneman, Benny Need Us  11 Walton                          6:14.71   1
 17 Kendall, Nikolas          11 Sequoyah             6:11.38    6:16.43   2
 18 Freeman, Brock            11 Sequoyah                        6:20.32   1
 19 Reilly, Cooper            10 Cherokee             6:12.89    6:21.27   2
 20 Martin, Noah              12 Alpha Crush          6:15.74    6:23.41   1
 21 Sawtell, Zach             10 Alpha Crush          6:35.35    6:24.01   1
 22 Payne, Luke               11 Creekview                       6:27.60   1
 23 Mahorner, Andrew          11 Kennworth            6:09.09    6:29.66   2
 24 Zaubi, Nicholas           11 River Ridge          6:52.27    6:31.84   1
 25 Pendley, Owen             11 Kennworth                       6:31.86   1
 26 Durr, Bryan               10 Sequoyah                        6:32.85   1
 27 Graaff, Haden             10 Etowah               6:10.00    6:35.24   2
 28 Thompson, Cannon          11 Creekview                       7:06.87   1
 29 Byers, Gavin              10 Cherokee             7:25.00    7:15.91   1
 -- Salvadori, Nicolas        10 Alpha Crush          6:03.52        DNF   2

Event 35  1500 Meter Run 13-14 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Hernandez, Nyah           13 Unattached           4:55.00    4:51.07
  2 Gates, Makena             13 Unattached           5:00.00    5:03.29
  3 Lance, Meg                12 Etowah               5:40.00    5:44.27
  4 Carey, Alexandra          13 Walton               5:50.00    5:46.55
  5 McLean, Katelyn           13 Alpha Crush          5:26.79    5:49.24
  6 Johnson, Alesia           13 Sequoyah                        5:49.54
  7 Ellis, Ariel              13 Alpha Crush          5:43.15    5:55.42
  8 Blank, Dani               13 Alpha Crush          5:49.88    5:57.04
  9 Ehmig, Madison            13 Sequoyah             6:10.19    5:58.94
 10 Ferrell, Anaya            14 Etowah               5:55.00    5:59.15
 11 Stephens, Maggie          14 Alpha Crush          6:05.06    5:59.25
 12 Johnson, Hannah           14 Etowah               5:55.00    6:01.10
 13 Williams, Zelda           13 Walton                          6:04.79
 14 Calbert, Makenna          12 Etowah               5:55.00    6:12.70
 15 Kelsch, Natalie           14 Walton                          6:15.49
 16 Andrey, Victoria          14 Alpha Crush          6:52.24    6:28.09
 17 Windham, Katherine        13 Kennworth            6:52.76    6:34.42
 18 Minton, Audrey            13 Alpha Crush          6:28.34    6:35.01
 19 Crutchfield, Alison       12 Walton                          6:39.66
 20 Tilton, Sara              13 Kennworth            6:28.99    6:41.72
 21 Phelps, Annika            14 Alpha Crush          7:15.01    6:55.73
 22 Herrick, Riley            13 River Ridge                     6:56.21
 23 O'Connor, Caitlin         12 Sequoyah                        7:35.71
 24 Sanders, Lorelei          12 River Ridge          7:15.92    7:37.22

Event 36  1500 Meter Run 13-14 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Ellingson, Tait           13 Unattached           4:53.00    4:48.35
  2 Brown, William            14 Walton               4:47.00    4:48.91
  3 Tavani, RJ                13 Alpha Crush          4:55.29    4:57.71
  4 Driscoll, Bart            13 Cherokee             5:05.01    5:01.76
  5 Lloyd, Tucker             14 Walton               5:18.00    5:08.01
  6 Helms, Alex               13 Walton               5:25.00    5:14.00
  7 Trujillo, Alex            13 Sequoyah             5:16.38    5:16.41
  8 Parks, Sean               13 Sequoyah             5:18.27    5:22.56
  9 Millson, Daniel           12 Unattached           5:19.85    5:28.32
 10 Ashe, Matthew             13 Alpha Crush                     5:31.46
 11 Albert, Colin             13 Kennworth            6:12.55    5:33.08
 12 Carr, Patrick             12 Alpha Crush                     5:33.34
 13 Garriques, Braeden        12 Creekview            5:29.30    5:40.89
 14 Talati, Sparsh            13 Alpha Crush          6:04.11    6:05.23
 15 Edens, Samuel - Needs Us  13 Walton               6:00.00    6:08.83
 16 Fairlie, Nathan           14 Alpha Crush          5:59.01    6:21.70
 17 Schmidt, Clay             13 River Ridge          5:58.18    6:26.02
 18 Bell, Devin               13 Kennworth            6:17.07    6:29.81
 19 O'Connell, Griffin        12 River Ridge                     6:37.58
 -- Kendall, Alex             13 Sequoyah             5:42.00        DNF

Event 37  1500 Meter Run 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Thomas, Bella             15 Creekview            5:15.48    5:28.99

Event 38  1500 Meter Run 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Pelland, Brian            14 Alpha Crush          4:47.22    4:54.64
  2 Killam, Elliott           15 Etowah               5:10.00    5:01.76
  3 Moyer, Dustin             14 Cherokee             5:01.42    5:02.71
  4 Bagwell, Owen             14 Alpha Crush          5:04.64    5:10.73
  5 Gerdes, Alexander         14 Sequoyah                        5:33.58
  6 Johnson, Gus              14 Alpha Crush                     6:43.65

Event 39  1500 Meter Run 17-18 Women
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Morgan, Charis            16 Etowah               5:30.00    5:43.09

Event 41  100 Meter Dash 8 & Under Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 McRae, Rain                7 Sequoyah               16.28      16.30   3
  2 Goss, Nya                  7 Milton                 18.02      17.33   5
  3 Lubin, Jada                7 Kennworth                         18.10   3
  4 Sarden, Haley              7 Walton                            18.15   4
  5 Matthews, Lillian          8 Walton                            18.48   2
  6 Hasty, Jaeda               7 Sequoyah               19.36      18.82   3
  7 Matthews, Ava              8 Walton                            18.85   3
  8 Nixon, Ella                6 Walton                            18.90   1
  9 Brothers, Ashley           6 Etowah                            19.62   2
 10 Holland, Emily             7 Etowah                            19.66   1
 11 Clay, Emma                 7 Creekview              19.79      19.99   1
 12 Lane, Braley               5 River Ridge            19.63      20.33   1
 13 Delgado, Nicole - Need U   7 Walton                            20.38   5
 14 Kinnaman, Claire           8 River Ridge            19.83      20.44   3
 15 Daniels, Mallory           8 Etowah                            20.70   2
 16 Sims, Nye'zurri            5 Kennworth                         20.79   2
 17 Talley, Rylan              7 Sequoyah               21.11      21.11   1
 18 Harvey, Lynden             7 Walton                            21.23   4
 19 Inan, Ayla                 7 Walton                            21.33   2
 20 Ibraham, Jineen            6 Milton                            21.90   5
 21 Sagers, Draesden           6 Cherokee               20.00      22.04   3
 22 Henderson, Hailey          7 Sequoyah               21.59      22.12   2
 23 Gayle, Selah               4 Sequoyah               22.95      22.13   4
 24 McGhee, Micah              6 Sequoyah               22.41      22.20   4
 25 McGhee, Sloane             8 Sequoyah               21.64      22.22   1
 26 rogers, lydia              5 Sequoyah               22.77      23.07   3
 27 Massey, Kaitlyn            5 Creekview              26.21      23.27   2
 28 Graaff, Paisley            6 Etowah                            24.39   4
 29 Olvin, Sarah               5 Etowah                            26.26   3
 30 Estes, London              5 Milton                            26.45   4

Event 42  100 Meter Dash 8 & Under Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Lester, Tristan            7 Milton                 15.70      16.05   4
  2 Lair, Kingston             8 River Ridge            17.50      16.96   4
  3 Jackson, Zyairre           8 YMCA Spirit                       17.21   2
  4 Tate, Brandon              7 Sequoyah                          17.48   1
  5 Brooks, Ezra               8 Walton                            18.03   3
  6 Estes, Lawson              8 Milton                 17.63      18.14   5
  7 Gayle, Isaiah              6 Sequoyah               18.66      18.52   1
  8 Parker, James              6 Kennworth                         18.69   1
  9 Geday, Gabriel             7 Kennworth                         18.72   2
 10 Chari, Keith               6 Walton                            19.10   3
 11 Smallwood, Amari           6 Kennworth                         19.11   2
 12 Tyler, Max                 7 Cherokee               18.53      19.11   5
 13 Bennett, Grayson           7 Creekview                         19.20   5
 14 High, Colton               7 YMCA Spirit                       19.26   2
 15 Tharpe, Bryson             8 Etowah                            19.40   1
 16 Jewsome, Merrell           6 Kennworth                         19.71   4
 17 Watkins, Alex              8 Cherokee               19.82      19.97   1
 18 Hughes, Virgil             5 Creekview              20.95      21.10   2
 19 Joseph, Sujay              6 Kennworth                         21.33   2
 20 Graaff, Caleb              7 Etowah                            22.15   4
 21 Bennett, Luke              5 Sequoyah               23.87      22.80   2
 22 Tharpe, Ryland             5 Etowah                            22.83   5
 23 Fournier, Asher Need Usa   7 Walton                            22.92   3
 24 Hosea, Landon              5 Milton                 23.17      23.55   2
 25 Ibraham, Ouss              5 Milton                            23.95   1
 26 Mathew, Shane              5 Walton                            25.05   3
 27 Haffner, Elijah            7 Etowah                            27.71   1

Event 43  100 Meter Dash 9-10 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Fath, Lauren              10 Creekview              15.77      15.35   2
  2 Bray, Tessa                9 Sequoyah               15.80      15.43   2
  3 Scribner, Taylor           9 Walton                            15.57   6
  4 Maxime, Jamari            10 Etowah                            15.65   5
  5 Gatlin, Janaya            10 River Ridge                       16.15   2
  6 Byrd, Honor                9 Walton                            16.18   5
  7 Parodi, Anna Lea           9 Creekview                         16.21   4
  8 Perkins, Kaylyn            8 YMCA Spirit                       16.28   5
  9 Lila, Kristine             8 Etowah                            16.34   2
 10 Jordan, Diamond           10 Etowah                            16.50   3
 11 Nixon, Laila               9 Walton                            16.80   3
 12 Heppner, Heidi            10 Alpha Crush                       16.88   1
 13 Lila, Kaylin               9 Etowah                            16.88   1
 14 Wilson, Carlie             8 Kennworth                         16.97   1
 15 Smith, Destiny             9 YMCA Spirit                       17.09   1
 16 Spencer, Lizzy             8 Etowah                            17.52   3
 17 Brooks, Kaia              10 Walton                            17.60   2
 18 Seals, Evangeline          8 Creekview              18.13      17.72   2
 19 Tyson, Grace               9 Walton                            18.05   5
 20 Brown, Ellery              9 Smyrna Elite                      18.07   6
 21 Henry, Garbriella          9 Milton                            18.08   6
 22 Leon, Alizea               9 Sequoyah               18.81      18.09   2
 23 Shafer, Brooke             9 River Ridge            19.70      18.39   4
 24 Kenly, Baileigh            8 River Ridge            18.20      18.74   3
 25 Partain, Lyla              9 Creekview              18.91      19.30   6
 26 Bennett, Madeline         10 Sequoyah               19.30      19.50   4
 27 Sinclair, Natalie          9 Sequoyah                          19.69   6
 28 Henry, Bria                8 YMCA Spirit                       19.91   4
 29 Porterfield, Emma         10 River Ridge                       20.53   4
 30 Kinser, Peyton             8 River Ridge            21.03      20.61   3
 31 vom Saal, Ansley          10 Walton                            20.65   3
 32 Block, Alexis              8 Creekview              20.26      20.67   6
 33 Tomeny, Olivia            10 Sequoyah               19.90      21.13   4

Event 44  100 Meter Dash 9-10 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Poole, Tyson              10 Walton                            14.37   1
  2 Awoleye, David             9 Walton                            15.29   3
  3 Hughes, Jake              10 Creekview              15.33      15.37   4
  4 Parodi, Cameron            9 Creekview                         15.54   1
  5 Malloy, David              9 Kennworth                         15.58   4
  6 Goss, Eddie                9 Milton                            15.86   5
  7 Ibraham, Hamza             9 Milton                            16.01   8
  8 Guest, Austin              9 Creekview              15.38      16.02   6
  9 Ivers, John               10 Creekview              16.50      16.10   5
 10 Shutts, Jackson            9 Creekview              16.05      16.10   3
 11 Koita, Isaac               9 Walton                            16.34   4
 12 Von Seeger, Devin          8 Etowah                            16.42   7
 13 Hughes, Grady              8 Creekview              17.30      16.65   3
 14 Marrero, James             9 Etowah                            16.69   8
 15 Isibor, Christiaan         9 Milton                 15.43      16.70   2
 16 Price, Victor              8 Kennworth                         16.85   1
 17 Sarden, Aidan              8 Walton                            16.94   7
 18 Valentine, Myles          10 Kennworth                         17.09   6
 19 Washington, Jairus         9 River Ridge            16.75      17.09   4
 20 Evans, Gavin               9 Sequoyah               17.08      17.53   2
 21 Isaac, Benjamin           10 Cherokee               17.54      17.63   4
 22 Driscoll, Grant            9 Cherokee               16.00      17.76   5
 23 Aguirre, Shawn             9 Sequoyah                          18.11   7
 24 Capehart, Joshua          10 Milton                            18.13   1
 25 Young, Derrion             9 Kennworth              17.00      18.17   1
 26 Hodges, Garrett            9 Cherokee               18.39      18.21   2
 27 Gibson, Caleb              9 Creekview              17.68      18.23   2
 28 Jolley, Trenton            9 Sequoyah               18.08      18.35   5
 29 Stricklin, Alexander      10 Walton                            18.42   6
 30 Inan, Omer                 9 Walton                            18.47   8
 31 St. John, Ashtyn           9 Sequoyah                          18.48   4
 32 Walters, Evan             10 Cherokee               16.67      18.52   6
 33 Mann, Eben                 8 Sequoyah               18.13      18.70   5
 34 Smith, Zach               10 Cherokee               15.40      19.00   2
 35 Wilson, Andrew             9 Cherokee               19.00      19.12   2
 36 Woodham, Christian         9 Creekview              18.56      19.13   3
 37 bennett, Asher             8 Sequoyah                          19.63   4
 38 Sagers, Jurgen             9 Cherokee               20.11      19.72   1
 39 Porterfield, Colin         8 River Ridge            19.55      20.15   3
 40 Byers, Garrett             8 Cherokee               20.17      20.37   8
 41 Ririe, Noah                9 Cherokee               22.00      22.00   6
 42 Poulard, Gregory           8 Sequoyah                          23.14   3
 43 Cook, Owen                 8 Sequoyah                          23.80   6
 44 Caraballo, Camron          8 Sequoyah               17.86      23.91   7
 45 Sehorn, Nathan             9 River Ridge            20.95      23.91   7
 46 Reddick, Preston           8 Sequoyah                          27.63   7

Event 45  100 Meter Dash 11-12 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Gantt, Zaili              11 Unattached             14.00      14.09   6
  2 McRae, Mya                11 Sequoyah               14.48      14.70   5
  3 Goss, Jada                12 Milton                 15.29      14.99   4
  4 Hampton, Jasmine          11 Kennworth              14.67      15.07   7
  5 Russell, Nadia            12 River Ridge            15.09      15.11   5
  6 Lutzow, Ella              12 Kennworth              15.33      15.16   6
  7 Gayle, Mataya             10 Sequoyah                          15.18   1
  8 Smith, Cadey              12 Sequoyah               14.99      15.21   1
  9 Young, Reagan             12 River Ridge            14.78      15.25   3
 10 Bradford, Sophia          12 River Ridge            15.23      15.52   3
 11 Mann, Lily                11 Sequoyah                          15.55   2
 12 Moore, Kayla              10 Etowah                            15.62   3
 13 Gatlin, Kiana             11 River Ridge            15.94      15.62   2
 14 Lila, Kimberly            12 Etowah                            15.70   3
 15 Griffin, Hannah           11 Etowah                            15.75   6
 16 Harper, Peyton            11 Sequoyah               15.54      15.80   6
 17 Jewsome, Meriah           11 Kennworth                         15.86   2
 18 Berman, Emily             11 Walton                            15.91   6
 19 Taylor, Kira              11 Kennworth              16.01      15.98   3
 20 Lockwood, Reagan          10 Sequoyah               15.96      16.03   4
 21 McGruder, Ansley          11 Kennworth                         16.12   4
 22 Salame, Hala              11 Etowah                            16.31   1
 23 Blackwell, Anna Grace     11 Creekview              16.02      16.34   4
 24 Narayan, Shanti           11 Kennworth                         16.45   6
 25 Cantrell, Allison         10 Creekview              16.48      16.70   1
 26 Sack, Casler              11 Walton                            16.94   4
 27 Peterson, Ansley          12 Walton                            16.98   5
 28 Moore, Paige              11 Kennworth                         17.01   8
 29 Gautreaux, Jordan         12 Cherokee               16.58      17.03   4
 30 Jordan, Daziane           12 Etowah                            17.04   4
 31 Cox, Lauren               11 Walton                            17.06   3
 32 Eckman, Katie             11 Cherokee               17.17      17.10   1
 33 Rainwater, Hallie         12 Alpha Crush                       17.16   6
 34 Smallwood, Alana          10 Kennworth                         17.20   7
 35 Papenhagen, Eva           11 Walton                            17.22   5
 36 Smallwood, Samantha Lora  11 Creekview              17.66      17.55   2
 37 Lyen, Ashley              11 Etowah                            17.64   2
 38 Wilson, Haley             10 Kennworth                         17.70   4
 39 Sager, Riley              11 Etowah                            17.80   7
 40 Harvey, Sophie-Katherine  10 Walton                            17.82   7
 41 Giuliano, Isabella        11 Creekview                         17.93   1
 42 Leeds, Lauren             12 Creekview              16.94      17.97   7
 43 Kelly, Kaitlin            11 Walton                            18.07   8
 44 Jones, Katherine          11 Walton                            18.20   3
 45 O'Connell, Stevie         10 River Ridge                       18.30   3
 46 Meyer, Vanessa            11 Sequoyah                          19.48   7
 47 Reddick, Reagan           11 Sequoyah               20.36      19.88   1
 48 Cookson, Brianna          11 River Ridge            20.57      20.84   8

Event 46  100 Meter Dash 11-12 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Mason, Kyle               12 Kennworth              13.84      14.23   3
  2 McCrary, Tyson            10 Creekview              13.81      14.24   6
  3 Willis, Xavier            11 Sequoyah               15.70      14.41   1
  4 Moses, Zachary            12 Walton                            14.41   7
  5 Kernan, Michael           12 Alpha Crush            14.54      14.54   4
  6 Isibor, Christian         11 Milton                 14.06      14.61   4
  7 Nation, Ethan             11 Milton                 14.47      15.06   7
  8 Awoleye, Jonathan         11 Walton                            15.24   2
  9 Maxime, Jamir             11 Etowah                            15.30   1
 10 Billings, Robert          11 Milton                 14.93      15.34   6
 11 Stogner, Bradley          11 Cherokee               15.75      15.39   4
 12 Freeman, Jack             11 Walton                            15.84   1
 13 Richards, Roper           11 Creekview                         15.87   4
 14 Cass, Hayden              12 Sequoyah                          16.02   3
 15 Rhyant, Jeremiah          11 Kennworth              15.45      16.05   3
 16 Geday, Kalayu             10 Kennworth                         16.31   7
 17 Greene, Stephen           11 Cherokee               16.48      16.47   6
 18 Nixon, Theron             11 Walton                            16.57   2
 19 Wilson, Joe               11 YMCA Spirit                       16.73   1
 20 Graham, William           12 Sequoyah                          16.82   6
 21 Martin, Trey              10 Milton                 16.09      16.84   5
 22 Cooper, Jackson           11 River Ridge            15.99      16.89   8
 23 Koita, Cheikh             12 Walton                            16.93   1
 24 Edusei, Jalen             10 Kennworth                         17.06   7
 25 Downey, Drew              12 Cherokee               17.77      17.35   6
 26 Pitchford, Aiden          11 Cherokee               18.24      17.47   8
 27 Verdon, Jace              11 Walton                            17.69   1
 28 Smith, Roman              11 Cherokee               17.28      17.86   7
 29 Leeds, John               10 Creekview              16.92      17.92   8
 30 Byers, Gavin              10 Cherokee               18.65      18.02   7
 31 Tyner, Ethan              11 Cherokee               18.18      18.15   2
 32 Webb, Brian               10 Creekview                         18.19   5
 33 Whitfield, Jack           10 Kennworth                         18.26   4
 34 Graaff, Haden             10 Etowah                            18.30   3
 35 Silva, Michael            11 Sequoyah                          19.10   4
 36 Tenisci, Ryan             10 Walton                            19.28   2
 37 Sirkin, Hayden            10 Milton                 17.72      19.59   4
 38 Slanina, William          10 Cherokee               18.88      19.75   7
 39 Wages, Joe                11 River Ridge            19.72      19.76   2
 40 Ensley, Owen              10 Walton                            19.92   8

Event 47  100 Meter Dash 13-14 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Terza, Kali               13 Etowah                 13.00      13.21   2
  2 Henry, Leah               13 River Ridge            13.87      13.80   2
  3 Milton, Alexis            13 Kennworth                         14.18   1
  4 Zacherl, Riley            12 River Ridge            14.27      14.33   4
  5 Uwaomah, Chioma           13 River Ridge            14.22      14.48   3
  6 Bryant, Haley             14 Creekview              14.79      14.58   1
  7 Schofield, A'Nya          14 Creekview              15.10      14.67  10
  8 Day, Julia                13 River Ridge            14.77      14.74  10
  9 Kreh, Alexa               13 Creekview              14.20      14.88   8
 10 Mestroni, Delfina         14 Kennworth                         14.95  11
 11 Jackson, Taylor           12 Cherokee               14.92      14.96   2
 12 McEntaggart, Catherine    12 Walton                            14.97   7
 13 Littlewood, Alexa         14 River Ridge            14.84      15.04   4
 14 Webb, Aidan               13 Creekview              14.85      15.13   3
 15 Winegar, Hannah           13 Etowah                            15.29  10
 16 Martin, Kendall           13 Creekview                         15.42   5
 17 Smith, Laurel             13 Creekview                         15.47   6
 18 Kapoor, Kaya              12 Walton                            15.47  11
 19 Bellamy, Kayla            12 Kennworth                         15.51  10
 20 Bland, Reanna             14 River Ridge            15.91      15.52   1
 21 Moore, Blythe             13 Creekview                         15.58   8
 22 Vansword, Katherine       13 Sequoyah                          15.58   1
 23 Beltran, Ziza             13 River Ridge            15.61      15.77  11
 24 Patankar, Brooke          12 Creekview              15.80      15.79   4
 25 Anderson, McKenzie        12 Etowah                            15.94   5
 26 Kroeppler, Ava            12 Sequoyah                          16.01   5
 27 Williams, Hannah          13 Cherokee               16.06      16.01   9
 28 Cloud, Hallee             13 Creekview              16.02      16.02   7
 28 Salame, Aliyah            13 Etowah                            16.02   5
 30 Callaro, Ella             13 Cherokee                          16.05  10
 31 Ndiaye, Dalila            12 River Ridge                       16.07   6
 32 Lopusnak, Sydney          13 Cherokee               15.88      16.08  10
 33 Julien, Naila             12 Walton                            16.10   9
 33 Tilton, Sara              13 Kennworth                         16.10  11
 35 Thackray, Tamara          13 Creekview                         16.14   8
 36 Hobby, Lindsey            13 River Ridge            16.07      16.20   1
 37 Feemster, Anna            14 Kennworth                         16.24   8
 38 Kenly, Gabrielle          12 River Ridge            16.75      16.27   2
 39 Dubiel, Gianna            13 Cherokee               16.71      16.51   6
 40 Law, Abigail              13 Sequoyah                          16.55   3
 41 Torres, Melina            13 Sequoyah               16.54      16.56   4
 42 O'Connor, Caitlin         12 Sequoyah               15.91      16.69   7
 43 Hart, Sierra              14 Walton                            16.74   2
 44 Sarallo, Natalie          12 Cherokee               16.46      16.76   8
 45 Warholak, Haley           12 River Ridge            16.19      16.77   4
 46 Lansdowne, Lucy           13 Walton                            16.78   6
 47 Jordan, Samantha          13 Creekview                         16.79   4
 48 Sweeting, Charnae         13 River Ridge            16.84      16.81   7
 49 Walsh, Victoria           14 Cherokee               16.90      16.81   4
 50 Caspersen, Ciara Grace    12 Etowah                            16.82   7
 51 Stoops, Arden             14 Walton                            16.96   9
 52 Mathew, Samantha          13 Walton                            17.52   2
 53 Harrison, Sydney          12 Cherokee               17.04      17.66   8
 54 Joseph, Sanjitha          12 Kennworth                         17.70   7
 55 Crelly, Kaelyn            12 Cherokee               17.44      17.72   9
 56 Harvey, Lilianna          13 Walton                            18.04   9
 57 Woodham, Caitlin          13 Creekview                         18.46   9
 58 Woody, Megan              12 Walton                            18.52   1

Event 48  100 Meter Dash 13-14 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jewsome, Merari           13 Kennworth              13.03      12.88   5
  2 Cox, Christopher          13 Sequoyah               13.94      13.71   2
  3 Bowen, Michael            13 Kennworth              14.04      13.84   5
  4 Austin, Luke              14 Cherokee               14.18      13.86   4
  5 Nordlander, Titus         12 Sequoyah               13.52      13.91   3
  6 Josephs, Joshua           12 Kennworth                         13.93   3
  7 Smith, Cameron            13 Sequoyah                          13.97   1
  8 Massey, Owen              13 Creekview              13.95      14.03   7
  9 Trierweiler, Michael      13 Creekview                         14.11   3
 10 Leeds, Daniel             13 Creekview              14.40      14.19   1
 11 Rockey, Ryan              14 Cherokee               14.41      14.24   8
 12 Kinney, DJ                14 Cherokee               14.57      14.28   2
 13 McCrary, Savion           14 Creekview              14.20      14.28   7
 14 Maxie, Miles              12 Kennworth                         14.32   5
 14 Von Seeger, Max           13 Etowah                            14.32   4
 16 Kang, Alex                13 River Ridge            14.26      14.34   4
 17 Hooks, Elijah             13 Kennworth                         14.46   5
 18 Littlewood, Axel          14 River Ridge            14.55      14.53   7
 19 Stewart, Nicklaus         13 Creekview                         14.53   4
 20 Wallace, Tommy            13 River Ridge            14.32      14.54   2
 21 Bratton, Kole             13 Kennworth                         14.68   3
 22 Bishop, Jack              13 Sequoyah                          14.69   6
 23 Mann, Josiah              13 Sequoyah               14.60      15.21   4
 24 Silva, Joseph             13 Sequoyah                          15.21   5
 25 Thornton, Samuel          13 Walton                            15.21   1
 26 Starns, James             13 Walton                            15.34   1
 28 Schmidt, Clay             13 River Ridge            15.81      15.43   7
 29 Exton, Hunter             13 River Ridge            15.44      15.52   7
 30 Maddox, Dylan             12 Cherokee               15.59      15.55   1
 31 Garcia, Joey              12 Cherokee               15.49      15.60   5
 32 Campbell, Noah            13 Sequoyah                          15.84   2
 33 Holman, Carter            12 River Ridge            15.65      15.87   6
 34 Registre, Aaron           13 Sequoyah                          15.93   6
 35 Coody, Carson             13 Sequoyah               13.47      16.03   5
 36 Critser, Chase            13 Alpha Crush            16.03      16.09   1
 37 Edusei, Enoch             14 Kennworth                         16.12   3
 38 Kagan, Edward             13 Walton                            16.19   7
 39 Lansirinne, Sisu          12 Milton                            16.20   4
 40 Jessop, Corey             13 Walton                            16.28   2
 41 Tomeny, Collin            13 Sequoyah                          16.33   6
 42 Brown, Andrew             12 Sequoyah                          16.58   7
 43 Ririe, Nathan             13 Cherokee               16.47      16.80   6
 44 Jones, Robert             13 Walton                            16.91   8
 45 Verdon, Julian            13 Walton                            16.95   3
 46 White, Nathan             13 River Ridge                       19.13   1

Event 49  100 Meter Dash 15-16 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Bethea, Catherine         14 River Ridge            13.88      13.62   1
  2 Daugherty, Naomi          16 Creekview                         13.63   3
  3 Nation, Mckenzie          15 Milton                 13.60      14.13   2
  4 George, Samantha          15 Kennworth              14.40      14.24   1
  5 Schwerzler, Ashley        14 Creekview              13.71      14.25   3
  6 Hall, Iliah               14 River Ridge                       14.75   1
  7 Braselton, Jessalynn      16 Creekview                         15.11   2
  8 Galvan, Alicia            14 River Ridge            15.46      15.64   1
  9 Makboul, Sara             14 Etowah                            15.66   1
 10 Garcia, Moraima           14 Creekview                         15.69   2
 11 Corcoran, Madalyn         14 Walton                            15.81   2
 12 Stuchlik, Anna            14 Etowah                            15.96   1
 13 Ludwick, Olivia           15 Kennworth                         16.75   2

Event 50  100 Meter Dash 15-16 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Burr, Chase               15 Creekview              11.32      11.78   1
  2 Thompson, Hugh            14 Creekview              12.90      12.42   1
  3 Shipp, Donovan            14 Sequoyah               12.94      12.74   1
  4 Reid, Robert              15 Cherokee               12.70      12.91   2
  5 Harris, Ayden             14 Sequoyah               12.93      13.02   3
  6 Campbell, Jordan          14 Sequoyah               13.33      13.36   2
  7 Von Essen, Riley          14 Cherokee               13.55      13.50   3
  8 Smith, Stephen            14 Creekview              13.89      13.57   1
  9 Shirley, Levi             14 Sequoyah               15.36      13.68   1
 10 Walters, Joshua           15 Cherokee               13.50      13.82   1
 11 Johnson, Lincoln          14 Cherokee               13.95      14.12   3
 12 Freeman, Thomas           15 Etowah                            14.19   2
 13 Trujillo, Joe             14 Sequoyah                          14.64   3
 14 Hoyer, John               14 Walton                            15.03   1

Event 51  100 Meter Dash 17-18 Women
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Jenkins, Ansley           16 Creekview              13.23      13.70

Event 53  800 Meter Run 8 & Under Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Sarden, Haley              7 Walton                          3:14.67
  2 Kallbreier, Taylor         7 Etowah               3:10.00    3:23.57
  3 Holland, Emily             7 Etowah                          3:43.93
  4 Mulkey, Isabel             7 Creekview                       3:50.31
  5 Grogan, Charlie Sue        6 Cherokee             3:45.14    3:51.35
  6 rogers, lydia              5 Sequoyah                        4:17.96

Event 54  800 Meter Run 8 & Under Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Ellingson, Thijs           7 Unattached           3:03.00    3:02.82
  2 Mody, Parth                7 Alpha Crush          3:14.53    3:13.67
  3 Gayle, Davin               8 Sequoyah             3:33.50    3:15.00
  4 Emmett, Luke               7 Cherokee             3:43.12    3:28.05
  5 Henderson, Kenneth         7 Etowah                          3:33.53
  6 White, Hudson              7 River Ridge                     3:36.28
  7 Tharpe, Bryson             8 Etowah                          3:41.91
  8 Duffie, Julian             8 Alpha Crush                     3:41.98
  9 Howard, Brayden            6 Sequoyah                        3:47.94
 10 Mateo, Diego Need Usatf    7 Walton                          3:54.18
 11 Welsh, Liam                5 Walton                          3:54.85
 12 Broaded, Graham            7 Creekview                       4:15.69
 13 Hambrick, Garrett          6 Walton                          4:15.95

Event 55  800 Meter Run 9-10 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Heppner, Heidi            10 Alpha Crush          2:43.79    2:45.06
  2 Peeples, Kamryn            9 Etowah               3:00.00    2:56.33
  3 Fath, Lauren              10 Creekview            2:55.88    2:58.67
  4 Schlaupitz, Brynn          9 Alpha Crush          2:56.74    3:03.09
  5 Kallbreier, Abbie          9 Etowah               3:00.00    3:05.23
  6 Norris, Ryan               9 Alpha Crush          3:15.98    3:10.55
  7 Savage, Lilly              8 Sequoyah             3:20.31    3:10.61
  8 Rogers, Rebekah            8 Sequoyah                        3:20.30
  9 Mody, Prisha               9 Alpha Crush          3:26.71    3:21.50
 10 Ashe, Madison             10 Alpha Crush          3:34.53    3:25.22
 11 Sierra, Gabriella          9 Etowah                          3:36.51
 12 Duffie, Alexandra         10 Alpha Crush          3:27.68    3:43.46
 13 Ashe, Emma                10 Alpha Crush          4:10.32    3:43.84
 14 Kinser, Peyton             8 River Ridge          3:50.50    3:45.67
 15 Emmett, Molly              9 Cherokee             3:41.99    3:46.49
 16 Miller, Helen              9 YMCA Spirit                     3:50.17
 17 Hasty, Jessica             9 Sequoyah                        4:03.30

Event 56  800 Meter Run 9-10 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Awoleye, David             9 Walton                          2:45.81
  2 Kernan, Tim               10 Alpha Crush          2:53.53    2:47.97
  3 Gross, Tyler               9 Kennworth            2:55.31    2:49.44
  4 Sarden, Aidan              8 Walton                          2:53.01
  5 Gurley, Liam               9 Walton                          3:02.99
  6 Turner, Bryson             8 Walton                          3:06.71
  7 Abdinoor, Michael          9 Creekview                       3:08.08
  8 Vos, Jake                  9 Alpha Crush          2:57.16    3:09.52
  9 Deas, Colter              10 Cherokee             3:09.23    3:10.86
 10 Wilson, Shawn              9 Kennworth                       3:11.98
 11 George, Nathaniel          9 Creekview                       3:17.37
 12 Grogan, Seth               9 Cherokee             3:15.87    3:22.77
 13 Fournier, Chase Need Usa   9 Walton                          3:22.84
 14 Pearson, Connor           10 Etowah                          3:31.70
 15 Brookshire, Gabe           9 Creekview                       3:35.66
 16 Fletcher, Ethan            9 Etowah                          3:36.76
 17 Brooks, Reese              8 Creekview                       3:36.86
 18 Brooks, Ryan               9 Creekview                       3:40.57
 19 Ball, Donovan              8 Creekview                       3:41.00
 20 Christian, Aidan          10 Sequoyah                        3:48.17
 21 Dzinotyiwei, Emmanuel     10 Etowah                          3:50.92
 22 Haffner, Hilkiah           8 Etowah                          3:58.57

Event 57  800 Meter Run 11-12 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Heppner, Clara            11 Alpha Crush          2:42.93    2:43.65
  2 McNeice, Emily            12 Walton               2:45.00    2:43.95
  3 Slocumb, Knyesha          11 Smyrna Elite         2:38.00    2:45.87
  4 Brothers, Avery           12 Etowah               2:50.00    2:50.09
  5 Hernandez, Bela           11 Unattached           2:58.00    2:55.36
  6 Bedell, Sarah             12 Walton               2:59.00    2:57.00
  7 Talati, Srishti           11 Alpha Crush          3:05.58    3:03.39
  8 Cox, Lauren               11 Walton                          3:08.16
  9 Cincola, Lily             11 Cherokee             3:06.66    3:10.04
 10 Gautreaux, Jordan         12 Cherokee             3:35.00    3:10.32
 11 Mann, Lily                11 Sequoyah                        3:16.72
 12 Limer, Emma               10 Etowah               3:15.00    3:18.86
 13 Jones, Katherine          11 Walton                          3:31.85
 14 Crelly, Cheyenne          10 Cherokee             3:18.03    3:33.91
 15 Walker, Cadence           11 Creekview                       3:36.25
 16 Koster, Victoria Need Us  11 Walton                          4:00.42

Event 58  800 Meter Run 11-12 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Vos, Joseph               11 Alpha Crush          2:27.76    2:28.24
  2 Mwangi, Vince             12 Etowah               2:40.00    2:30.56
  3 Sharp, Samuel             12 Kennworth            2:45.57    2:42.93
  4 Ellingson, Ry             10 Unattached           2:48.00    2:43.25
  5 Kernan, Michael           12 Alpha Crush          2:49.39    2:44.51
  6 Trujillo, Nicholas        11 Sequoyah                        2:49.37
  7 Doran, Andrew             11 Etowah               2:50.00    2:54.54
  8 Leveridges, Dawson        11 Kennworth                       3:02.05
  9 Ball, Riley               11 Creekview                       3:10.80
 10 Freeman, Brock            11 Sequoyah                        3:16.16
 11 Pendley, Owen             11 Kennworth                       3:17.99
 12 Zaubi, Nicholas           11 River Ridge          3:31.56    3:24.11

Event 59  800 Meter Run 13-14 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Hernandez, Nyah           13 Unattached           2:24.00    2:25.56
  2 Castillo, Isabela         13 Sequoyah             2:37.37    2:42.57
  3 Reynolds, McKenzie        12 Sequoyah                        2:46.42
  4 McLean, Katelyn           13 Alpha Crush          2:41.95    2:49.71
  5 Donley, Haylee            13 Cherokee             2:53.68    2:54.64
  6 Ellis, Ariel              13 Alpha Crush          2:54.02    2:56.07
  7 Johnson, Hannah           14 Etowah               2:55.00    2:56.25
  8 Stephens, Maggie          14 Alpha Crush          2:55.08    2:56.92
  9 Williams, Zelda           13 Walton                          2:57.83
 10 Vansword, Katherine       13 Sequoyah                        3:00.34
 11 Blank, Dani               13 Alpha Crush          2:56.24    3:00.41
 12 Calbert, Makenna          12 Etowah               2:55.00    3:04.91
 13 Freeman, Isabella         12 River Ridge          3:16.11    3:08.23
 14 Andrey, Victoria          14 Alpha Crush          3:26.31    3:15.57
 15 Minton, Audrey            13 Alpha Crush          3:16.31    3:18.97

Event 60  800 Meter Run 13-14 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Ellingson, Tait           13 Unattached           2:30.00    2:25.71
  2 Evans, Egarnoise          13 Smyrna Elite         2:24.00    2:29.41
  3 Driscoll, Bart            13 Cherokee             2:31.02    2:29.46
  4 Brown, William            14 Walton               2:27.00    2:29.54
  5 Williams III, Errol       13 Alpha Crush          2:28.55    2:30.87
  6 Lopez, Maddux             13 Sequoyah             2:44.05    2:31.13
  7 Lloyd, Tucker             14 Walton               2:40.00    2:39.66
  8 Trujillo, Alex            13 Sequoyah                        2:44.39
  9 Helms, Alex               13 Walton               2:40.00    2:47.22
 10 Addeo, Evan               14 Walton               2:45.00    2:47.44
 11 Carr, Patrick             12 Alpha Crush          2:45.40    2:48.81
 12 DeLillo, Dominick         13 Cherokee             2:50.10    2:52.95
 13 Smith, Nate               14 Cherokee             2:59.00    3:04.20
 14 Edens, Samuel - Needs Us  13 Walton               3:00.00    3:06.21
 15 Meyer, Jaden              12 Sequoyah                        3:06.34
 16 Spurlin, William          13 Sequoyah                        3:11.49
 17 Registre, Aaron           13 Sequoyah                        3:13.96
 18 Kachele, Gene             12 River Ridge          3:20.53    3:17.94
 19 Hufnagel, Joss            13 Alpha Crush                     3:23.05
 20 Patel, Ishan              12 Creekview                       3:24.29
 21 Talati, Sparsh            13 Alpha Crush          2:59.71    3:50.32

Event 61  800 Meter Run 15-16 Girls
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Vuckovic, Katherine       14 Unattached           2:24.00    2:27.61
  2 Hirschi, Afton            14 Alpha Crush          3:14.87    2:58.66

Event 62  800 Meter Run 15-16 Boys
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Moyer, Dustin             14 Cherokee             2:21.55    2:22.32
  2 Killam, Elliott           15 Etowah               2:20.00    2:22.47
  3 Pelland, Brian            14 Alpha Crush          2:22.61    2:24.41
  4 Campbell, Jordan          14 Sequoyah                        2:30.61
  5 Trujillo, Joe             14 Sequoyah                        2:32.55
  6 Bagwell, Owen             14 Alpha Crush                     2:34.51
  7 Pavik, Nathan             14 Kennworth            3:23.65    3:17.41

Event 63  800 Meter Run 17-18 Women
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Morgan, Charis            16 Etowah               2:30.00    2:56.96

Event 65  200 Meter Dash 8 & Under Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Goss, Nya                  7 Milton                 37.60      35.43   3
  2 Lubin, Jada                7 Kennworth                         37.73   4
  3 Brothers, Ashley           6 Etowah                            39.51   1
  4 Hasty, Jaeda               7 Sequoyah               40.85      39.71   3
  5 Holland, Emily             7 Etowah                            41.15   4
  6 Brookshire, Lillian        7 Creekview              41.73      41.38   1
  7 Lane, Braley               5 River Ridge                       41.95   2
  8 Kinnaman, Claire           8 River Ridge            43.03      42.67   1
  9 Nixon, Ella                6 Walton                            44.21   4
 10 Sims, Nye'zurri            5 Kennworth                         44.32   1
 11 Talley, Rylan              7 Sequoyah                          46.19   2
 12 Inan, Ayla                 7 Walton                            47.64   1
 13 Gayle, Selah               4 Sequoyah               52.49      48.57   1
 14 Henderson, Hailey          7 Sequoyah               49.71      48.66   2
 15 McGhee, Micah              6 Sequoyah               50.99      49.16   3
 16 McGhee, Sloane             8 Sequoyah                          50.61   3
 17 Estes, London              5 Milton                            53.30   3
 18 Graaff, Paisley            6 Etowah                            53.78   2
 19 rogers, lydia              5 Sequoyah               49.96      54.04   2
 20 Olvin, Sarah               5 Etowah                            59.26   2

Event 66  200 Meter Dash 8 & Under Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Lester, Tristan            7 Milton                 33.37      33.09   5
  2 Lair, Kingston             8 River Ridge                       35.50   3
  3 Jackson, Zyairre           8 YMCA Spirit                       36.82   1
  4 Estes, Lawson              8 Milton                            38.63   2
  5 Chari, Keith               6 Walton                            38.82   2
  6 Gayle, Isaiah              6 Sequoyah                          39.24   4
  7 Mody, Parth                7 Alpha Crush            42.25      39.70   4
  8 Geday, Gabriel             7 Kennworth                         39.94   3
  9 Schuster, Franklin         7 Etowah                            40.11   1
 10 Smallwood, Amari           6 Kennworth                         40.55   1
 11 Parker, James              6 Kennworth                         40.93   3
 12 High, Colton               7 YMCA Spirit                       41.35   3
 13 Tate, Brandon              7 Sequoyah                          41.40   5
 14 McKinney, Colton           8 Etowah                            41.63   4
 15 Jewsome, Merrell           6 Kennworth                         41.78   4
 16 McGaw, Jeremy              7 YMCA Spirit                       41.92   4
 17 Tyler, Max                 7 Cherokee               41.36      42.65   1
 18 Henderson, Kenneth         7 Etowah                            44.73   2
 19 Emmett, Luke               7 Cherokee               47.00      44.93   1
 20 Graaff, Caleb              7 Etowah                            49.66   5
 21 Fournier, Asher Need Usa   7 Walton                            49.78   2
 22 Ibraham, Ouss              5 Milton                            50.14   5
 23 Bennett, Luke              5 Sequoyah                          51.77   3
 24 Mathew, Shane              5 Walton                            53.30   3
 25 Hosea, Landon              5 Milton                          1:00.09   5
 26 Haffner, Elijah            7 Etowah                          1:02.51   4

Event 67  200 Meter Dash 9-10 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Scribner, Taylor           9 Walton                            32.40   2
  2 Maxime, Jamari            10 Etowah                            33.78   3
  3 Bray, Tessa                9 Sequoyah               34.00      33.87   3
  4 Perkins, Kaylyn            8 YMCA Spirit                       34.69   2
  5 Parodi, Anna Lea           9 Creekview              34.03      34.78   4
  6 Gayle, Niara               9 Sequoyah                          34.92   2
  7 Lila, Kristine             8 Etowah                            35.12   5
  8 Byrd, Honor                9 Walton                            35.18   3
  9 Smith, Destiny             9 YMCA Spirit                       35.26   5
 10 Jordan, Diamond           10 Etowah                            35.51   1
 11 Lila, Kaylin               9 Etowah                            36.47   2
 12 Savage, Lilly              8 Sequoyah                          36.82   6
 13 Gatlin, Janaya            10 River Ridge                       36.84   4
 14 Wilson, Carlie             8 Kennworth                         38.08   1
 15 Spencer, Lizzy             8 Etowah                            38.72   3
 16 Leon, Alizea               9 Sequoyah               40.60      39.00   5
 17 Shafer, Brooke             9 River Ridge            40.55      39.53   1
 18 Tyson, Grace               9 Walton                            39.87   5
 19 Petzinger, Hannah          9 Creekview              42.39      39.94   5
 20 Nixon, Laila               9 Walton                            39.97   4
 21 Kenly, Baileigh            8 River Ridge                       40.52   1
 22 Henry, Bria                8 YMCA Spirit                       42.28   2
 23 Bennett, Madeline         10 Sequoyah                          42.36   6
 24 Castillo, Sofia            9 Sequoyah                          42.57   3
 25 Brown, Macyn               8 Creekview                         43.44   4
 26 vom Saal, Ansley          10 Walton                            45.03   4
 27 Porterfield, Emma         10 River Ridge                       46.79   4
 28 Kinser, Peyton             8 River Ridge                       46.88   5

Event 68  200 Meter Dash 9-10 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 George, Nathaniel          9 Creekview                         31.52   5
  2 Goss, Eddie                9 Milton                 33.44      31.59   7
  3 Parodi, Cameron            9 Creekview              31.15      31.73   8
  4 Guest, Austin              9 Creekview              31.54      32.03   7
  5 Malloy, David              9 Kennworth                         32.14   2
  6 Ivers, John               10 Creekview              34.62      32.65   2
  7 Johnson, Alexander         9 YMCA Spirit                       33.96   3
  8 Ibraham, Hamza             9 Milton                            34.25   1
  9 Von Seeger, Devin          8 Etowah                            34.27   4
 10 Isibor, Christiaan         9 Milton                            34.57   7
 11 Anderson, Oliver          10 Kennworth                         34.83   2
 12 Sarden, Aidan              8 Walton                            34.91   7
 13 Koita, Isaac               9 Walton                            34.98   3
 14 Evans, Gavin               9 Sequoyah               34.81      35.31   1
 15 Marrero, James             9 Etowah                            35.36   8
 16 Washington, Jairus         9 River Ridge            36.02      35.43   4
 17 Isaac, Benjamin           10 Cherokee               36.70      35.59   2
 18 Price, Victor              8 Kennworth                         36.47   6
 19 Jolley, Trenton            9 Sequoyah                          37.36   6
 20 Woodham, Christian         9 Creekview                         38.24   6
 21 Wilson, Andrew             9 Cherokee               42.97      38.47   5
 22 Driscoll, Grant            9 Cherokee                          38.79   1
 23 Aguirre, Shawn             9 Sequoyah                          38.95   3
 24 Capehart, Joshua          10 Milton                            39.30   6
 25 Smith, Zach               10 Cherokee               39.10      39.33   1
 26 Caraballo, Camron          8 Sequoyah                          40.36   4
 27 Inan, Omer                 9 Walton                            41.05   5
 28 Porterfield, Colin         8 River Ridge                       41.67   7
 29 Byers, Garrett             8 Cherokee                          42.76   5
 30 Poulard, Gregory           8 Sequoyah               41.92      43.02   7
 31 bennett, Asher             8 Sequoyah               40.70      44.51   4
 32 Christian, Aidan          10 Sequoyah                          45.27   1
 33 Ririe, Noah                9 Cherokee               43.33      51.13   1
 34 Reddick, Preston           8 Sequoyah                          54.15   4

Event 69  200 Meter Dash 11-12 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 McRae, Mya                11 Sequoyah               29.80      30.81   7
  2 Bacon, Callie             12 Sequoyah                          31.54   5
  3 Goss, Jada                12 Milton                 31.95      31.65   6
  4 Burr, Avery               11 Creekview              33.50      31.71   3
  5 Lutzow, Ella              12 Kennworth                         32.15   6
  6 Bradford, Sophia          12 River Ridge            15.23      32.42   4
  7 Lila, Kimberly            12 Etowah                            32.66   3
  8 Young, Reagan             12 River Ridge                       32.68   7
  9 Long, Jasmine             11 River Ridge            34.56      32.76   1
 10 Taylor, Kira              11 Kennworth              32.29      32.85   4
 11 Moore, Kayla              10 Etowah                            34.10   2
 12 Adekunle, Anna            11 River Ridge                       34.11   2
 13 Lee, Amber                11 River Ridge            32.58      34.30   1
 14 Salame, Hala              11 Etowah                            34.45   3
 15 Harper, Peyton            11 Sequoyah               32.62      34.54   5
 16 Sack, Casler              11 Walton                            34.76   6
 17 Tyler, Emma               11 Cherokee               34.99      35.04   1
 18 Smallwood, Alana          10 Kennworth                         35.24   1
 19 Kelly, Kaitlin            11 Walton                            35.50   3
 20 Cantrell, Allison         10 Creekview              35.62      35.56   3
 21 Jewsome, Meriah           11 Kennworth                         35.65   4
 22 Gautreaux, Jordan         12 Cherokee               35.22      35.65   4
 23 Lockwood, Reagan          10 Sequoyah                          35.72   6
 24 Jordan, Daziane           12 Etowah                            35.77   1
 25 Moore, Paige              11 Kennworth                         36.17   7
 26 Petzinger, Avery          11 Creekview                         36.28   6
 27 Rainwater, Hallie         12 Alpha Crush                       36.42   1
 28 Smallwood, Samantha Lora  11 Creekview              37.04      36.78   4
 29 Calmer, Kennedy           12 Walton                            37.42   2
 30 Wilson, Haley             10 Kennworth                         37.96   7
 31 Reddick, Reagan           11 Sequoyah                          43.46   6
 32 Meyer, Vanessa            11 Sequoyah                          45.90   5
 33 Gatlin, Kiana             11 River Ridge                       50.95   5

Event 70  200 Meter Dash 11-12 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Willis, Xavier            11 Sequoyah               33.00      28.76   7
  2 Mason, Kyle               12 Kennworth                         28.85   1
  3 McCrary, Tyson            10 Creekview              28.65      28.99   7
  4 Parodi, Cade              12 Creekview              29.45      29.44   3
  5 Moses, Zachary            12 Walton                            29.76   2
  6 Awoleye, Jonathan         11 Walton                            30.77   7
  7 Nation, Ethan             11 Milton                 31.28      30.84   1
  8 Maxime, Jamir             11 Etowah                            30.84   3
  9 Isibor, Christian         11 Milton                            30.87   6
 10 Billings, Robert          11 Milton                 32.18      31.59   6
 11 Freeman, Jack             11 Walton                            32.92   1
 12 Jones, Jailyn             12 Smyrna Elite                      33.01   3
 13 Rhyant, Jeremiah          11 Kennworth                         33.59   2
 14 Geday, Kalayu             10 Kennworth                         33.83   8
 15 Eye, Seth                 11 Etowah                            34.01   2
 16 Edusei, Jalen             10 Kennworth                         34.56   5
 17 Wilson, Joe               11 YMCA Spirit                       34.62   6
 18 Koita, Cheikh             12 Walton                            35.33   3
 19 Graham, William           12 Sequoyah               34.57      36.41   4
 20 Snyder, Jack              10 River Ridge                       36.60   1
 21 Byers, Gavin              10 Cherokee               42.00      37.16   2
 22 Martin, Trey              10 Milton                            38.10   6
 23 Silva, Michael            11 Sequoyah                          38.66   5
 24 Graaff, Haden             10 Etowah                            39.46   6
 25 Thompson, Cannon          11 Creekview              37.40      40.18   1
 26 Sirkin, Hayden            10 Milton                 40.80      40.64   5
 27 Ensley, Owen              10 Walton                            44.48   4

Event 71  200 Meter Dash 13-14 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Henry, Leah               13 River Ridge            29.46      28.35   6
  2 Castillo, Isabela         13 Sequoyah                          29.39   3
  3 Zacherl, Riley            12 River Ridge            30.66      29.60   3
  4 Kreh, Alexa               13 Creekview              32.00      30.55   4
  5 Milton, Alexis            13 Kennworth                         30.87   6
  6 Day, Julia                13 River Ridge            31.23      30.90   7
  7 Jackson, Taylor           12 Cherokee               32.00      31.04   1
  8 Littlewood, Alexa         14 River Ridge            32.43      31.19   6
  9 Mestroni, Delfina         14 Kennworth                         31.21   6
 10 Jones, Gabby              14 River Ridge            31.57      31.31   1
 11 karimi, Joy               12 Sequoyah                          31.36   1
 12 McEntaggart, Catherine    12 Walton                            31.52   1
 13 Beltran, Ziza             13 River Ridge            32.85      31.53   7
 14 Kapoor, Kaya              12 Walton                            31.63   7
 15 Vansword, Katherine       13 Sequoyah                          32.16   4
 16 Bellamy, Kayla            12 Kennworth                         32.39   4
 17 Henry, Amaya              13 Milton                            32.48   8
 17 Deutchman, Jamie          13 Kennworth                         32.48   5
 19 Felder, Gabrielle         13 YMCA Spirit            33.00      32.55   1
 20 Winegar, Hannah           13 Etowah                            32.69   2
 21 Salame, Aliyah            13 Etowah                            32.78   7
 22 Thackray, Tamara          13 Creekview              33.49      32.86   8
 23 Williams, Hannah          13 Cherokee               33.55      33.08   8
 24 Julien, Naila             12 Walton                            33.16   4
 25 Hobby, Lindsey            13 River Ridge            32.63      33.22   4
 26 Feemster, Anna            14 Kennworth                         33.51   8
 27 Kroeppler, Ava            12 Sequoyah                          33.73   8
 28 Kenly, Gabrielle          12 River Ridge            33.91      34.27   8
 29 Lansdowne, Lucy           13 Walton                            34.83   1
 30 Anderson, McKenzie        12 Etowah                            34.85   2
 31 Snyder, Emma              12 Cherokee               36.52      35.38   4
 32 Caspersen, Ciara Grace    12 Etowah                            35.41   7
 33 Torres, Melina            13 Sequoyah               35.83      35.67   2
 34 Mathew, Samantha          13 Walton                            37.53   7
 35 Joseph, Sanjitha          12 Kennworth                         38.90   8
 36 Sarallo, Natalie          12 Cherokee               33.55      41.07   3

Event 72  200 Meter Dash 13-14 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Jewsome, Merari           13 Kennworth                         26.24   3
  2 Schonberger, Reed         13 Etowah                            28.60   2
  3 Cox, Christopher          13 Sequoyah               31.00      29.01   5
  4 Leeds, Daniel             13 Creekview              30.06      29.12   6
  5 Driscoll, Bart            13 Cherokee               29.29      29.15   6
  6 Rockey, Ryan              14 Cherokee               31.60      29.19   3
  7 Von Seeger, Max           13 Etowah                            29.34   7
  8 Josephs, Joshua           12 Kennworth                         29.39   1
  9 Massey, Owen              13 Creekview              29.26      29.69   2
 10 Bishop, Jack              13 Sequoyah                          29.83   3
 11 Bratton, Kole             13 Kennworth              30.58      30.27   3
 12 Nordlander, Titus         12 Sequoyah               28.90      30.49   5
 13 Littlewood, Axel          14 River Ridge                       30.80   2
 14 Stewart, Nicklaus         13 Creekview                         30.89   1
 15 Silva, Joseph             13 Sequoyah                          31.24   6
 16 Tenisci, Jacob            14 Walton                            31.30   5
 17 Mann, Josiah              13 Sequoyah                          31.41   5
 18 Sehorn, Andrew            13 River Ridge            30.66      31.47   4
 19 Exton, Hunter             13 River Ridge                       31.63   4
 20 DeLillo, Dominick         13 Cherokee               32.85      33.01   7
 21 Thornton, Samuel          13 Walton                            33.49   3
 22 Jones, Robert             13 Walton                            33.87   7
 23 Thompson, Nate            12 Creekview                         33.95   3
 24 Registre, Aaron           13 Sequoyah                          34.15   6
 25 Lansirinne, Sisu          12 Milton                            34.37   1
 26 Spurlin, William          13 Sequoyah                          34.39   6
 27 Ririe, Nathan             13 Cherokee               32.63      36.99   1
 28 Mitchell, Blake           12 River Ridge                       38.20   1

Event 73  200 Meter Dash 15-16 Girls
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Daugherty, Naomi          16 Creekview              28.83      29.18   2
  2 Nation, Mckenzie          15 Milton                 29.53      30.75   2
  3 Makboul, Sara             14 Etowah                            31.92   1
  4 Mann, Hannah              14 Sequoyah                          32.89   1
  5 Stuchlik, Anna            14 Etowah                            33.44   2

Event 74  200 Meter Dash 15-16 Boys
============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals  H#
============================================================================
  1 Burr, Chase               15 Creekview              23.25      23.48   3
  2 Alkins, Rashon            14 Kennworth                         24.80   1
  3 Thompson, Hugh            14 Creekview              26.39      25.94   2
  4 Shipp, Donovan            14 Sequoyah               26.13      26.30   1
  5 Harris, Ayden             14 Sequoyah                          26.74   2
  6 Campbell, Jordan          14 Sequoyah                          27.24   2
  7 Shirley, Levi             14 Sequoyah               28.04      27.80   1
  8 Freeman, Thomas           15 Etowah                            28.83   2
  9 Trujillo, Joe             14 Sequoyah                          29.80   1
 10 Garity, Noah              14 Cherokee               30.50      30.16   1

Event 75  200 Meter Dash 17-18 Women
=========================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
=========================================================================
  1 Louis, Brianca            16 Kennworth                         30.40

Event 77  High Jump 9-10 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Parodi, Anna Lea           9 Creekview                       4-00.00      1.21m
  2 Gayle, Niara               9 Sequoyah                        3-08.00      1.11m
  3 Cline, Selah               9 Creekview                       3-02.00      0.96m
  4 Brady, Gracie             10 Sequoyah                        3-00.00      0.91m
  4 Nix, MacKenna              9 River Ridge          3-01.00    3-00.00      0.91m
 -- Sinclair, Natalie          9 Sequoyah                             NH
 -- Howard, Aubrey             9 Sequoyah                             NH
 -- Schlaupitz, Brynn          9 Alpha Crush                          NH
 -- Shafer, Brooke             9 River Ridge                          NH

Event 78  High Jump 9-10 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Vaccaro, Nicholas          9 Creekview                       3-10.00      1.16m
  2 Parodi, Cameron            9 Creekview                       3-08.00      1.11m
  3 Mitchell, John            10 Walton                         J3-06.00      1.06m
  4 Hughes, Jake              10 Creekview                      J3-06.50      1.08m
  5 Parker, Gabriel            9 Creekview                      J3-06.50      1.08m
  6 Brooks, Ryan               9 Creekview                      J3-06.75      1.08m
  7 Davis, Jonathan            9 Walton                          3-00.00      0.91m

Event 79  High Jump 11-12 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Taylor, Kira              11 Kennworth                       4-02.00      1.27m
  2 Hampton, Jasmine          11 Kennworth                      J4-02.00      1.27m
  3 Smith, Cadey              12 Sequoyah                        4-00.00      1.21m
  4 Lee, Amber                11 River Ridge          3-08.00    3-08.00      1.11m
  5 Jewsome, Meriah           11 Kennworth                      J3-08.00      1.11m
  6 Eckman, Katie             11 Cherokee             3-06.00    3-06.00      1.06m
 -- Harper, Peyton            11 Sequoyah                             NH
 -- Schwerzler, Nikki         11 Creekview                            NH
 -- Otersen, Julianne         10 Creekview                            NH

Event 80  High Jump 11-12 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Parodi, Cade              12 Creekview                       4-06.00      1.37m
  2 Stogner, Bradley          11 Cherokee             4-03.00    4-02.00      1.27m
  3 Wood, Noah                12 Creekview                      J4-02.00      1.27m
  4 Nixon, Theron             11 Walton                          4-00.00      1.21m
  5 Hall, Cory                12 River Ridge          3-10.00   J4-00.00      1.21m
  6 Webb, Barrett             11 Cherokee             3-10.00    3-10.00      1.16m
  7 Mason, Kyle               12 Kennworth                       3-08.00      1.11m
  8 Greene, Stephen           11 Cherokee             3-04.00    3-06.00      1.06m
 -- Snyder, Jack              10 River Ridge                          NH
 -- Hartman, Riley            12 Sequoyah                             NH
 -- Cook, Nathan              11 Sequoyah                             NH
 -- Richards, Roper           11 Creekview                            NH
 -- Leeds, John               10 Creekview                            NH
 -- Webb, Brian               10 Creekview                            NH

Event 81  High Jump 13-14 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Castillo, Isabela         13 Sequoyah                        5-00.00      1.52m
  2 Webb, Aidan               13 Creekview                       4-06.00      1.37m
  3 Kreh, Alexa               13 Creekview                       4-02.00      1.27m
  4 Littlewood, Alexa         14 River Ridge                     4-00.00      1.21m
  5 Donley, Haylee            13 Cherokee             4-05.00   J4-00.00      1.21m
  6 Jones, Gabby              14 River Ridge                     3-10.00      1.16m
 -- Snyder, Emma              12 Cherokee                             NH
 -- Rogers, Susanna           12 Sequoyah                             NH
 -- Lopusnak, Sydney          13 Cherokee                             NH

Event 82  High Jump 13-14 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Jennings, Hunter          14 Kennworth                       5-02.00      1.57m
  2 Whitfield, Andrew         14 Sequoyah                        5-01.00      1.54m
  3 Carr, Patrick             12 Alpha Crush                     4-08.00      1.42m
  4 Austin, Luke              14 Cherokee             4-06.00    4-04.00      1.32m
  5 Driscoll, Bart            13 Cherokee             4-06.00   J4-04.00      1.32m
  6 Garcia, Joey              12 Cherokee                        3-08.00      1.11m
 -- Campbell, Noah            13 Sequoyah                             NH
 -- Kachele, Gene             12 River Ridge                          NH
 -- Verdon, Julian            13 Walton                               NH
 -- Fischer, Mason            14 Sequoyah                             NH
 -- Thompson, Nate            12 Creekview                            NH
 -- Kinney, DJ                14 Cherokee                             NH
 -- Exton, Hunter             13 River Ridge                          NH
 -- Batease, Elijah           12 River Ridge                          NH

Event 83  High Jump 15-16 Girls
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Brown, Kammann            16 Sequoyah                        4-10.00      1.47m
  2 Thomas, Bella             15 Creekview                       4-02.00      1.27m
  3 Willbur, Claire           14 Cherokee                        4-00.00      1.21m
  4 McNeal, Audrey            14 Kennworth                      J4-00.00      1.21m

Event 84  High Jump 15-16 Boys
===================================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals
===================================================================================
  1 Alkins, Rashon            14 Kennworth                       5-04.00      1.62m

Event 125  4x100 Meter Relay 8 & Under Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 Sequoyah Youth Track Club  'A'                               1:29.62
  2 Sequoyah Youth Track Club  'B'                               1:30.56

Event 126  4x100 Meter Relay 8 & Under Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 Sequoyah Youth Track Club  'A'                               1:22.66

Event 127  4x100 Meter Relay 9-10 Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 Sequoyah Youth Track Club  'A'                               1:06.21
  2 Creekview Youth Track  'A'                                   1:07.69
  3 River Ridge Youth Track Club  'A'                            1:16.10
  4 Walton Youth Track Club  'A'                                 1:16.70
  5 Sequoyah Youth Track Club  'B'                               1:16.89

Event 128  4x100 Meter Relay 9-10 Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 Creekview Youth Track  'A'                                   1:00.49
  2 Creekview Youth Track  'B'                                   1:13.72
  3 Sequoyah Youth Track Club  'B'                               1:17.71
  4 Creekview Youth Track  'C'                                   1:20.89

Event 129  4x100 Meter Relay 11-12 Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 Sequoyah Youth Track Club  'A'                                 57.89
  2 River Ridge Youth Track Club  'A'                              58.14
  3 Creekview Youth Track  'A'                                     59.97
  4 River Ridge Youth Track Club  'B'                            1:05.01
  5 Creekview Youth Track  'B'                                   1:10.40

Event 130  4x100 Meter Relay 11-12 Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 River Ridge Youth Track Club  'A'                            1:13.96

Event 131  4x100 Meter Relay 13-14 Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 River Ridge Youth Track Club  'A'                              56.38
  2 Creekview Youth Track  'A'                                     57.93
  3 River Ridge Youth Track Club  'B'                              59.92
  4 Sequoyah Youth Track Club  'A'                               1:00.06
  5 Creekview Youth Track  'B'                                   1:05.49
  6 River Ridge Youth Track Club  'C'                            1:05.63

Event 132  4x100 Meter Relay 13-14 Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 Sequoyah Youth Track Club  'A'                                 56.32
  2 Creekview Youth Track  'A'                                     56.39
  3 River Ridge Youth Track Club  'B'                              58.22
  4 Creekview Youth Track  'B'                                   1:03.26
  5 River Ridge Youth Track Club  'A'                            1:08.21

Event 134  4x100 Meter Relay 15-16 Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 Sequoyah Youth Track Club  'A'                                 51.25
  2 Cherokee Junior Warriors Track  'A'                            57.10

Event 136  4x100 Meter Relay 17-18 Men
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 Creekview Youth Track  'A'                                     50.70
  2 Creekview Youth Track  'B'                                     53.54

Event 139  4x400 Meter Relay 9-10 Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 Sequoyah Youth Track Club  'A'                               6:10.00
  2 Creekview Youth Track  'A'                                   6:28.00

Event 140  4x400 Meter Relay 9-10 Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 Creekview Youth Track  'A'                                   5:21.00

Event 143  4x400 Meter Relay 13-14 Girls
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 Sequoyah Youth Track Club  'A'                               5:13.00

Event 144  4x400 Meter Relay 13-14 Boys
=========================================================================
    Team                                                 Seed     Finals
=========================================================================
  1 Sequoyah Youth Track Club  'A'                               4:50.00
  2 Creekview Youth Track  'A'                                   5:20.00
Comments